- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1023 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1023 Culés
2
Nie wiem być może ja jestem dziwny, ale ja w Eriksenie nic specjalnego nie widzę, oczywiście jest to bardzo dobry zawodnik tylko że wydaje mi się że on do nas niezbyt pasuje. Duńczykowi bliżej do Coutinho, tylko że Brazylijczyk jest skrojony wręcz pod Barcę, ma lepszy drybling, strzał z dystansu. Po stokroć wolę Thiago który jest zawodnikiem stworzonym tak jak Cou pod Barcelonę, jeżeli jest szansa go sprowadzić to trzeba wyłożyć Bayernowi te 60mln. Griezmann, Lenglet i Thiago jeżeli udało by się ich wszystkich sprowadzić to była by bajka, oczywiście jest to wydatek ok. 200mln ale trzeba skończyć z wydawaniem pieniędzy na szrot, a lepiej płacić za uznane marki. Myślę że wszyscy chcemy aby ostatnie sezony Messi spędzał wśród piłkarzy klasowych, a nie do końca kariery ciągnął ten wózek sam tak jak w ostatnich latach.
8
@ricardo0705 Rzeczywiście, jesteś dziwny.
0
@ricardo0705 Popieram. Thiago może grać bardziej na pozycji Xaviego niż Iniesty, co jest kolejnym atutem. Powiedzmy sobie prawdę w oczy. Którykolwiek z nich by nie przyszedł - 99% z nas, SŁUSZNIE skakali by z radości jak małe dziecko.
Marzeniem moim jest powrót Thiago, wykup Griezmanna i zakup Lengleta. Dodatkowo transfer Arthura, który ponoć zaklepany. Jeśli na całość wydamy
0
@michal26 Szkoda że niektórzy na tej stronie dalej myślą, że z Thiago może coś jeszcze będzie. Już mamy jednego piłkarza który więcej czasu spędza w szpitalu niż na boisku. Drugiego takiego nam nie potrzeba
1
@Vamosss122 No to ile szanowny Panie, Pan Thiago Alcantara spędził w szpitalu w ostatnich 2 sezonach?
Z tego co wiem, to mniej niż np. Neymar, czy Dembele.
Czy Vermaelen jest nieprzydatny? Nie. Jest bardzo przydatny. Uważam, że gdyby nie On - moglibyśmy nie wygrać dubletu w tym sezonie. Pamiętasz co było, gdy Umtiti dostał kontuzji a Pique grał piach? Kto wtedy tyłek ratował naszej drużynie?
Parafrazując Twoje słowa.
Szkoda, że niektórzy na tej stronie dalej myślą, że z piłkarzy teoretycznie 'szklanych', nic nie będzie i są niepotrzebni zespołowi.
Ja znam jednego takiego szklanego, co dał swojemu zespołowi LM w tym sezonie, strzelając gola sezonu...