4

Eintracht Frankfurt rozgromiony przez Barcelonę 2:1.

0

Żul, wal mordo hattricka.

1

Flick jak to prawdziwy Niemiec, powinien postawić kilku zawodników pod ścianą.

3

Brać tego Knauffa póki gówno wart.

0

Rapha też póki co bez szału.

2

Niedokładni w podaniach dziś, jak Pan Wiesiu na robocie.

1

Jeden z komentatorów to jakiś kryptoFrankfurtczyk? :p

0

@szkudi7 skuj teraz wszystko.

1

No i dobrze, to taktyka Hansiego, bo my gramy lepiej z bramką w plecy.

0

Co sie co sie co sie stało?

0

@4drian0 ja mam na drugie Maldini.

4

Panieeeee Maldinni

0

0

Bez buczenia przy hymnie LM to juz nie to...
Edit - a jednak xd

0

@Piotrek1993 no i okej.

3

@AxelF "ta, rosyjskiego to poszerza w gułagu." - powalasz inteligencją i argumentami. Nie masz pojęcia jakie interesy w dzisiejszym świecie da sie załatwić w języku rosyjskim. Pokazujesz dużą niewiedzę lub ignorancję.

0

@AxelF nikt nie mówi po rusku? Xd widzę ze dobrze Ci idzie stawianie w roli wszystkich. A ramy czasowe są nieco inne bo ja sie uczyłem w szkole średniej po roku 2000 i dalej uczyłem sie w niej języka rosyjskiego. Ba, powiem Ci więcej. Do 2000 roku wiecej ludzi mówiło po rosyjsku niż angielsku, jako w drugim, wyuczonym języku. To raczej język angielski jest w Polsce "nowością" niż język rosyjski, bo jest nauczany od niedawna.
Nie mowie ze to jest dobre, ale takie są fakty.

0

@Krzysztof1987 Prawda. Zgadzam sie z tym.

0

@FiscaelBarca Oficjalnie według Europejskich Elit to jest bankrutem (który ogrywa Ukrainę, zachodnią Europę i Usa) od jakichś dwóch lat dzięki Europejskim sankcjom oczywiście, jakże mocnym.

1

@macio_944 zawsze tak.

1

@Ilka też obstawiam 4:1, może 4:2 jak znowu obrona zacznie dostawać wylewów :p

2

@NeroTFP1 jeden z ładniejszych goli tego pana w Barcelonie.

1

@John_Doe no ale jak widać, dla niektórych to jest jakaś nowość że można znać Rosyjski i nie trzeba sie tego wstydzić. Znajomość każdego obcego języka poszerza w jakiś sposób horyzonty.

2

@tbas ja jestem z rocznika 88 i uczyłem sie jeszcze Rosyjskiego. Po wschodniej stronie Polski to nie jest żadna nowość ani odkrycie, szybciej dogadasz sie po rusku niż angielsku.

1

@MessiForeverTheBest jeśli będziesz kiedyś po wschodniej stronie Wisły to sie przekonasz.

0

@Starrk no widzisz, dla mnie też to byl szok. Tylko ciii.

5

@Starrk tylko nikomu nie mów, ale jakaś +/- połowa Polaków zna rosyjski bo, UWAGA - byl kiedyś w szkołach.

3


Kawałek i oficjalny klip zna pewnie każdy, ale widząc po wyswietleniach, nie każdy sprawdził jego nieoficjalny teledysk. Polecam jeśli ktoś szuka czegoś motywującego.

0

@wojopancer nikt normalny (mam nadzieję) tak nie robi, wiadomo zdarzają sie wszędzie czarne owce, ale mi chodziło po prostu o zdrową krytykę za jego poczynania na boisku, co mu sie należy jak psu buda.

0

@wojopancer nie mówię żeby linczować ale krytyka jest jak najbardziej zdrowa, a nie wmawianie komuś ze jest ok, jak nie jest ok. Nie nadaje sie na pilkarza formatu barcelony? Sprzedać a nie sie nad nim modlić , tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?