Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nic nie wmawiam, sam pisałeś nie raz o fatalnej pomocy i o tym, że ich gra obronna to mit. Ja o MSN nigdy złego słowa nie napisałem. Tylko chciałem przekazać, że pokazywanie gry obronnej pomocników poprzez wklejanie statystyk (zresztą też nie można być pewnym, czy nie błędnych) odbiorów, przejęć, wślizgów, bloków mija się z celem i uważam że dobrze o Tym wiesz, mimo to dalej ich używasz. Co z tego, że Adriano z Valencią miał mało strat i trochę odbiorów jak był najsłabszym punktem drużyny (!!!). Jeszcze pokazywanie odbiorów obrony ma jakiś sens, ale to bardziej ciekawostka, ale dla pomocy to bez sensu. Sorki, że Tu się tak podczepiłem, ale nie chce mi się wykopywać starych postów. Nie wiem czemu czujesz się atakowany, nie powinieneś. Tyle ode mnie.
4
Nie chodzi o te komentarze, tych statystyk używałeś wcześniej. Wedle Twoich tekstów nic się nie zmieniło, różnica jest tylko w tym, że MSN jest świetne, a obrona gra solidniej. Jeśli chcesz to brnij w to dalej, dla mnie jest to naiwne myślenie i nieprawdziwe. Barca z solidną obroną, beznadziejną pomocą i człapiącym Messim i średnim Neymarem (w grze obronnej) traci mało goli. A sytuacje z poprzedniego sezonu, gdzie Valdes w sytuacjach sam na sam musiał ratować drużynę praktycznie co mecz teraz prawie nie występują. Jak to wytłumaczyć? Ja to tłumaczę poprawę gry obronnej właśnie pomocy, która od tak magicznie nie straciła formy i umiejętności. Popatrz na Xaviego, gdy gra i porównaj jego pracę w defensywie do Iniesty. Xavi to wciąż tiki taka, Andres się zmienił. Gra obronna pomocników jest niezbędna, jeśli chce się bronić głęboko.
4
Dokładnie tak jak mówi blazeq. Wg Ciebie pax Fontas w ubiegłym sezonie był najlepszym obrońcą, najlepiej spisywał się w grze obronnej, bo wykręcił najlepsze statystyki odbiorów w lidze... tylko czemu gnije na ławce w Vigo? A już porównanie gry Rakitića z Sevilli to koszmar. Szkoda, że tak inteligentny człowiek stosuje taką manipulację, aby tylko udowodnić swoją tezę, której udowodnić się nie da, a jeszcze ciężej ją obalić.
3
Superowy tekst. Nic tylko przypomniec slowa z poczatku sezona De Boera opublikowany na tej stronie: Z takimi napastnikami Luis musi dbac tylko o defensywe. I sprawdzilo sie! Sami kreuja, sami strzelaja.
9
a głową kiwał na boki, bo mu mucha usiadła na nosie i odganiał. O czym my rozmawiamy, Bale prawie nie zjadł żywcem jak ten strzelał, a w tym meczu jego łapki machały więcej niż zwykle. Ale moim zdaniem i szatnia ma go dość. Myślę, że Arbeloa dobrze wiedział, kto za jego plecami czycha na gola, a sam później olał wszystko i normalnie cieszył się z kolegami, którzy naprawdę mogą stanowić o sile Realu, bo bez Ronaldo nie sądzę aby coś im się stało. Zresztą grali bez niego i to lepiej. Chicharito też nie wygląda jakby przepadał za CRem. Ale to kura znosząca złote jaja Pereza, jego chluba.
0
Szkoda, że nie widzieliśmy jeszcze Dream Teamu Cruijfa.
1
Po prawej - Munir po grubej kresce :D
4
Lucho powiedział, że nie będzie korzystał z rezerw, bo mają tragiczną sytuację. A w zespole są wychowankowie młodzi, którzy otrzymują szansę i nie tak hop siup.
3
Jak ja lubię czytać takich trolli, poprawiasz mi humor :D
3
Nie wygraliby, bo nie mieliby jak się zmierzyć.
3
Tak szczerze to mi to lotto czy wygra Laporta, Barto, czy ten trzeci.
4
hehe co ciekawe coś mnie łączy z Xavim - też nie miałem smoczków. A na jego dziadka dziś wołaliby Visca-Łebek
2
O jakie fajne szczegółowe informację, czekam na te cdn pax :)
1
Nawet nie tak trochę i od początku sezonu jak nie było Robbena to grali kichę, czasem Robert ratował.
5
Cieszę się, że żyję w czasach, gdzie rządzi geniusz futbolu. Ten drugi może być z nim porównywany tylko w tabeli strzelców. W innym wypadku nie warto stawiać tych dwóch nazwisk obok siebie.
2
Mam nadzieję, że ta parodia człowieka Ronaldo szybko zakończy karierę.
2
Neuer od tego sezonu zmądrzał i już nie wychodzi do wszystkich piłek utrudniając życie obrońcom.
1
Cordoba zabrała miejsce Las Palmas w La Liga psim swędem, chociaż patrząc jak teraz sobie radzą w Segunda, może to i lepiej? Nie, na pewno nie.
2
Płacimy mu fistaszkami und plusikami, na zachętę też dostaniesz. ;)
1
W Anglii mają lepiej, tam kontrakty od 16 roku życia można podpisywać, dlatego odszedł Fabs i Pique!
0
Dostał powołanie bo to zabaweczka Pereza i tyle w temacie.
1
Maszyna istniała jeden sezon, ale była wtedy nie do zatarcia.
2
Masz dobre serduszko Korbelku ;)
1
Prawda w nieprawdzie. Prawie przez cały sezon gra Bayernu opierała się na indywidualnych akcjach Robbena.
5
Lewandowski - Wielki człowiek !
0
Korbel, ale że Ty dałeś się nabrać na jego ciepłe słóweczka? No nie wierzę :D Zresztą nie ma co go bronić, nie tylko on tracił konta tutaj z błachego powodu. Ale jak widzę już sobie wyjaśniliście, to coś jak whatis v2 (może ten sam nawet? :). Brawa dla moderatorów, niech portal zwiększa swój poziom.
2
To proste - Lobo był prowokatorem i co bardziej inteligentni od razu zauważyli jego lewe odchyły. Co tu tłumaczyć, był lewy.
3
Niech Ci admini zablokują te konto, no bez jaj...
4
Dokładnie, dostał bana i wróci na nowym koncie, ale to nienormalne pisać z dwóch kont działających. W ogóle to był prowokator.
0
pedrorodrigues na przykład