Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Guardiola tak ustawil druzyne zeby bramki nie stracic. Duzo szczescia maja.
0
No i dzięki temu wszedłeś w artykuł, czyli gra gitara
1
Rafinha na ŚO to wymysł pismaków. Jedyny boczny obrońca, który grał w tym systemie to Alaba, a nie PO do tego ze słabymi warunkami fizycznymi i powiedzmy sobie szczerze - przeciętnymi umiejętnościami porównując do innych piłkarzy Bayernu. Guardiola ma 3 ŚO, z czego jeden sadzi klopsa za klopsem, drugi to przereklamowany czołg, a trzeci w formie to najlepszy stoper świata. Aha, jest jeszcze Martinez i myślę, że to on ma pewne miejsce na ŚO tuż za Boatengiem, ale niedawno wrócił po ciężkiej kontuzji.
3
A co to niesamowitego ten Kurtuła gra, bez przesady, w Atleti był lepszy.
1
Rafinha na lewym ŚO co oni tam palą jprdl...
1
Ja tam pamiętam jak przed sezonem 13/14 typowano ich jako głównych kandydatów do wygrania LM, a nawet z grupy nie wyszli. Póki co chyba Hiszpania i Bundes to najlepsze ligi. Dziwi mnie to, że Bundesliga tak wysoko, ale chociaż sami wychowują piłkarzy, a Anglia to zaciąg.
2
Dobrze prawisz, Sampera prawie zawsze mijają jak tyczkę, powinien to poprawić. Edgar choć robi błędy to chyba najlepiej rokuje z obrońców (z Grimaldo). Aż żal mi było chłopaka, gdy robił rajdy przez zasieki rywala i nie miał do kogo podać, no ale to była też głupota, bo później kontry szły i luka w obronie. Murawa też słabej jakości w Albacete. Adama się marnuje w B, Lucho powinien już go układać, bo tam zleniwieje tak czuję, a jego gra bez piłki prawie się nie poprawia. A to nie kto inny jak Munir wtedy z woleja pociągnął, chyba tylko on oddawał strzały z ataku :) Ja się nie dziwię, że obrona robi takie błędy jak co chwila są osamotnieni i muszą odpierać kontry, w końcu któraś się musi udać. Irytował mnie Dongou schowany za obrońcami, który jeszcze miał wąty do Munira. W ogóle to dziwne, bo Munir najchudszy, a jako jedyny próbuje przetrzymać piłkę w środku :D Kto wie, przypakuje i może będzie fajny zmiennik, bo w Barcie się spalił, ale co do pressingu i pracy nie można było mieć zastrzeżeń, ale partolił strasznie.
1
Jeśli będzie 5 obrońców to lukę będzie miał Guardiola. Jak z zespołami Bundesligi drużyna jego nie potrafi wymienić paru podań i wyjść z pod pressingu, to pomyśl, co zrobi z nimi Barca. A Guardiola nie sądzę, aby stawiał autobus.
4
Dongou, Sandro zero ruchu w ataku, a do tego największe pretensje do wszystkich. Munir musiał pokazać, jak się wykańcza. Dongou postrzelał na początku i już nie musi. Wygranych pojedynków o piłkę atak nie ma w ogóle. Do tej pory myślałem, że to pomoc i obrona są słabe, ale atak to takie gwiazdeczki. Nawet Halilović walczył o piłkę. Patric też całkiem nieźle radzi sobie w pomocy. A obrona wiadomo, jak złożona z 19 latków to i tak będą błędy.
2
Przepraszam bardzo, ale co Wy p*erdolicie? :D
25
Z Segunda do Barcelony, fajna historia :)
8
Zastanawia mnie ten Real. Cordoba potrafi im postawić równe warunki, Sevilla gra lepiej już drugi mecz w sezonie. Słaba obrona, świetna pomoc. Kompletnie nie radzą sobie z czołówką la ligi, ale mimo wszystko punktują. To mnie też martwi, że będą grali z Valencią, która nie grzeszy wykorzystywaniem sytuacji. A wystawienie Negredo i Moreno to będzie dla mnie oczywisty sygnał - walkower. Mecz z Juventusem staje się coraz mniej przewidywalny. Mnie naprawdę nie ździwi, jeśli to Włosi zagrają w finale LM, a Real dobije sprzedany Morata.
8
Fajnie sceptyczny, że tutaj na tym forum tak wszystkich uświadamiasz. Co myślą, co ich boli, odkrywasz prawdziwą twarz kibiców Barcelony. Za to dożywotni szacunek ode mnie.
1
Śmiem twierdzić, że Bravo jest w tej chwili lepszym bramkarzem od Neuera, oczywiście pomijając grę nogami.
0
Główny ma kontuzję!
1
Tak jest, towarzyszu!
0
Dobrze grają, tylko niech na spalone uważają.
0
Trza przyznać, Real ma dużo szczęścia...
1
A co tu opowiadać. James nabił głowę Groszka, a piłka poleciała pod nogi Ronaldo, już było po ptokach.
1
Atletico nawet bez podkładania ma małe szanse z Barcą, oglądałem ich trochę i to nie ta sama drużyna co rok temu.
0
sytuacyjnie jak lis, jak zawsze.
1
Emery robi niesamowitą robotę w Sevilli, szacunek.
1
Ludzie z tej strony to jednak barany :D
1
No nie wiem, jak boczny obrońca ma 2 asysty, do tego wypracował 100% sytuację, dobrze w obronie. Jak dla mnie 9.5, za to Pique odwrotnie.
2
A ktoś pamięta jak za Martino w końcówce sezonu Barca męczyła się z Betisem i dopiero karne ustawiły mecz?
1
Takie mecze są fajne bo obstawiłem akurat 2 brameczki Messiego i się zastanawiałem nad dużym handicapem, ale jednak Messi to Messi niezawodny. Z małą pomocą Pedro i Suarezaa.
0
A co mają bronić jak Granada nie wychodzi ze swojej połowy? Pomyśl...
4
Dokładnie pax, tyle szczęścia co on miał, to naprawdę... Raz mu się udało, a później wiedział, gdzie się zakręcić. W Realu pokazał, ile jest wart. Teraz nikt za nim nie płacze odkąd Carlo pokazuje swój Real.
1
Niepotrzebnie doszukujesz się tu sensu. Po prostu Mou wie, że nie będzie mógł wydać miliarda w jednym okienku i mu to przeszkadza... Teraz tylko z której strony to ugryźć!
6
Guardiola już niemiecki się robi :)