3

Wiem wiem, teraz Real akurat trafił na dobrego trenera i transfery w większości udane, nawet jeśli przepłacone (ocena subiektywna). Ale co było przez wcześniejsze lata? Od wypalenia galaktycznej drużyny minęła aż dekada sprowadzania piłkarzy, sprzedawania itp aż wrócili na szczyt po wymęczonej LM. Porównać to z Barcą i jej transferami to przepaść, Barca opierała i opiera się od dawna na wychowankach. Tylko teraz coś zaczęły się Neymary, Suarezy, za drogą kasę, a wcześniej taki Ibra to był nietypowy transfer. Po prostu nie ma co się podniecać polityką Realu, tam kasy będą zawsze mieli w bród, zawsze będą grały gwiazdy, bo ten klub na to jest nastawiony, a to nie idzie w parze z sukcesami jak pokazały lata posuchy.

2

Nie wiem o czym piszesz, nie miałem na myśli przepłacania, ale ostre działanie na rynku, co nie przyniosło wielu sukcesów.

4

10 lat wybierania i przebierania w piłkarzach i w końcu znaleźli jakąś równowagę, ale kosmiczną grą to bym tego nie nazwał. Oczywiście, że ich środek pola lepiej się prezentuje, trudno przy obecnej Barcie, aby prezentował się gorzej. Teraz wydaje się, że Barca ma podobną politykę do nich, co jak na razie nie przynosi sukcesów. Zasada jest prosta. Ktoś się wybijał ponad przeciętność? Zakup. A później jeśli się nie sprawdzał (często) to szybka sprzedaż w poszukiwaniu nowego. To ja już wolę wychowanków, ale każdy może mieć własne zdanie.

1

Guardiola wybierze sobie skład dobry do jego tiki taki, reszta zapewne niezbyt będzie go obchodziła.

3

Jeszcze niech usłyszę, że przeprowadzają dobre transfery.

2

Z kolejnymi felietonami powinno być coraz lepiej, powodzenia LOL LOL.

1

Dzieki, bo nawet nie chcialo mi sie wracac do czytania zeby zrozumiec.

7

Cos ten tekst bez ladu i skladu, ciezko sie czyta, malo zrozumialem.

0

Oby Adamek, Szpilki jakos nie trawie.

4

Jarek Polske zbaw, albo Gierek wroc!

2

Dokładnie ! Wielu tego nie zauważa, Fabregas to fenomen jeśli chodzi o formę, którą magicznie tracił.

8

Ktoś tam jeszcze o jedzeniu kapci wspominał, zapraszamy!

2

Czy ja wiem? Pedro po prostu odbija się od dna, wcześniej nawet przegrana z Munirem o pierwszy skład niewiele pomogła.

7

Dokładnie, w Arsenalu. A więc niech dalej tam dzieli i rządzi, pokaże chociaż co znaczy piłkarz Barcelony w lidze drewniaków. Jego kariera dobrze idzie, chociaż zrobił krok w tył.

0

Zobaczycie Pedrito dobrze zagra.

0

Boateng to najlepszy stoper na swiecie do tiki taki.

2

air maxy to masowka, ale nawet niezle sie trzymaja. Ja preferuje Pumy, czasem maja fajne modele, najeczki prawie wszystkie identyko.

1

Jak jeszcze go oglądałem w Ajaxie, to dość średnio się prezentował.

2

hehe ciesz sie ze perma nie dostales.

0

Dziś na SRF Zwei leci na CP mecz Barcy.

0

Jak widać na zdjęciu, Puyol to przedłużenie prawej ręki Zubiego.

1

Johan, o wszystkim i o niczym, on lubi sobie pogadać. Zawsze to jakieś oryginalne, a nie te znane na pamięć wywiady z piłkarzami.

0

Nawet nie wiem, jakby miała jeszcze lepsza wersja Messiego wyglądać, to piłkarz idealny.

1

Doceniałem Martino, ale wnerwiało mnie, że nie korzystał z młodych, teraz wszyscy są nieograni. Teraz możemy sobie pogdybać, ale wygrał gorszym składem z silnym Realem i City (z palcem w tyłku), tego nikt mu nie odbierze. Tak samo do końca była walka z Atleti, zarówno w LM jak i lidze. No a puchar to wiadomo, niezły szpital się wtedy zrobił.

3

Kończy się Xavi, kończy się Iniesta, a Messi dalej gra w najlepsze, tyle tylko, że zastąpił swoich kolegów.

2

Akurat to, co się dzieje z legendarną pomocą, to temat na nowy odcinek z Archiwum X, Ktokolwiek widział ktokolwiek wie. Ani pressing, ani kreatywność, ani nic. Z bólem serca to piszę, bo świat nie widział jeszcze tak świetnych pomocników. Tylko co się z nimi stało? Xavi to Xavi, on nie zejdzie poniżej pewnego poziomu, pomimo wieku, ale Busi i Iniesta grają strasznie.

3

Najpierw piszesz, że brak nominacji dla Immobile czy Lewego to skandal, a brak nominacji dla Suareza nie jest skandalem, ciężko z Tobą dyskutować.

2

18 bramek w pół sezonu to nie jest oszałamiający wynik? Te porównania z Suarezem dodałem tylko do Twojej bzdury o Immobile. Za to taki Iniesta z paroma asystami już się nadaje, nieźle.

3

Pierwszy mecz z topową drużyną - asysta i kluczowe podanie, które powinno się zakończyć bramką, niezły mecz z Celtą, a to wszystko po długiej przerwie. Oczywiście nie dorasta do pięt Immobile, który z ławką już się przywitał, bo błąkał się po boisku psując większość akcji i przyjmując piłkę jak drewno. Pójdźmy dalej! Adrian Ramos kandydatem do ZP. Ciągnął grę Herthy, a teraz prezentuje się 3x lepiej od kolegi z ataku. Tacy kandydaci to coś, nie ten Suarez czy Sanchez. Halalogika poziom ekspert, lepszy niż LessiWróć.

4

Immobile kandydatem do ZP? Hehe widziałeś co on wyczynia w Borussi? To by była jeszcze większa kompromitacja niż nie wystawienie na liście Suareza. Lewandowski wcześniej czy później powinien znaleźć się na tej liście, też tak uważam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?