@LeoMessi1994@Kondziubarca Nie za wiele. W Botafogo grał dużo i wyglądał bardzo dobrze. W Palmeiras mało, grał głównie w końcówce tego sezonu. Talent na pewno ma, ale nie wiem jaki mamy na niego plan.
Edit: neurophate podaje, że Fernandes nie ma paszportu. Dla mnie w tej chwili to trochę niezrozumiały transfer.
Dodam, że na skrzydle nie zagra, ale może czasami do niego schodzić. Będzie głównie operował w środku pola. Pojawi się też pewnie bliżej prawej strony.
Jonathan Viera to jedyny zawodnik Las Palmas, który w tym sezonie ligowym był bezpośrednio zaangażowany w więcej bramek niż Pedri. Viera na koncie ma 10 bramek i 2 asysty, a Pedri 3 gole i 4 asysty. Jonathan swojego dorobku w tej kampanii już niestety nie powiększy.
"Trenerze, przede wszystkim dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiłeś. Dałeś mi możliwość spełnienia jednego z moich marzeń. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i wielu sukcesów. Będę Ci dozgonnie wdzięczny! Dziękuję bardzo!"
Ansu przydadzą się wreszcie minuty, dlatego mam nadzieję, że zagra w jutrzejszym meczu Barcy B z Badaloną. Powołanie na Granadę na pewno dostanie i liczę, że też dostanie szansę.
Jestem ciekawy, którzy zawodnicy rezerw pojawia się na jutrzejszym pierwszym treningu Setiena o godzinie 11. Czy będzie Puig? Może ktoś jeszcze? Ansu, Perez i Pena powinni wziąć udział w sesji, to raczej pewne. Zobaczymy.
W tej chwili też warto napisać kilka zdań o Ernesto. Był jaki był, ale należy mu się szacunek i na pewno podziękowania za pierwszy sezon w Barcelonie. Drużyna straciła Neymara, Dembele był prawie cały czas kontuzjowany, w środku pola musiał radzić sobie Paulinho, Gomesem, czy Rakitciem. Dał Barcy wtedy potrzebną stabilizację i poukładał zespół. Zakończyliśmy sezon ligowy prawie bez żadnej porażki i zgarnęliśmy Puchar Króla. W Lidze Mistrzów? Cóż, kompromitacja z Romą. Wyszło jak wyszło. Kolejny sezon zaczęliśmy dobrze, wyniki też były w porządku. Ale znowu przyszedł wyjazd w Lidze Mistrzów. Szkoda. Trener dobry, który może zapewnić stabilizację, ale to nie wystarczy w klubie z topu. Życzę mu powodzenia w dalszej karierze.
Jedno jest pewne - z Setienem przez te pół roku na pewno będzie wesoło i na Camp Nou wróci radosny i ofensywny futbol. Jestem ciekawe jak sobie poradzi, bo nudzić się na pewno nie będziemy. Z niecierpliwością czekam na następny mecz.
0
@bartoszekkk A ile meczów Fernadesa widziałeś?
8
@Grubson06 Dokładnie, tak jak z Arthurem.
7
@bartoszekkk Tak, Camavingę za 80 mln albo i więcej. :)
5
@ForcaMilosz Nie ta sama sytuacja.
5
@LeoMessi1994 @Kondziubarca Nie za wiele. W Botafogo grał dużo i wyglądał bardzo dobrze. W Palmeiras mało, grał głównie w końcówce tego sezonu. Talent na pewno ma, ale nie wiem jaki mamy na niego plan.
Edit: neurophate podaje, że Fernandes nie ma paszportu. Dla mnie w tej chwili to trochę niezrozumiały transfer.
13
Matheus Fernandes z Palmeiras dołączy do Barcelony za 11 mln euro. [Globo i inne media z Brazylii]
38
Ech, ten cienki Puig, który przegrywa każde fizyczne starcie z rywalem...
https://x.com/navidjaaan/status/1206264247153500167
5
@amanter Myślisz, że w 3. lidze nie grają dobrze zbudowani zawodnicy? Tam było polowanie na jego nogi i dawał sobie z tym radę.
12
@amanter Puig stoi na nogach lepiej niż niejeden dużo lepiej zbudowany zawodnik.
2
@Witekk10 Miałem właśnie wrzucić link. :)
Dodam, że na skrzydle nie zagra, ale może czasami do niego schodzić. Będzie głównie operował w środku pola. Pojawi się też pewnie bliżej prawej strony.
