0

@bartoszekkk A ile meczów Fernadesa widziałeś?

8

@Grubson06 Dokładnie, tak jak z Arthurem.

7

@bartoszekkk Tak, Camavingę za 80 mln albo i więcej. :)

5

@ForcaMilosz Nie ta sama sytuacja.

5

@LeoMessi1994 @Kondziubarca Nie za wiele. W Botafogo grał dużo i wyglądał bardzo dobrze. W Palmeiras mało, grał głównie w końcówce tego sezonu. Talent na pewno ma, ale nie wiem jaki mamy na niego plan.

Edit: neurophate podaje, że Fernandes nie ma paszportu. Dla mnie w tej chwili to trochę niezrozumiały transfer.

13

Matheus Fernandes z Palmeiras dołączy do Barcelony za 11 mln euro. [Globo i inne media z Brazylii]

38

Ech, ten cienki Puig, który przegrywa każde fizyczne starcie z rywalem...
https://x.com/navidjaaan/status/1206264247153500167

5

@amanter Myślisz, że w 3. lidze nie grają dobrze zbudowani zawodnicy? Tam było polowanie na jego nogi i dawał sobie z tym radę.

12

@amanter Puig stoi na nogach lepiej niż niejeden dużo lepiej zbudowany zawodnik.

2

@Witekk10 Miałem właśnie wrzucić link. :)

Dodam, że na skrzydle nie zagra, ale może czasami do niego schodzić. Będzie głównie operował w środku pola. Pojawi się też pewnie bliżej prawej strony.

9

Jonathan Viera to jedyny zawodnik Las Palmas, który w tym sezonie ligowym był bezpośrednio zaangażowany w więcej bramek niż Pedri. Viera na koncie ma 10 bramek i 2 asysty, a Pedri 3 gole i 4 asysty. Jonathan swojego dorobku w tej kampanii już niestety nie powiększy.

3

@qruczek Nie wiem. Może zagrać na kilu i to już zależy od trenera. Zresztą nie jest nawet pewne, że w kolejnym sezonie będzie grał w Barcelonie.

9

Pedri w pierwszym składzie Las Palmas na mecz z Zaragozą:
https://pbs.twimg.com/media/EORBXagXUAIOjZo?format=png&name=small

Tylko 3 zawodników Las Palmas rozegrało w tym sezonie więcej minut w rozgrywkach ligowych niż Pedri. Kluczowy piłkarz ekipy Pepe Mela.

30

Pojawiają się kolejne filmiki z dzisiejszych treningów Barcelony pod okiem Setiena. Muszę przyznać, że nieźle to wygląda.

https://streamable.com/yuia6

22

@Sherem Oby nie.

106

Ansu Fati na Instagramie:

"Trenerze, przede wszystkim dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiłeś. Dałeś mi możliwość spełnienia jednego z moich marzeń. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i wielu sukcesów. Będę Ci dozgonnie wdzięczny! Dziękuję bardzo!"

https://pbs.twimg.com/media/EOP1CxPXsAALAKK?format=jpg&name=small

40

Ansu przydadzą się wreszcie minuty, dlatego mam nadzieję, że zagra w jutrzejszym meczu Barcy B z Badaloną. Powołanie na Granadę na pewno dostanie i liczę, że też dostanie szansę.

79

Iñaki Peña, Ronald Araujo, Riqui Puig, Carles Pérez i Ansu Fati trenują z pierwszą drużyną.

44

Nawet Cruyff ożył. :P


3

@Bartek22 Ogólnie Setien lubi technicznych pomocników. Myślę, że na niego postawi. Może nie od razu, ale Puig powinien być z pierwszą drużyną.

2

@Shroud A drugi o godzinie 17. :)

29

Jestem ciekawy, którzy zawodnicy rezerw pojawia się na jutrzejszym pierwszym treningu Setiena o godzinie 11. Czy będzie Puig? Może ktoś jeszcze? Ansu, Perez i Pena powinni wziąć udział w sesji, to raczej pewne. Zobaczymy.

17

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Komunikat jest przygotowywany.


4

@Veb1233 Możliwe. Barcelona ta stabilizacja wtedy potrzebna. Ale później trzeba było czegoś więcej.

112

W tej chwili też warto napisać kilka zdań o Ernesto. Był jaki był, ale należy mu się szacunek i na pewno podziękowania za pierwszy sezon w Barcelonie. Drużyna straciła Neymara, Dembele był prawie cały czas kontuzjowany, w środku pola musiał radzić sobie Paulinho, Gomesem, czy Rakitciem. Dał Barcy wtedy potrzebną stabilizację i poukładał zespół. Zakończyliśmy sezon ligowy prawie bez żadnej porażki i zgarnęliśmy Puchar Króla. W Lidze Mistrzów? Cóż, kompromitacja z Romą. Wyszło jak wyszło. Kolejny sezon zaczęliśmy dobrze, wyniki też były w porządku. Ale znowu przyszedł wyjazd w Lidze Mistrzów. Szkoda. Trener dobry, który może zapewnić stabilizację, ale to nie wystarczy w klubie z topu. Życzę mu powodzenia w dalszej karierze.

4

@MesQueUnClub_87 A czy ja tak napisałem?

19

Jedno jest pewne - z Setienem przez te pół roku na pewno będzie wesoło i na Camp Nou wróci radosny i ofensywny futbol. Jestem ciekawe jak sobie poradzi, bo nudzić się na pewno nie będziemy. Z niecierpliwością czekam na następny mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?