Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Uwaga, uwaga. Ten oto komentarz jest moim 10000 komentarzem napisanym na tym forum. Pozdrawiam wszystkich Użytkowników i redakcję fcbarca.com.
0
@kamilo0066 KoLejnY SzUr!!1
2
@derlysy1979 Kefir z Krasnegostawu? Mój ulubiony. Właściwie to piję częściej niż jogurty. Można rzec, że jestem fanem.
0
Mam wrażenie, że Halep nie odda już gema w tym meczu. Będzie czyste 2:0 (6:0, 6:0).
0
Wasze ulubione jogurty pitne?
1
@DonAndresFCB Kuźwa, nawet nie zauważyłem, haha. :D Nie wiem, jakim cudem.
0
@dafik85 Widziałem newsa, że Chelsea ma złożyć ofertę w wysokości 15 mln euro.
0
@blazeq Ale to cały czas piłkarz z ważnym kontraktem. Nie rozumiem co tu trudnego do skumania.
0
@Pogba Rozumiem w pełni. Wrzutka z miodowych lat pasowała pod sytuację.
0
@blazeq Najlepszym argumentem jest to, że ma po prostu ważny kontrakt.
0
@Pogba Karol ma Ci coś do przekazania.
1
@wawrzyn1 Aczkolwiek Mbappe też mądrością nie grzeszy. Np. ta słynna groźba do Alby. XD
2
@kkbarca A to dobre akurat. :D
1
@Cariones Tak, prosząc o szacunek do dziennikarza, kiedy to publiczność non-stop gwizdała. :D Troszkę takie "wtf?" :D
0
Miedwiediew ma całkiem spoko angielski akcent jak na Rosjanina.
0
@Sysia11 Tak, a Absurd, Xavi, Alba, Busquets i Pique gadają z nim po francusku, żelipapą.
15
@Ojciec5tkidzieci Cała śmietanka lewicowa popierająca Bajdena siedzi cicho od kilku miesięcy. Dziwne.
0
Przygasł Miedwiediew teraz.
1
Piękny winner teraz Kyrgiosa.
Edit: i cyk, przełamuje Kyrgios Rosjanina.
0
@KyngPyng Nie, nie. Coś na treningu ponoć.
1
@Hubsao Przeczytaj jeszcze raz. :)
0
Sypią się asy serwisowe w meczu Kyrgios - Daniił.
0
@LioMessi10 Nic z tych opcji. Ma kontuzję po prostu.
17
Dembele w żadnym klubie nie będzie miał tak dobrze, jak w Barcelonie. Dziękuję.
1
@VamosRakieta I bardzo mnie to cieszy.
1
@Rewolucja123 Wydaje mi się, że procesowanie w sądzie jest teraz Barcelonie mało potrzebne. Sprawa z góry wygrana przez prawników Francuza.
0
@Comfortable_ Aby zerknąłem na wynik, spoko. :D
1
@Rust_Cohle Aaaa, Bruno w składzie... Powodzi się, widzę.
2
Schwartzman dostaje po tyłku. Szkoda by mi było, gdyby już odpadł.
2
Dobra, pora spać. O 9:00 budzik na Kyrgiosa.