Wichurek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
Jastrzebie-Zdroj
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Worny W 5, wybrał bym 3 ze względu na Messiego ale oprócz niego nikogo ciekawego tam nie ma ;)
7
@jakubkuba07 Nikogo i mam 600 milionów dla siebie ;)
1
@Shapiro I bardzo dobrze ;)
0
@Colon Gregory Alan Isakov ;)
0
@Colon Fates Warning :)
0
@FDJ Nie, nie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Mns21 Nie prawda :)
0
@msmsms Aborcja to nie jest morderstwo. Pozdrawiam ;)
1
@NeroTFP
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Nie jest to moja ulubiona piosenka tego zespołu, ale pamiętam, jak w podstawówce na lekcji muzyki nauczyciel puścił nam tą piosenkę i siedziałem zahipnotyzowany przez te prawie 8 minut.
Po lekcji od razy podszedłem do nauczyciela i zapytałem czy nie może pożyczyć mi tej płyty. Zrobił to a ja wtedy poznałem jeden z najlepszych zespołów na świecie.
Elton John - Sacrifice
Pamiętam, że pierwszy raz tą piosenkę usłyszałem po kupnie walkmana. Mój tata dał mi pewną kasetę i powiedział przesłuchaj tego. Nie była to kaseta Eltona, ale było na niej wiele utworów.
Od The Beatles, The Police czy polskiego Perfectu. Ale pamiętam, że na tamtą chwilę to właśnie Sacrifice zrobiło na mnie największe wrażenie i od tamtej pory pokochałem ballady.
Guns N' Roses - November Rain
Kocham ten utwór! Pamiętam jak pierwszy raz tego posłuchałem wpatrzony w teledysk na jakimś kanale muzycznym w telewizji (Tak kiedyś można było posłuchać tam dobrej muzyki).
Istna emocjonalna jazda bez trzymanki. Ten fortepian, ten motyw orkiestry, te wspaniałe gitary Slasha, ten świetny tekst i nie powtarzalny głos Axela.
Pink Floyd - High Hopes
Tak samo jak wyżej. Też pierwszy raz usłyszałem tą piosenkę w telewizji. Miłość od pierwszego przesłuchania do całego Pink Floyd, jak i tej piosenki.
A ten utwór jest dla mnie najlepszym przykładem, że Pink Floyd to nie tylko Roger Waters. Ale przede wszystkim David Gilmour i jego gitara.
Iron Maiden - Empire Of The Clouds
Ten utwór wybrałem dlatego, że nie jestem w stanie stwierdzić, który utwór Iron Maiden jest dla mnie tym jedynym gdyż kocham ten zespól całym sercem. Jest to utwór z najnowszej płyty The Book Of Souls.
Wybrałem ten utwór bo moim zdaniem w pełni pokazuje to, że można grać dany rodzaj muzyki nie popadając w rutynę. Jest tu wszystko za co kocham ten zespól. Świetny riff, solówki, wokal Bruca.
Ale pokazuje też rozwój zespołu. Jest to najdłuższa piosenka w ich karierze najbardziej progresywna. Pokazująca, że można być wiernym danemu gatunkowi ale przy okazji się rozwijać.
CDN. :)
1
@NeroTFP
Taktyk ;)
0
@gurales Tylko, że film średni :)
2
@IronSanHybrid Borek już odchodzi z Kanału Sportowego? :D
1
@wajcha Żeby to jeszcze był średni serial. Po 8 odcinku pierwszego sezonu wyłączyłem to w cholerę. Przecież tam się nic nie działo. Chodzą i smęcą, jak to im smutno w życiu jak w jakimś "M jak miłość". ;)
0
@MontelQ Równie dobrze mogłeś napisać, że wychodzi "M jak miłość" z jakimś tam wątkiem sensacyjnym, żeby nie było, że to kolejna obyczajówka ;)
0
@eckov Ale to nie jest komplement ;)
1
@HansLanda Błagam Cie. Jedyną zaletą nowej płyty Quebonafide jest to, że szybko usypia :D
0
Quebonafide - Zenon Martyniuk polskiego "rapu" ;)
0
@NeroTFP Nie ;)
0
@LuisSalvano I więcej się o kimś piszę i to nie koniecznie w pozytywny sposób tym bardziej nakręca się jego "karierę" i "medialność". Prawda znana nie od dziś a wszyscy robią to dając mu darmową reklamę ;)
0
@ArterkHD Ta piosenka nie ma nic wspólnego z obecną sytuacją na świecie ;) Co nie zmienia faktu, że jest świetna, zresztą jak każda piosenka T.Love ;)
0
@LuisSalvano A jakoś dalej zawodnicy do Paryża odchodzą. Bo wizerunek klubu? Nie, bo 99% piłkarzy ma w dupie wizerunek kluby, byle by się kasa zgadzała ;)
0
@LuisSalvano Właśnie dlatego, że nie są debilami mają prawo trzymać nawet na siłę zawodnika, który ma z nimi ważny kontrakt, który sam podpisał a z Barcelony odszedł wykupując się z niej. Więc dalej debilami tutaj są tylko sternicy Barcelony :)
2
@LuisSalvano W PSG nie pracuje banda debili jak u nas ;)
3
@MesQueUnClub_87 Wiem co to jest Remaster. Co nie zmienia faktu, że oryginał ma swój nie powtarzalny klimat właśnie przez całość, począwszy od grafiki ;)
3
@norbi77 Żadnej, bo nic nigdy nie jest lepsze od oryginału ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@norbi77 "Przeszli po lejach, w błocie i wśród trupów bez żadnego ryzyka". To, że już tam byli to było jedno wielkie ryzyko. To, że wystawili głowę za okopu na wojnie to jest jedno wielkie ryzyko itd. Przypomnij sobie z pozoru nie winną scenę w poniemieckim bunkrze to będziesz wiedział o co chodzi. Kiedy wydaje Ci się, że jesteś już właśnie bezpieczny i nic Ci nie grozi bo w bunkrze pusto i nikogo nie ma to jednak.....gówno prawda. Bo na wojnie nie zabija tylko kula.
PS. Oczywiście, szanuję Twoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam ;) Pozdrawiam ;)
0
@norbi77 Aha i jeszcze jedno na wojnie zapewne dojście do tych pierwszych zasieków to jest misja niemożliwa ;)
1
@norbi77 Groza wojny to nie tylko sceny batalistyczne jak w "Szeregowcu" czy "Przełęczy". To jedna wielka nie wiadomo i walka o życie nawet jak nie ma żadnego wybuchu czy wystrzału. To uważne stawianie kroków bo możesz wpaść na minę, czy rozglądanie się bo może zastrzelić Cię snajper. (Spojler) To w końcu scena w filmie w której już ledwo żywy Niemiec od którego wydaje Ci się, że właśnie nic Ci nie grozi jest bronią, która posyła Cię na tamten świat itd. Ten film pokazuję grozę wojny w inny sposób niż wymienione przez Ciebie filmy, ale przekazuje je sugestywnie, bardzo sugestywnie coś jak "Dunkierka". Nie wspominając już o aspektach wizualnych tego filmu.