2

Nie zakładam, pytam się czy przeczytałeś. Gdybyś przeczytał to byś wiedział, co na myśli miał Leo, albo źle go zrozumiałeś. Leo nie usprawiedliwia swoich występów, uważa je za nienajlepsze, ale też nie tragiczne, notka o golu w finale dotyczy kibiców, wszystko jest w artykule.

0

Daj linka, bo sobie takiej nie przypominam, a Argentynę na mundialu oglądałem od A do Z.

2

O czym mówisz? Leo opowiada o tym jak zmienne są nastroje kibiców, czyżbyś nie przeczytał całego artykułu? Bo wiesz, tytuł może być mylący.

1

I tak chwila moment, ludzi znajdą w słowach Leo podwójne i poczwórne dno, aby tylko postawić sytuację w negatywnym świetle.

0

z Malaga gralismy

0

No racja. A raczej nie wszystkie mecze będą wcześniej transmitowane. Mi to lotto w sumie, jak coś to się powtórkę obejrzy.

0

Ja jak Copa America chce obejrzeć to muszę stać w nocy. Da się? Da!

0

Oby nie. Jak wtedy będę I Ligę oglądał w naszym kraju? Termalica, Zagłębie.

2

Po co te przezywanie ścierwa, partacze itp. Co tu ludzie cierpią na chorobę małych siusiaków, czy co? Nie rozumiem takiego słownictwa i nie zamierzam rozumieć.

1

Jakim nawiedzieńcem trzeba być, żeby siedzieć na stronie rywala i prowokować ? To jest poziom.

0

Złodzieje, to czyste złodziejstwo po prostu.

1

Neuer to kawal chlopa, dobrze jest zbudowany.

0

Ja nie widzę Reusa w ogóle w Barcy.

2

Metody te same? Barca teraz mocno działa na rynkach azjatyckich, ale to nieważne, do finansów wstępu nie mamy.

1

Rakieta na Dp cienko gra, to nie jego pozycja.

1

Brak doswiadczenia w Belgii. Powinni klepac jak Barca i Holandia czekajac na bramke.

0

Malo juz tego typu napadziorow.

1

On mi wygląda na trenera

0

he he he kuń by się uśmiał.

1

No fajne były te DNA Barcelony, a tutaj nawet się nie dowiedziałem, kto ile ma asyst i jakie statystyki.. Szkoda.

0

Trza było wypożyczać do Termalici, wtedy dopiero byłby potencjał.

2

Żeby wygrać ligę trzeba mieć najwięcej punktów, reszta się nie liczy.

0

Może za rok zagra jak utrzymają formę. EDIT: Aj, początek zapomniałem :D

1

Pomoc moim zdaniem powinna byc jak z Eibarem 80% posiadania murowane, chociaz Xavi i Roberto nie chowaja sie od pilek jak Rakieta i Rafa.

1

A tak się mądrzyli, jak wyśmiewano Zielińskiego i Milika, że odchodzą i nie grają. Taa...

1

Z osasuną to teraz nie wiadomo nigdy, ale Mallorca powinna dać radę.

0

Z tym Benderem to niezłe żarty.

1

Nie mowie tylko o dzisiaj. Wystarczy Copa America obejrzec.

0

Ci Poludniowcy to dobre grajki fajnie sie patrzy.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?