0

@AmigoBlancos Chciałbym zobaczyć go w Premier League.

3

Muniak się posika na Twitterze.

0

@AdiKingu96 A co się wydarzyło?

0

@Jackazz Hokej na pewno.

0

@TheNekro94 Odbiegając troszeczkę od tematu - orientujesz się, kiedy któryś z czołowych stand-uperów wrzuci coś na np. YouTube?

0

@TheNekro94 Już mu screenshota wysyłam.

2

@TheNekro94 Ale podpisz, że to autorski tekst Pawła Chałupki. ;)))

2

@MarioVeB! To gadamy o bramkach, czy o stratach, do których Ty się odniosłeś?

2

@MarioVeB! Zaraz, zaraz. Napastnik w głupi sposób traci piłkę i naraża na kontry swój zespół, przez co trzeba go w ten sposób nazywać? Nie pamiętasz chyba ile razy np. Messi potrafił zaliczyć głupią stratę. Nazywałeś go wtedy "pokraką"?

3

@MarioVeB! Piszesz o piłkarzu drużyny, której jesteś kibicem "pokraka"? Oj Mariusz, Mariusz.

1

Propozycja muzyczna ode mnie na ten późny wieczór: The Verve - Bitter Sweet Symphony.

Zarzućcie czymś od siebie.

38

A personel hotelowy wstał z recepcji i zaczął bić brawo.

0

Dzisiaj w nocy pisali, że to już dzisiaj :D

0

@Coutinho007 Kabaret, że drużyna, z którą ów zawodnik ma podpisany kontrakt daje mu grać, gdy ten jest zdrowy?! Czy Ty czasami czytasz, to co piszesz?

1

@AbelKabel Kolejne multikonto? :D Styl pisowni i żona pracująca w szpitalu... Gdzieś już to kiedyś widziałem. :D

5

@arcziFCB I myślisz, że wszyscy Użytkownicy tego portalu już o tym wiedzą? Chłopie, nie wszyscy mają czas, by śledzić na bieżąco informacje z piłkarskiego świata.

0

@arcziFCB No tak nie do końca.

4

@amanter Kolega @kaamil1910 wyraźnie napisał "Moim zdaniem".

1

@norbi77 Aaaha, pełen luz w takim razie. ;) Mam nadzieję, że szybko Laporta kogoś ogarnie, żeby tych plotek było jak najmniej.

0

@norbi77 Jakby nie patrzeć, to po to jest to forum - komentować wszystko, co związane z Barceloną.

1

@Pawel13sz Za każdym razem płaczę ze śmiechu. :D

1

@kkbarca Zmieniają czas?

0

Chcę przelać bratu kilka stówek w Banku Pekao i wyskakuje info, że bank odbiorcy musi być spoza Banku Pekao. O co kaman?

3

"Interstellar" obejrzane. Piękne.

2

@Comentateiro To jest platynowe złoto! :D

3

@Encore Bruno za mało medialny.

30

Kiedyś liczono stratę innych klubów w grupie względem Barcelony... :D

0

@Rust_Cohle The Blues

1

Niech ktoś napisze Feddkowi na Twitterze jak się wymawia "Frenkie", bo ja usunąłem konto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?