9
Jonathan Viera to jedyny zawodnik Las Palmas, który w tym sezonie ligowym był bezpośrednio zaangażowany w więcej bramek niż Pedri. Viera na koncie ma 10 bramek i 2 asysty, a Pedri 3 gole i 4 asysty. Jonathan swojego dorobku w tej kampanii już niestety nie powiększy.
3
@qruczek Nie wiem. Może zagrać na kilu i to już zależy od trenera. Zresztą nie jest nawet pewne, że w kolejnym sezonie będzie grał w Barcelonie.
9
Pedri w pierwszym składzie Las Palmas na mecz z Zaragozą:
https://pbs.twimg.com/media/EORBXagXUAIOjZo?format=png&name=small
Tylko 3 zawodników Las Palmas rozegrało w tym sezonie więcej minut w rozgrywkach ligowych niż Pedri. Kluczowy piłkarz ekipy Pepe Mela.
30
Pojawiają się kolejne filmiki z dzisiejszych treningów Barcelony pod okiem Setiena. Muszę przyznać, że nieźle to wygląda.
https://streamable.com/yuia6
33
Czekam na niego w pierwszej drużynie.
https://x.com/paleszhurts_/status/1211395779782426627
https://x.com/ViscaBarca1233/status/1213985926243848192
22
@Sherem Oby nie.
106
Ansu Fati na Instagramie:
"Trenerze, przede wszystkim dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiłeś. Dałeś mi możliwość spełnienia jednego z moich marzeń. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i wielu sukcesów. Będę Ci dozgonnie wdzięczny! Dziękuję bardzo!"
https://pbs.twimg.com/media/EOP1CxPXsAALAKK?format=jpg&name=small
40
Ansu przydadzą się wreszcie minuty, dlatego mam nadzieję, że zagra w jutrzejszym meczu Barcy B z Badaloną. Powołanie na Granadę na pewno dostanie i liczę, że też dostanie szansę.
79
Iñaki Peña, Ronald Araujo, Riqui Puig, Carles Pérez i Ansu Fati trenują z pierwszą drużyną.
44
Nawet Cruyff ożył. :P
56
Hehe :D
https://pbs.twimg.com/media/EOMfPOjWkAAwwB0?format=jpg&name=large
3
@Bartek22 Ogólnie Setien lubi technicznych pomocników. Myślę, że na niego postawi. Może nie od razu, ale Puig powinien być z pierwszą drużyną.
2
@Shroud A drugi o godzinie 17. :)
29
Jestem ciekawy, którzy zawodnicy rezerw pojawia się na jutrzejszym pierwszym treningu Setiena o godzinie 11. Czy będzie Puig? Może ktoś jeszcze? Ansu, Perez i Pena powinni wziąć udział w sesji, to raczej pewne. Zobaczymy.
17
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Komunikat jest przygotowywany.
4
@Veb1233 Możliwe. Barcelona ta stabilizacja wtedy potrzebna. Ale później trzeba było czegoś więcej.
112
W tej chwili też warto napisać kilka zdań o Ernesto. Był jaki był, ale należy mu się szacunek i na pewno podziękowania za pierwszy sezon w Barcelonie. Drużyna straciła Neymara, Dembele był prawie cały czas kontuzjowany, w środku pola musiał radzić sobie Paulinho, Gomesem, czy Rakitciem. Dał Barcy wtedy potrzebną stabilizację i poukładał zespół. Zakończyliśmy sezon ligowy prawie bez żadnej porażki i zgarnęliśmy Puchar Króla. W Lidze Mistrzów? Cóż, kompromitacja z Romą. Wyszło jak wyszło. Kolejny sezon zaczęliśmy dobrze, wyniki też były w porządku. Ale znowu przyszedł wyjazd w Lidze Mistrzów. Szkoda. Trener dobry, który może zapewnić stabilizację, ale to nie wystarczy w klubie z topu. Życzę mu powodzenia w dalszej karierze.
4
@MesQueUnClub_87 A czy ja tak napisałem?
19
Jedno jest pewne - z Setienem przez te pół roku na pewno będzie wesoło i na Camp Nou wróci radosny i ofensywny futbol. Jestem ciekawe jak sobie poradzi, bo nudzić się na pewno nie będziemy. Z niecierpliwością czekam na następny mecz.