Vegeta88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2020
Białystok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@T^L nie, od tych świeczek uzależniona jest prawie cala scena polityczna w Polsce, to mnie zastanawia lekko.
5
@Dari0G jezioro jeziorem, tylko te aligatory wkur****ą.
0
@NeroTFP1 zgadzam się, ale chodzi o to właśnie że te świeczki nie są żadnym symbolem religijnym. Spotkanie tej sekty w Sejmie jest organizowane przez szemranych ludzi, a politycy wszelkiej maści (wszyscy oprócz Konfederacji) dali by sie zabić aby tylko było to kontynuowane, ciekawe dlaczego? Według mnie to jest większy problem niż 20 osób na jednej z miliona polskich ulic, które mają za bożka jakiegoś Pato-Księdza.
0
@dadan1990 a tego to nie wiem, post jest w formie żartobliwej więc nawet tego nie sprawdzałem.
0
@Ryse
1. 1 / -2.5 / 2:0
2. 1 / +2.5 / 3:0
3. X / -2.5 / 1:1
4. 1 / +2.5 / 4:1
5. 2 / +2.5 / 1:2
6. 1 / -2.5 / 2:0
7. X / +2.5 / 2:2
8. 2 / +2.5 / 1:3
9. 2 / +2.5 / 1:2
10. 2 / -2.5 / 0:2
3
@NeroTFP1 w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, co roku odpalane są świeczki jakiejś sekty, która nie jest zarejestrowana jako żadna społeczność wyznaniowa w Polsce. Coś poszło nie tak.
0
@damianex10 juz jako mamuśka, w najnowszym sezonie "Miasteczka Twin Peaks" też źle nie wyglądała :p
3
@urbipl mowi chłop co sam walczył z łańcuchem od piły w ręku jak chodzil na mecze :p
2
@RozowaPantera a najlepsze jest to, ze to Tusk go wydymał :p
0
@FcPortoFan1999 publik prowokasją.
0
@July_6_BcN i prawidłowo, dość tych stronniczych mediów :p
25
https://zapodaj.net/plik-iUMDHRgKvM
Otoczenie premiera bierze sie wreszcie za Stanowskiego.
3
@lithotripter a czy ja to napisałem?
9
@draxidox najpierw robota (wgniatanie Putina w ziemię) a później przyjemności.
7
@Eklerek nie wyobrażam sobie Trzaska robiącego takie rzeczy :p
0
@draxidox kiedy władza musi przekonywać obywateli o swojej zajebistości xd
0
@Karol145 po twoim ostatnim komentarzu, utwierdziłem się w przeświadczeniu że masz wąskie spojrzenie na świat.
0
@PeRRy sam pochodzę z Białegostoku, wiem ze sie bardzo rozwinął. Ale mieszanie tego do jakości życia w Europie to jakaś abstrakcja.
0
@LeoMessiiBarcaPepa nie w każdym przypadku. Albo grneralizujesz, albo nie masz pojęcia o czym mówisz, albo jesteś ignorantem.
0
@ferdas_rawa oj tam cicho, bo Uniia daje :p
1
@LeoMessiiBarcaPepa wszystko jest dla ludzi, jeśli ktoś ma bałagan w głowie to i od cukru mu odbije.
5
@BojanKriKicz ale jest w opozycji do Alonso.
3
@pluszek odpalać świeczki dla jakiejś sekty (która nie jest w Polsce zarejestrowana, jako grupa wyznaniowa ) :p a mowią ze to Braun jest chory.
0
@ferdas_rawa " Polska od 2004 otrzymała od UE 250 mld euro dofinansowania, to na dzisiaj 25% naszego rocznego budżetu :-) mam pomysł, dam Ci 25% Twoich rocznych dochodów, nie przez 20 lat, ale przez 1 rok - to lepszy układ niż Polski z UE, ale o wszystko się mnie musisz pytać. Mało tego ta usługa będzie Cię kosztować 10% Tego co zarobisz. Będziesz chciał kupić auto, powiem ci jakie i za ile, będziesz chciał kupić marchewkę to powiem ci jaką i w jakim sklepie, powiem Ci też czym masz ogrzewać dom... dzięki temu będziesz kimś, bo bez tego dofinansowania to nic nie osiągniesz. Jeśli Cię nie będzie stać na jakąś z moich zachcianek, udzielę Ci kredytu na preferencyjnych warunkach, pod warunkiem, że kupisz coś ode mnie! Wchodzisz w to? Chyba dobry deal nie?
ps. czasem będziesz musiał przenocować jakiegoś biednego imigranta, ale to pewnie i tak będzie dla Ciebie czysta przyjemność. Miłego dnia. Zapraszam do mojego projektu... łączmy się, nie dzielmy!"
@macio_944 ci nie odpowie, bo szuka dalej zdjec kamienic które "wyremontowała" nam Unia.
1
@KSIazE666 "trzeba być upośledzonym ekonomicznie ignorantem aby wypisywać takie debilizmy, zobacz jak " na zdrowie" wyszło wielkiej brytanii wyjscie z unii, że takie ameby mają prawa wyborcze.." - tak im wyszło genniuszu, że zaraz partia Nigela Faraga, który wyprowadził Wielką Brytanie z UE, bedzie rządzić krajem. Problemy Wielkiej Brytanii zaczęły sie jeszcze gdy była w UE, po prostu nie dobrali odpowiedniej polityki, żeby później sobie z tym poradzić.
0
@Roobo Ona pewnie jeszcze nie do końca :p
0
@Karol145 prędzej padnie UE niż USA.
3
@Karol145 tak masz rację, dlatego co roku miliony Amerykanów emigruja do tej mlekiem i miodem płynącej Unii Europejskiej.
0
@NeroTFP1 "No właśnie, dlatego ciągnie ich do gównianego kraju, jakim są Stany Zjednoczone. A dobrych ludzi o których mówi, nie ciągnie do takich miejsc, więc tam nie przyjeżdżają. Proste jak cep." Czyli Unia też jest gówniana bo ciągną do nas stadami ludzie bez wykształcenia, zlodzieje, dilerzy narkotyków i przestępcy z krajów muzulmanskich i z Afryki południowej? A no tak, bo to proste jak cep :p
4
A co tu takie humorki, jakby Real wygrał tylko 2 na ostatnie 8 meczów?