Vamosss122
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie z przymiotnikami piszemy razem kolego. A poza tym nie rozumiem twojego komentarza
0
To że jest jeźdźcem bez głowy oznacza że trzeba go sprzedać tylko za 10 mln?
1
Większość by chciała żeby po sprzedaży piłkarza było tylko 2 mln w plecy . Bo z naszym zarządem w większości przypadków kończy się na wypożyczeniu ,a później oddanie za grosze albo za darmo. Nie miałem na myśli konkretnie Deulofeu tylko ogólnie piłkarzy których nasz klub próbuje sprzedawać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Eriksen ? Litości. Nie ujmując mu klasy, to Eriksen jest zupełnie innym typem gracza.
0
Przecież ja powiedziałem jak jest w wielu reprezentacjach i tak samo będzie w tym przypadku. Pomimo wszystko według mnie powienien bronić MATS
0
W wielu reprezentacjach czy też klubach dany zawodnik gra dlatego że jest kapitanem , nawet jak nie prezentuje najlepszej formy
0
Ibra ma charakter jaki ma . Dlatego też często wynikały między nimi kłótnie
0
Wiem , wiem ale chodziło mi o to ile warte są słowa Bartomeu.
0
A Neymar zostanie na 200%
4
Jeszcze jakieś kreatywne spostrzeżenia?
0
Szkoda że niektórzy na tej stronie dalej myślą, że z Thiago może coś jeszcze będzie. Już mamy jednego piłkarza który więcej czasu spędza w szpitalu niż na boisku. Drugiego takiego nam nie potrzeba
0
Ile to już widziałem komentarzy ludzi , którzy mówili że oni też przewidzieli że Barca odpadnie. Szkoda tylko że ci sami ludzie chcieli wystawiać rezerwowy skład bo ,, mieliśmy już półfinał"
3
To że strzela bramki nie oznacza że nie jest drewnem
0
5 lat gry na wysokim poziomie? Ja rozumiem że Polak ,ale nie przesadzajmy i bądźmy poważni.
0
Skoro Ronaldo ma 5 to przecież Leo już go pobił
0
Za dużo grania w Fifę
1
Na Mundialu liczy się ,,forma dnia" a nie cały rozegrany w klubie sezon. Masz rację sezon 2013/14 w wykonaniu Leo nie był najlepszy,ale jakie to miało odniesienie do Mundialu ? Takie że Messi został MVP turnieju . Nie ma co porównywać
0
Ich pomoc niekiedy wydaje się być lepsza od naszej xD