Vegeta88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2020
Białystok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Eintracht Frankfurt rozgromiony przez Barcelonę 2:1.
0
Żul, wal mordo hattricka.
1
Flick jak to prawdziwy Niemiec, powinien postawić kilku zawodników pod ścianą.
3
Brać tego Knauffa póki gówno wart.
0
Rapha też póki co bez szału.
2
Niedokładni w podaniach dziś, jak Pan Wiesiu na robocie.
1
Jeden z komentatorów to jakiś kryptoFrankfurtczyk? :p
0
@szkudi7 skuj teraz wszystko.
1
No i dobrze, to taktyka Hansiego, bo my gramy lepiej z bramką w plecy.
0
Co sie co sie co sie stało?
0
@4drian0 ja mam na drugie Maldini.
4
Panieeeee Maldinni
0
@La Pulgaa
0
Bez buczenia przy hymnie LM to juz nie to...
Edit - a jednak xd
0
@Piotrek1993 no i okej.
3
@AxelF "ta, rosyjskiego to poszerza w gułagu." - powalasz inteligencją i argumentami. Nie masz pojęcia jakie interesy w dzisiejszym świecie da sie załatwić w języku rosyjskim. Pokazujesz dużą niewiedzę lub ignorancję.
0
@AxelF nikt nie mówi po rusku? Xd widzę ze dobrze Ci idzie stawianie w roli wszystkich. A ramy czasowe są nieco inne bo ja sie uczyłem w szkole średniej po roku 2000 i dalej uczyłem sie w niej języka rosyjskiego. Ba, powiem Ci więcej. Do 2000 roku wiecej ludzi mówiło po rosyjsku niż angielsku, jako w drugim, wyuczonym języku. To raczej język angielski jest w Polsce "nowością" niż język rosyjski, bo jest nauczany od niedawna.
Nie mowie ze to jest dobre, ale takie są fakty.
0
@Krzysztof1987 Prawda. Zgadzam sie z tym.
0
@FiscaelBarca Oficjalnie według Europejskich Elit to jest bankrutem (który ogrywa Ukrainę, zachodnią Europę i Usa) od jakichś dwóch lat dzięki Europejskim sankcjom oczywiście, jakże mocnym.
1
@macio_944 zawsze tak.
1
@Ilka też obstawiam 4:1, może 4:2 jak znowu obrona zacznie dostawać wylewów :p
2
@NeroTFP1 jeden z ładniejszych goli tego pana w Barcelonie.
1
@John_Doe no ale jak widać, dla niektórych to jest jakaś nowość że można znać Rosyjski i nie trzeba sie tego wstydzić. Znajomość każdego obcego języka poszerza w jakiś sposób horyzonty.
2
@tbas ja jestem z rocznika 88 i uczyłem sie jeszcze Rosyjskiego. Po wschodniej stronie Polski to nie jest żadna nowość ani odkrycie, szybciej dogadasz sie po rusku niż angielsku.
1
@MessiForeverTheBest jeśli będziesz kiedyś po wschodniej stronie Wisły to sie przekonasz.
0
@Starrk no widzisz, dla mnie też to byl szok. Tylko ciii.
5
@Starrk tylko nikomu nie mów, ale jakaś +/- połowa Polaków zna rosyjski bo, UWAGA - byl kiedyś w szkołach.
3
Kawałek i oficjalny klip zna pewnie każdy, ale widząc po wyswietleniach, nie każdy sprawdził jego nieoficjalny teledysk. Polecam jeśli ktoś szuka czegoś motywującego.
0
@wojopancer nikt normalny (mam nadzieję) tak nie robi, wiadomo zdarzają sie wszędzie czarne owce, ale mi chodziło po prostu o zdrową krytykę za jego poczynania na boisku, co mu sie należy jak psu buda.
0
@wojopancer nie mówię żeby linczować ale krytyka jest jak najbardziej zdrowa, a nie wmawianie komuś ze jest ok, jak nie jest ok. Nie nadaje sie na pilkarza formatu barcelony? Sprzedać a nie sie nad nim modlić , tyle.