1

Messi wygląda jak po kilku kielonach xd ale reszta spk wg mnie

0

Robię ss i trzymam cię za słowo.

6

Według mnie lepszy jest Dembele. To co chłopak wyczynia na skrzydle w wieku 20 lat jest niepojęte. Ale myślę, że w przyszłości właśnie będziemy widzieć rywalizację Dembele-Mbappe. Oboje są niesamowici jak na swój wiek.

0

Chciałbym, żebyś miał rację :)

4

Ja taki byłem, ale od 3 dni już jestem świadomy tego, że nie ma szans.

0

On musi przyjść już w tym okienku!!!

0

Messi: wypadzik do restauracji ;P

13

Hehehe :) te stare fifki :')

https://scr.hu/Kzd7Or

https://scr.hu/ZXzW6P

0

Tak. Mój błąd. Nie zauważyłem go wcześniej, dzięki za spostrzegawczość.

0

"..on nie odejdzie"

0

Z tego co wyczytałem, to agent piłkarski. Na jego twitterze jest dużo info o PSG i o ThIago Mottcie. Więc może ma jakieś wtyki.

6

Alessandro Canovi: "Verratti? Une situation qui ne sert ni le club ni le joueur....il ne partira pas"



Alessandro Canovi: "Verratti? Ta sytuacja nie zależy ani od klubu, ani od zawodnika.... on nie odejdzie"



;///

1

podpisał 2 sierpnia 2016 do 2021 ...

0

dokładnie 2 sierpnia 2016

1

Ja tak samo ;/ Chyba przez tego pieprzonego szejka nic z tego nie będzie ;/

1

Też ładnie :)

1

Nike Hypervenom Phinish strzeliły dzisiaj 4 brameczki. Gorąco polecam :)

Kupiłem te buty od tego użytkownika, bez problemów, 100% oryginalne, profy, nie żadne podróbki.

http://allegro.pl/nike-hypervenom-phinish-fg-r-46-i6612698971.html MEGA CENA, MEGA BUTY

4

Kurna szejkuuu dlaczegoooooo?

0

Dawać Barca! Ci dwaj gracze są jak najbardziej w naszym zasięgu

1

To niezły Mbapepe ;D błądzik sie wkradł redakcjo

0

No teraz to już na prawdę zwątpiłem w ten transfer.... Może jakby odszedł za 35 mln to nic, ale za 3 mln jeden z większych talentów La Masii ? xdd

0

Przecież się na to nie nabrałem. Wstawiam to, żeby inni się nie nabrali.

0

Głupie trolle :(

0

hehheehe Ale fail :D

0

Liiink :D

0

To wszystko by miało wtedy sens.

0

Możliwe. Ale przecież PSG może sobie jeszcze kogoś chyba znaleźć ;P Nie koniecznie tego Seriego :p

0

El movimiento de Monchi que complica el fichaje de Verratti por el FC Barcelona [Don Balon]

Co do tego ma Monchi?

0

1:1 :D

1

Zrzucanie wagi, lub spalanie tłuszczu, w zależności od postępu. Jeżeli jesteś umięśniony możesz zacząć redukcję tłuszczu, aby uwydatnić mięśnie. jeżeli jesteś otyły to możesz zacząć redukcję wagi, aby zrzucić kilogramy.

Redukcja – od czego zacząć

Pierwszym krokiem na drodze do udanej redukcji tkanki tłuszczowej jest ustalenie celu. Należy dokładnie określić cel i datę jego osiągnięcia. Może być to wartość w procentach jako zawartość tłuszczu w ciele lub też wartość wagowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?