WiernyDoKoncaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2017
wieś nieopodal Oświęcimia
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
De Ligt po prostu musi przyjść do Barcy. Jestem pewien, że w niedalekim czasie będzie najlepszym obrońcą świata.
2
Przepiękny dzień
10
Najlepszym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów jest po prostu deficyt kaloryczny. Obliczasz sobie BMR, podając wagę, wzrost, wiek oraz aktywność fizyczną. Warto porównać wyniki z kilku takich kalkulatorów online, i wyliczyć średnią. Następnie od wartości Twojego BMR obcinasz 200kcal na początek i obserwujesz Twoje ciało. Jeżeli stoisz w miejscu obcinasz o kolejne 100kcal, po prostu tak, abyś ciągle zrzucał wagę. Nie musisz się katować jakimiś dietami keto czy coś w tym stylu. Trzymaj się wyliczonego deficytu kalorycznego, a będzie dobrze. No oczywiście, warto też się ruszać, w jakikolwiek sposób, to też na pewno przyspieszy ten proces.
Pozdrawiam :)
0
Słyszałem właśnie o czymś takim, tylko nie mogę znaleźć poradnika? Masz może taki poradnik w zanadrzu?
1
Dzięki za odpowiedź :D
0
Pytanie do speców od komputerów
Mam nagrany system Windows 10 na płytce DVD+R 4,7GB. Potrzebuję przenieść ten system tylko, że na pendrive, ale nie mam pliku .iso. Czy dam radę jakoś przenieść ten system, tak aby zrobić bootowalnego pendrive?
1
Powiem tyle, popieprzony mecz :P
3
Po co Kimmich? Nie lepiej rozejrzeć się za zmiennikeom dla Jordiego?
0
No i super, brać go!
2
Byłem, jestem i będę przeciwny reprezentacjom ZAWSZE!
0
Casemiro, Ramos, Carvajal, Guti, Reguillon
0
0
Ktoś kojarzy piosenke, taką rockową bardziej, motywującą, ale która się zaczyna bardzo podobnie jak ta (chodzi o rytm)?
EDIT: JUŻ MAM :P
0
Nie wierz w to
0
Będzie Pan tego żałował... Panie Low :)
0
Szkoda :( ...
0
Super. Dziękuję!
3
Przepraszam, jeżeli pojawiło się już to pytanie. Gdzie obejrzę mecz?
0
Wszystkiego Najlepszego! :)
1
Ajax. Dziękujemy!!!
0
Ale ten Ajax świetnie gra :ooo
8
Świetny mecz zarówno Pique jak i Lengleta.
1
Pięknie. Dziękuję Barcelono za kolejny cudowny wieczór
0
Konflikt udowo-panewkowy.
Miał ktoś z was takie coś? Jeżeli tak proszę o kontakt na PW. Mam kilka pytań
0
Pierwsza opcja z tym, że 5000zł netto oczywiście.
0
Wraca do formy - świetna wiadomość, jednak mimo to uważam, że nie powinniśmy odkładać kupna chociażby zmiennika, ze względu na to, że Luis jest coraz starszy i nie będzie dawał takiej jakości jak 2-3 sezony temu.
1
Świetna wiadomość!
0
Ja też ;) sorki za wtrącenie :D
19
Dziękuję Barcelono za cudowny wieczór. Mam świetny humor :D
2
Nie wierzę w to ... Jeden z najlepszych na boisku schodzi, a Suarez dalej na boisku... To jest dramat