1

@tutajBagno 1. Jak ja jechałem to były tydzień przed, ale to był okres pandemii i ograniczona ilość osób to mogło być inaczej
2. Tak
3. W normalnym meczu tak bez problemu, ale El Classico to jest zawsze taki mecz, że trybuny zapełniają się praktycznie w 100%, a już tym bardziej teraz tak będzie gdy przez remont jest mniej miejsc plus to jest ostatni klasyk na ,,starym" Camp Nou. Dla świętego spokoju lepiej kup na stronie, chyba że polecisz jednak na jakąś Celtę czy Valencie to wtedy i pod stadionem możesz.

0

@Rewolucja123 Jeszcze jest Marc Casado, którego warto zacząć ogrywać plus ewentualnie można dać trochę pograć tam Ericowi.

1

https://www.lublin112.pl/tragiczny-wypadek-w-lublinie-trzy-mlode-osoby-nie-zyja-czwarta-walczy-o-zycie-zdjecia/

Masakra... Wracając z pracy widziałem ten wrak na żywo i z auta dosłownie nic nie zostało. Czwórka jeszcze dzieci... Ale jednak kierowca sam jest sobie winien.

2

Fati i Raphinia bardzo dobre zmiany dzisiaj

1

Po prostu Xavi za dużo rezerwowych wystawił :)

0

Dobra Granulat, ale czterech konkursów nie wygrasz :)

1

@Survier Praca na pół etatu oraz studia, aktualnie mam zdalne, skoki oglądane, a wykład sobie leci na prawie zerowej głośności, pozdrawiam :)

0

Pięknie Kubacki!! Połowa straty odrobiona

1

@barcelonaLM Co do PSG to nie ważne jak wielki byłby to projekt, jak silna i poukładana by to była drużyna to jedna porażka w sezonie czy nawet na pół roku w lidze zawsze może się przytrafić i nigdy to nie będzie nic złego (a już tym bardziej gdy pauzuje 2 z 3 najlepszych zawodników klubu), dlatego nie rozumiem ludzi, którzy się z tej porażki śmieją. PSG gra bardzo dobry sezon, do wczoraj byli bez porażki w lidze... Ale i tak mam nadzieję, że LM nie wygrają :)
A co do Chelsea to tu jest głębszy problem, moim zdaniem ich projekt powstaje na bazie ,,kupowania tego co dobre i może się przydać", brak im większego, przemyślanego pomysłu na to wszystko.

0

@HavertzKai
Chcesz Semedo? XD

1

@Rust_Cohle A 1/4 finału lm kiedy?

1

Nie wiem jak wy, ale ja od zawsze podczas sezonu skoków czekam głównie na TCS. Mój ulubiony turniej, zdecydowanie wolę otoczkę TCS niż nawet igrzysk, wszystkich mistrzostw czy tych sztucznych tworów jak Raw Air, Willingen Five, Planica Seven itd. Może to się wiąże z tym, że to właśnie w tym konkursie Polacy osiągali w ostatnich latach największe sukcesy, nasz odwieczny rywal nie może go wygrać od 20 lat, a może z tym, że lubię oglądać konkursy tuż przed sylwestrem, następnie na kacu, a później tuż po szkole/pracy jak najszybciej przed telewizor by obejrzeć najdziwniejszy konkurs w turnieju czyli Innsbruck i te szalone warunki, a na samym końcu Święto Trzech Króli i oglądanie kto odbierze złotego orła :)
Jakoś podoba mi się cała ta otoczka związana z tym turniejem i choć ten konkurs nie zachwyca to jakoś się nim cieszę.
No i trzeba korzystać z dobrej formy Polaków, bo jeszcze 3/4 lata i skoki w Polsce niestety umrą. Będziemy w miejscu Finlandii i Czech. Szkoda, ale jakoś patrząc na zaplecze nie widzę nadziei by ktoś z obecnych juniorów wybił się na chociaż regularne top10.
Ale teraz cieszmy się świetną formą Polaków i czekajmy na tryumf Kubackiego :D Według mnie Dawid to bierze

0

@Volk Na jakim buku?

0

@Encore Najlepszy z Francją, najgorszy z Belgią, Meksykiem lub Argentyna, ciężko stwierdzić

0

@JohnnyBarca No i znowu ten chuowy pomysł z trzema wychodzącymi drużynami... Ehh

5

@Destroyer_of_Worlds O Francji naszpikowanej gwiazdami nic niegrającej przez 80 minut zapomniałeś napisać

4

@barcelonaLM I bardzo dobrze, TVP top pod względem transmisji wielkich turniejów. Oby zawsze u nich było.

0

@JohnnyBarca Ładna

0

Dobra Laporta weź się teraz pogodz z Messim i nie spier.ol tego póki Mbappe focha będzie miał :D

1

@Xpert77 No jutro wylot :))

1

@bartas97 Arabia, Polska, Holandia, Chorwacja, Francja- piąty :D I tylko jeden niesłuszny, ten niestrzelony :))

5

@okiemtypera_lucaxx95 Co to jest za logika w ogóle. Takie podejście faworyzuje Holendrów. Jakby nie zaczynali to atmosfera byłaby taka jak po meczu Argentyńczyków z Chorwatami, przyjazna. A tak są sami sobie winni.

3

@Pawci023x A myślałeś, że po co te polecenia?

0

@MESSIah16 Nie widzę żadnych argumentów za tą wymianą

0

@Janiama 1:0 dla Albicelestes :)

0

@PatrykBarca Papszun

0

@taris Co roku są, raz w skokach, raz w lotach. Teraz kolej chyba na loty.

5

Kubacki lecimy po kryształowa kule

1

@Awtameok_Klana To nie wiedziałem :D

0

@Pawlak1992 Awans Korei do półfinału w 2002 roku (wiem, że sędzia pomógł)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?