WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi wygląda jak po kilku kielonach xd ale reszta spk wg mnie
0
Robię ss i trzymam cię za słowo.
6
Według mnie lepszy jest Dembele. To co chłopak wyczynia na skrzydle w wieku 20 lat jest niepojęte. Ale myślę, że w przyszłości właśnie będziemy widzieć rywalizację Dembele-Mbappe. Oboje są niesamowici jak na swój wiek.
0
Chciałbym, żebyś miał rację :)
4
Ja taki byłem, ale od 3 dni już jestem świadomy tego, że nie ma szans.
0
On musi przyjść już w tym okienku!!!
0
Messi: wypadzik do restauracji ;P
13
Hehehe :) te stare fifki :')
https://scr.hu/Kzd7Or
https://scr.hu/ZXzW6P
0
Tak. Mój błąd. Nie zauważyłem go wcześniej, dzięki za spostrzegawczość.
0
"..on nie odejdzie"
0
Z tego co wyczytałem, to agent piłkarski. Na jego twitterze jest dużo info o PSG i o ThIago Mottcie. Więc może ma jakieś wtyki.
6
Alessandro Canovi: "Verratti? Une situation qui ne sert ni le club ni le joueur....il ne partira pas"
Alessandro Canovi: "Verratti? Ta sytuacja nie zależy ani od klubu, ani od zawodnika.... on nie odejdzie"
;///
1
podpisał 2 sierpnia 2016 do 2021 ...
0
dokładnie 2 sierpnia 2016
1
Ja tak samo ;/ Chyba przez tego pieprzonego szejka nic z tego nie będzie ;/
1
Też ładnie :)
1
Nike Hypervenom Phinish strzeliły dzisiaj 4 brameczki. Gorąco polecam :)
Kupiłem te buty od tego użytkownika, bez problemów, 100% oryginalne, profy, nie żadne podróbki.
http://allegro.pl/nike-hypervenom-phinish-fg-r-46-i6612698971.html MEGA CENA, MEGA BUTY
4
Kurna szejkuuu dlaczegoooooo?
0
Dawać Barca! Ci dwaj gracze są jak najbardziej w naszym zasięgu
1
To niezły Mbapepe ;D błądzik sie wkradł redakcjo
0
No teraz to już na prawdę zwątpiłem w ten transfer.... Może jakby odszedł za 35 mln to nic, ale za 3 mln jeden z większych talentów La Masii ? xdd
0
Przecież się na to nie nabrałem. Wstawiam to, żeby inni się nie nabrali.
0
Głupie trolle :(
0
hehheehe Ale fail :D
0
Liiink :D
0
To wszystko by miało wtedy sens.
0
Możliwe. Ale przecież PSG może sobie jeszcze kogoś chyba znaleźć ;P Nie koniecznie tego Seriego :p
0
El movimiento de Monchi que complica el fichaje de Verratti por el FC Barcelona [Don Balon]
Co do tego ma Monchi?
0
1:1 :D
1
Zrzucanie wagi, lub spalanie tłuszczu, w zależności od postępu. Jeżeli jesteś umięśniony możesz zacząć redukcję tłuszczu, aby uwydatnić mięśnie. jeżeli jesteś otyły to możesz zacząć redukcję wagi, aby zrzucić kilogramy.
Redukcja – od czego zacząć
Pierwszym krokiem na drodze do udanej redukcji tkanki tłuszczowej jest ustalenie celu. Należy dokładnie określić cel i datę jego osiągnięcia. Może być to wartość w procentach jako zawartość tłuszczu w ciele lub też wartość wagowa.