VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Astronomiczny poziom 3 sezonów z rzędu bez półfinału.
1
Tylko nic nie wskazuje na to, że sun will rise, a tym bardziej tommorow :/
1
To był najmniejszy problem. Nie wiem za to co on miał w głowie, żeby wystawiać Roberto w istnie życiowej formie zamiast Dembele.
4
Pewnie "Wyciągniemy wnioski, skupiamy się na następnym meczu."
Szkoda, że od 3 lat te wnioski nie są wyciągane i na rewanż w 1/4 znowu wychodzimy jak na ścięcie.
0
A teraz mamy 4 zawodników od podawania do Ter Stegena, 4 od podawania do Messiego, i jednego który kopie się po czole i wyzywa matki sędziów.
10
Dobrze, że PSG sfrajerzyło rok temu by tak to by było chyba frajerstwo dekady, siedzę i nie dowierzam, jak można było ten sezon tak spierdolić jednym meczem, jak można było zagrać jak takie miękkie rury, to jest przecież jakaś abstrakcja.
W dodatku jedyny zawodnik, który mógłby zrekompensować moim oczom odejście Neymara wchodzi, kurwa, w 85 minucie, a kosztował 100mln z 45 zmiennymi, chociaż teraz to już pewnie z 40, bo z takim nastawieniem w kluczowych meczach LM jak od 3 sezonów to puchar sobie możemy wygrać w PESie, tak, ponosi mnie, ale jest to uzasadnione, dobranoc.
1
Barcelona, która niegdyś wchodziła do bramki przeciwnika, od kilku sezonów w LM wchodzi do swojej.
0
Dobrze, że wyszliśmy chociaż z Messim, a nie z Paulinho w pierwszej 11. Ja pierdole to jest jakiś żart. 13/14, 15/16, niczego się nie nauczyli, zawsze mecz na wyjeździe i obsrana zbroja, 3x z rzędu bez półfinału to jest jakaś abstrakcja.
0
Heh, co za parodia. Nie wierzę
1
Suarez jak nic nie grasz to przynajmniej zachowuj się.jak ktoś zdrowy psychicznie.
0
No pewnie Suarez nie było ręki, Boże jak on się kompromituje.
0
No jasne i bez kartki ja pierdolę
1
Umtiti drugi raz stoi i się patrzy.
0
Chodzi chyba o City.
1
Nieciekawie to tak delikatnie powiedziane. Oczywiście z perspektywy ewentualnego półfinału, bo nawet jak awansujemy, z taką grą to powodzenia...
0
Roberto co ty właśnie zrobiłeś. Czemu nie przyjąłeś piłki?...
0
Mamy w tej chwili jednego zawodnika.który potrafi się zerwać na połowie rywala z dryblingiem, gdzie przy pressingu Romy aż się o to prosi.
0
Brak intensywności, czyli to, przez co od 3 lat nie byliśmy nawet w półfinale.
1
Wtedy rozegraliśmy 90 minut, teraz póki co 21.
0
No ale co piątek pewnie się nie chwalisz xD też jestem niewierzący, ale takie specjalne pisanie z premedytacją jest po prostu głupie, z kolei druga strona też moim zdaniem zbytnio się tym przejęła i niektórzy chyba wcześniej nie wiedzieli, że są na swiecie ludzie, którzy nie są katolikami.
1
A jakie inne rozwiązanie widzisz w walce z terrorystami?
0
Można kibicować Barcie w różnym stopniu. Nie powinniśmy od razu każdemu, kto powie "kibicuję Barcelonie" nakazywać oglądać każdy ich mecz od początku do końca bez wyjątków :D
0
A grafika to taki miód, że praktycznie różnicy nie widać :>
2
Ja akurat przy każdym oknie mam zainstalowne siatki, gorzej jak się siedzi na zewnątrz wieczorem i trzeba sie klepać bez przerwy po piszczelach, nienawidzę tego.
2
Nie dość że zmarnowałem 15 sekund to jeszcze wyzywa mi tu zupę ogórkową
2
No trochę jest.
0
Mam i nie mogę narzekać. Przez niecały rok używania może z 3 razy mi się zwiesił, b dobry aparat, jedyna mała wada to to, że od czasu do czasu czytnik linii papilarnych wymaga trochę cierpliwości.
0
Tak się zastanawiam, bo nie jestem w temacie, we wrestlingu jest normalnie rywalizacja? Bo te wszystkie rzuty i ogólnie zachowania zawodników w klatce zawierają elementy aktorstwa, ale walki nie są z góry ustawione kto wygra?
0
Ja tak miałem ale z jednym przyciskiem, na początku działał, potem nie i musiałem restartować pada i pomagało może na minutę... ale ten pad już był po wielu godzinach grania w FUTa, także trochę chyba w tym było mojej winy. Ostatecznie gram na innym, nie dziękuj.
1
"Idźcie stąd i nie wracajcie" xDDD