Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 A tak w ogóle, co oznacza przy Namysłowie, że może pojawić się mokry karton? :D
1
@michal26 Pils od Trzech Kumpli jak najbardziej okej (jak właściwie większość piw od nich). Polecam również Piłkarski Pils z browaru Dziki Wschód o nazwie znanej pewnie większości Użytkowników La Rambli - TJMMNW ;)). Bardzo przyjemny.
Piszę głównie o piwach, które posiada restauracja, w której pracuję.
Oprócz piw, które wymieniłem wyżej, mieliśmy jeszcze w swojej ofercie:
- Pils od browaru Birbant https://ocen-piwo.pl/birbant-klasyczny-pils-s1-n8318
- De Pils od Pinty https://sklepimpuls.pl/product/pinta-de-pils/
Oba to niemieckie pilsy. Żadnego z nich raczej nie piłem (chyba :D).
Próbowałeś któregoś z nich?
7
Uśpiłem swojego trzynastoletniego kundelka.
Śpi, już się nie obudzi...
1
@Panda46 O tym samym pomyślałem po jego bramce. Potrzebujemy takiego Ansu.
19
Szpaler od Barcelony dla Betisu za wygranie Pucharu Króla i minuta ciszy od Betisu dla Barcy za ten kończący się, słaby sezon.
#respect
0
Jakby ktoś się stęsknił za reklamą Lotto, to podsyłam. ;)
https://s1.adform.net/Banners/Elements/Files/2084823/11244254/assets/ts_lotto_eurojackpot_320x480.jpg
22
I to jest Real, któremu szpaler można zrobić. ^^
0
@kolomen2 I jak?
0
@polcza Dlaczego? Nie zabrakło dużo.
5
@Worny Ale ja chciałem iść na rachunkowość... Chyba trzeba próbować za rok.
0
@AmigoBlancos Nie. Musi wygrać Ligę Mistrzów, wtedy na 99% Złota Piłka.
59
26% z matmy... Czaicie? 2% mi zabrakło
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@arasz1819 Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie? Czemu miałbym przepraszać za sukcesy Barcy?
2
@koziar O jakie wyśmiewania legendy Ci chodzi? Tu chodzi o to, że autor dyskusji na siłę umniejsza dokonanie Realu, jakim jest Mistrzostwo Kraju.
Sam mam bekę z Realu, gdy jest ku temu okazja, ale trzeba czasami spojrzeć obiektywnie na pewne sytuacje.
@arasz1819 Wyjaśnisz mi, czemu mam przepraszać za sukcesy Barcy? Tylko postaraj się odpowiedzieć niewymijająco, jak to masz w swoim zwyczaju.
11
@AmigoBlancos Myślałem, że chłop dorosły, ale po tym co tu ostatnio wypisuje, daję mu nie więcej niż 17 lat. XD
Przepraszam za niego.
0
@michal26 Mamy Stouty, które dosyć często się sprzedają (m.in. OATY od Trzech Kumpli). Nie wiem jak reszta załogi, ale ja dostaję sporo pytań typu "Macie ciemne piwo?".
A to czym kolega @Persyfl się zajmuje?
@Colon Do burgerów z wołowiną swego czasu polecaliśmy piwa typu IPA. Jednak - z racji, iż mój lokal posiada sporych rozmiarów winnicę - bardziej potrafię dopasować wina do dań. ;)
2
@michal26 Gracias. W końcu jakiś ciekawy content pozapiłkarski na Rambli. ;)
1
@Wolter10 Mam ważne pytanie do Ciebie - zjadłeś żeby na soccerze?
1
@michal26 Proszę o oznaczanie.
Akurat w tym momencie piję sobie Portera z "Okocim" i jest bardzo przyjemny. Oprócz tego piłem "Książęce".
Pracuję w gastro i mam styczność z przeróżnymi piwami kraftowymi. Portera Bałtyckiego akurat u siebie nie mamy, ale może warto szefostwo zachęcić do zakupu, bo piwo zacne, a i pewnie byłoby spore zainteresowanie wśród gości. ;)
1
@escarabajo Aa, nie grali, że w ogóle nie wystąpili. Okeej, myślałem, że chodzi o skrót myślowy i wyrażenie "nie grały" oznacza w tym wypadku słabe występy. ;)
5
@escarabajo Ojj, tutaj musi się pojawić Eduardo Vargas. Totalny kozak w repce Chile.
0
@Gappeq Dzięki. Zrobię jednak u siebie w mieście, gdzie inni te operacje sobie chwalili. ;)
3
@Pawel13sz Dokładnie tak. :D
2
@Rewolucja123 Sadzone na maśle.
12
@Pawel13sz Roy Hodgson i jego "madżestirial!" :D
Geniusz wśród komentatorów piłkarskich.
0
@Pogba Oni nie mówią "Hiszpan" tylko Istvan - imię sędziego. ;)
Powiedział przecież, że sędzia z Rumunii. ;)
4
"Oleksandrr...
Keviiin deeee Bruynee!"
Witamy w Polsacie!
0
@Robert1603 Bardzo dobrą IPA zrobiło Książęce.