3

@jaras121 Do Viniciusa nie jestem przekonany i tutaj na taką wymianę bym nie poszedł. :)

0

@Messibestplayerintheworld Też jeszcze mam nadzieję, że odpali, ale przy takiej wymianie bym się nie zastanawiał.

6

@jaras121 Dembele zamieniony na Rodrygo i Reiniera? Gdzie podpisać?

26

Pedri moim zdaniem ma podobny potencjał co Reinier i pozyskaliśmy go za znacznie mniejsze pieniądze.

10

Brian Peña strzelił hattricka w ostatnim meczu Juvenilu B. Jedna z bramek:

https://streamable.com/p4cxl

1

@chavez Dla mnie to nie był żaden wyścig. :D Wystawiam oceny dzisiaj wieczorem i jak ktoś chce wystawić noty, a nie wie gdzie, to służę pomocą. :)

3

@tbas Oddadzą, bo Sporting ma głupi zarząd i regularnie pozbywa się swoich największych talentów za śmieszne kwoty.

14

Liczę na to, że transfer Joelsona Fernandesa dojdzie do skutku. Rocznik 2003, skrzydłowy, uważany za największy diament w akademii Sportingu i ostatnio niektóre źródła informowały, że awansował do pierwszej drużyny. Jeśli w operację uda się wczuć Abela Ruiza, to wyjdziemy na tym na plus. Na pewno będziemy musieli dopłacić.

25

Sporting chce pozyskać Abela Ruiza, a Barcelona jest zainteresowana sprowadzeniem Joelsona (16-letni skrzydłowy). Może dojść do podwójnej operacji. (A Bola)




1

@tbas Potrzebujemy, ale nie takiego w stylu Pedro. Zróbmy przyszłościowy transfer.

7

@Gaucho Chcesz żeby Barcelona odpadła przez Araujo?

60

Zastanawiam się po co nam Pedro? Brakuje nam skrzydłowych? Jest Ansu, jest Carles Pérez i zaraz po kontuzji wróci Dembele. Transfer bez najmniejszego sensu, który tylko ograniczy minuty dla młodych. Przez chwilę pocieszymy się Pedro ponownie w koszulce Barcelony, zapłacimy mu dobre pieniądze za kontrakt i tyle z tego będzie. Czy sam Pedro to jest zawodnik, który zagwarantuje w tej chwili dużą jakość? W to też wątpię. Nie idźmy w tą stronę i myślmy o przyszłości.

2

@masq Lautaro Martinez albo Mbappe. Rashforda uwielbiam, ale nie wiem czy by tutaj pasował.

Albo ściągnąć zawodnika jeszcze młodszego, który ma zdecydowany potencjał, by zastąpić Suareza w przyszłości (czytaj Gabriel Veron, Karim Adeyemi, Luis Carbonell).

65

Piątek to dla mnie ograniczony napastnik, który do Barcelony kompletnie nie pasuje. Mam nadzieję, że tutaj nie trafi. Już lepiej nikogo nie kupować.

4

@chavez Monaco, Lyon, Porto, Benfica, Ajax, Lipsk, Salzburg, PSV, Valencia.

5

@Manieslaw Nic nowego. Do transferu blisko.

30

Sergi Samper obchodzi dzisiaj 25. urodziny. Ech, do tej pory bardzo mi szkoda tego w jaki sposób potoczyła się jego kariera. Liczę, że jeszcze wróci do Europy.

5

@Yanek Puig**! Skąd wam się bierze ten "Puiq"?

100

Riqui Puig: „Setién jest bardzo blisko swoich zawodników. Dużo mówi i udziela rad. Jestem naprawdę szczęśliwy”.

4

@badej60 Hmm, obstawiam Janiamę.

0

@badej60 Kolejny raz widzę tę 'opinię'. Kto tak napisał? :D

0

@Granto W Barcy B takich wejść mu nie brakuje.

54

Riqui dzisiaj dobra zmiana. Akcja bramkowa zaczęła się od jego odbioru. Ale i tak będę czytał, że Puig nie wchodzi w takie starcia, bo się boi, bo waży niecałe 60 kg! Chwilę później on też zaczął akcję Barcelony. Aktywny, sporo podań i kontaktów z piłką, niezły przerzut i dobra próba zagrania do Messiego. Czekam na więcej jego występów w pierwszej drużynie.

66

Widać rękę Setiena i zmiany w grze obecnej Barcelony. Mnóstwo podań, zdecydowana przewaga w posiadaniu piłki, szybkie wymiany futbolówki, kilka niezłych akcji na jeden kontakt i innych mniejszych smaczków, jak akcje Leo, czy świetny występ Busquetsa. Kilka dobrych okazji, jednak nie udało się wpakować piłki do bramki. Ale spokojnie, jestem pewny, że w drugiej połowie coś strzelą. Czekam na wejście Puiga.

Ansu dzisiaj moim zdaniem nieźle. Dwukrotnie pokazał się w obronie, do tego aktywny. Dodatkowo gra na prawym skrzydle, a może bardziej na prawej pomocy.

Bramki przyjdą, to dopiero początek pracy Setiena. Na razie podoba mi się to, co widzę. Czekam na drugą część spotkania.

0

@DonAndresFCB Niestety nie oglądałem.

37

Skład moim zdaniem jak najbardziej optymalny, bez większych zaskoczeń. Puig zapewne wyjdzie na ostatnie 30/20 minut. Liczę na pewne zwycięstwo i dobry mecz Ansu, który wreszcie zagra od pierwszych minut. Vamos!

4

@BarcaInfo Nie bezpośrednio obok. ;)

1

@bartulek98 Zdecydowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?