Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Może już Kounde będzie gotowy
0
@AmigoBlancos No wiesz, jak Barca gra o życie to chyba logiczne że w ostatniej akcji meczu wychodzą całą 11 do przodu i jest ryzyko na kontrę xD To nie jest żaden argument, ja się nie przyczepiam do końcówki meczu. Barca powinna strzelić po prostu wcześniej. Nie zrobiła tego? Życie, taki jest football.
0
@taris Czemu tak się pewnie stanie? Skoro nawet wy kibice nie wierzycie w awans to jakim prawem wymagacie tego od piłkarzy?
2
@AmigoBlancos Statystyka byle się dopie*dolić.
Z Benfica Barca grała dobry mecz, strzeliła gola, ale minimalny spalony, stworzyła sobie też sporo sytuacji. Zabrakło niestety szczęścia. A w składzie był chociażby Demir. Z Bayernem wiadomo, że różnica klas w tamtym momencie.
W tym sezonie natomiast w obu meczach kradzieże, które mogły, a w tym drugim meczu na 100% by wpłynęły na wynik meczu. Xavi i tak bardzo dużo zrobił i wypominanie mu że nie wygrał z Benfica oraz Bayernem grając Demirem i Lukiem w składzie jest trochę nie na miejscu xD
0
@Fantastyczny Chłopiec Chłop największe zagrożenie tworzył, a wy go zdejmować chcecie? :d
0
@xvcWinterSoldier A sędzia powinien tak gwizdać by inni nie mieli nic do gadania
1
@matmarix To co tutaj robisz w takim razie?
1
@Janiama 0:2 Barcelona :)
2
@Bogan To nie jest pocisk w stronę Ferrana tylko delikatna sugestia, że Dembele jest od niego lepszym piłkarzem.
18
@VamosVamos Pewnie, lepiej dać Ferrana xD
1
@Ronnie1992 No na pewno gdzieś będzie, ale na pewno nie tu xD
0
@PatrykBarca Prezes odszedł na emeryturę
4
@Medium No a czy ja napisałem żeby solowe na Real walić? XD Nie, chodziło mi o mecz na zamknięcie kuponu. 5 zdarzeń już siadło i teraz tylko Real został.
7
Polecam każdemu mieć na zamknięciu kupony wygraną Realu. Jak Real wygra to ja wygrywam hajsik, a jak Real straci punkty to Barca ma lidera. Sytuacja win-win :)
1
@Botanik Pytanie bonusowe za 3 pkt:
Czy Haaland strzeli bramkę w trzeciej kolejce? Tak
1. Bayern Monachium 4:1 Pilzno
2. Marsylia 2:2 Sporting
3. Ajax 1:2 Napoli
4. Club Brugge 0:2 Atl. Madryt
5. Eintracht Frankfurt 0:2 Tottenham
6. FC Porto 1:1 Bayer Leverkusen
7. Inter 0:2 Barcelona
8. Liverpool 3:0 Rangers
9. RB Lipsk 3:1 Celtic
10. Salzburg 2:1 Dinamo Zagrzeb
11. Benfica 1:2 PSG
12. Chelsea 1:1 AC Milan
13. Juventus 2:0 M. Haifa
14. Manchester City 3:0 FC Kopenhaga
15. Real Madryt 2:1 Szachtar
16. Sevilla 0:1 Borussia Dortmund
8
Ale Messiemu nie pasuje ta koszulka PSG
1
@Janiama 0:3 Barca, vamos!
0
@Coutinho007 Co z tego, że jest lepszy od Semedo czy Roberto skoro nie umie bronić xD Obrona ma być stabilna jak w tym sezonie (do tej pory), a nie z autostradą dla przeciwnika na prawej flance.
2
@Kgorecki2500 Gratulacje! Dzisiaj wódeczka, a od jutra zacznie ci się prawdziwa nauka jazdy :D
0
@Kondziubarca XD
1
@zadafcb Jazda z nimi!!
20
„Wielu czarnoskórych trenerów pada ofiarą rasizmu. Taki jest system. Wszędzie. W Europie nie ma czarnych trenerów, takie są fakty.
Po 20 latach spędzonych we Włoszech nie otrzymałem żadnej oferty pracy. To niedorzeczne, to absurd."
- Clarence Seedorf
Odklejka
0
@Kitek1640 Można i powiem więcej, ja tak zrobiłem :)
3
@yoli Tak tak, na pewno przy nowej drabince płac dostałby 20 mln pensji i 50 za podpis xD
Messi nie dostał godnego pożegnania, dlatego musi tu wrócić najlepiej na dwa sezony gdyś w przyszłym roku nie będziemy grali na Camp Nou.
2
Messi i Iñigo Martinez to powinny być priorytety. Jeżeli Alonso się nie spisze, a Alba odejdzie po tym sezonie to warto postarać się o Grimaldo lub Gaye.
Co do transferów gotówkowych to na pewno powróci temat Bernardo Silvy i Foytha. Pierwszego bardzo bym chciał, a drugiego w zależności od formy Bellerina. Co do zastępcy Busquetsa to moim zdaniem mamy go już w kadrze i jest to Marc Casado. Warto dać mu się rozwijać, a w razie czego na pivocie może zagrać jeszcze Frenkie lub bogatszy o doświadczenie nabyte w Valencii Nico. Z tego też powodu zaryzykowałbym i nie sprowadzał w najbliższym okienku pivota. Chyba, że za darmo z niską pensją Jorginho, który jednak pełniłby głównie rolę rezerwowego. No i w zależności od tego czy Iñaki Peña przedłuży kontrakt, trzeba by było zakontraktować jakiegoś rezerwowego bramkarza.
0
@Rhaan W składzie byli piłkarze m.in. Barcelony, Juventusu, Romy, Aston Villi, Spezii, Lens, Napoli, Genoi czy Feyenoordu i jedynie sam Glik był z Serie B xD
Przegrana z Holandia wstydem nie jest, ale styl już tak. Trzy przyzwoite akcje na 90 minut to za mało jak na drużynę, która jedzie na mundial. My przez cały mecz atakowaliśmy 3, maksymalnie 4 piłkarzami xD Z tego nie nie mogło wyniknąć coś dobrego. I to należy krytykować, bo to się musi zmienić.
0
Czemu my wychodzimy poza połowę 4 zawodnikami w tym do pola karnego dochodzi 3? XD Przecież to jest dramat, taką grą w ataku nawet bramki na mundialu nie zdobędziemy.
2
@SkN Najmocniejszy możliwy skład aktualnie, jedynie Cash za Franka, ale no kontuzja.
2
@Kessie Zdecydowana przesada. Football powinien łączyć, a nie dzielić. Takimi gestami Marsylia sympatyków sobie nie kupi. Totalny brak szacunku okazany Lyonowi... ale PSG rozumiem.
3
@Adran360 Coś mi się o uszy obiło, ale oni raczej spartolą ten pomysł na maksa jak się da ;D