0

Astronomiczny poziom 3 sezonów z rzędu bez półfinału.

1

Tylko nic nie wskazuje na to, że sun will rise, a tym bardziej tommorow :/

1

To był najmniejszy problem. Nie wiem za to co on miał w głowie, żeby wystawiać Roberto w istnie życiowej formie zamiast Dembele.

4

Pewnie "Wyciągniemy wnioski, skupiamy się na następnym meczu."

Szkoda, że od 3 lat te wnioski nie są wyciągane i na rewanż w 1/4 znowu wychodzimy jak na ścięcie.

0

A teraz mamy 4 zawodników od podawania do Ter Stegena, 4 od podawania do Messiego, i jednego który kopie się po czole i wyzywa matki sędziów.

10

Dobrze, że PSG sfrajerzyło rok temu by tak to by było chyba frajerstwo dekady, siedzę i nie dowierzam, jak można było ten sezon tak spierdolić jednym meczem, jak można było zagrać jak takie miękkie rury, to jest przecież jakaś abstrakcja.

W dodatku jedyny zawodnik, który mógłby zrekompensować moim oczom odejście Neymara wchodzi, kurwa, w 85 minucie, a kosztował 100mln z 45 zmiennymi, chociaż teraz to już pewnie z 40, bo z takim nastawieniem w kluczowych meczach LM jak od 3 sezonów to puchar sobie możemy wygrać w PESie, tak, ponosi mnie, ale jest to uzasadnione, dobranoc.

1

Barcelona, która niegdyś wchodziła do bramki przeciwnika, od kilku sezonów w LM wchodzi do swojej.

0

Dobrze, że wyszliśmy chociaż z Messim, a nie z Paulinho w pierwszej 11. Ja pierdole to jest jakiś żart. 13/14, 15/16, niczego się nie nauczyli, zawsze mecz na wyjeździe i obsrana zbroja, 3x z rzędu bez półfinału to jest jakaś abstrakcja.

0

Heh, co za parodia. Nie wierzę

1

Suarez jak nic nie grasz to przynajmniej zachowuj się.jak ktoś zdrowy psychicznie.

0

No pewnie Suarez nie było ręki, Boże jak on się kompromituje.

0

No jasne i bez kartki ja pierdolę

1

Umtiti drugi raz stoi i się patrzy.

0

Chodzi chyba o City.

1

Nieciekawie to tak delikatnie powiedziane. Oczywiście z perspektywy ewentualnego półfinału, bo nawet jak awansujemy, z taką grą to powodzenia...

0

Roberto co ty właśnie zrobiłeś. Czemu nie przyjąłeś piłki?...

0

Mamy w tej chwili jednego zawodnika.który potrafi się zerwać na połowie rywala z dryblingiem, gdzie przy pressingu Romy aż się o to prosi.

0

Brak intensywności, czyli to, przez co od 3 lat nie byliśmy nawet w półfinale.

1

Wtedy rozegraliśmy 90 minut, teraz póki co 21.

0

No ale co piątek pewnie się nie chwalisz xD też jestem niewierzący, ale takie specjalne pisanie z premedytacją jest po prostu głupie, z kolei druga strona też moim zdaniem zbytnio się tym przejęła i niektórzy chyba wcześniej nie wiedzieli, że są na swiecie ludzie, którzy nie są katolikami.

1

A jakie inne rozwiązanie widzisz w walce z terrorystami?

0

Można kibicować Barcie w różnym stopniu. Nie powinniśmy od razu każdemu, kto powie "kibicuję Barcelonie" nakazywać oglądać każdy ich mecz od początku do końca bez wyjątków :D

0

A grafika to taki miód, że praktycznie różnicy nie widać :>

2

Ja akurat przy każdym oknie mam zainstalowne siatki, gorzej jak się siedzi na zewnątrz wieczorem i trzeba sie klepać bez przerwy po piszczelach, nienawidzę tego.

2

Nie dość że zmarnowałem 15 sekund to jeszcze wyzywa mi tu zupę ogórkową

2

No trochę jest.

0

Mam i nie mogę narzekać. Przez niecały rok używania może z 3 razy mi się zwiesił, b dobry aparat, jedyna mała wada to to, że od czasu do czasu czytnik linii papilarnych wymaga trochę cierpliwości.

0

Tak się zastanawiam, bo nie jestem w temacie, we wrestlingu jest normalnie rywalizacja? Bo te wszystkie rzuty i ogólnie zachowania zawodników w klatce zawierają elementy aktorstwa, ale walki nie są z góry ustawione kto wygra?

0

Ja tak miałem ale z jednym przyciskiem, na początku działał, potem nie i musiałem restartować pada i pomagało może na minutę... ale ten pad już był po wielu godzinach grania w FUTa, także trochę chyba w tym było mojej winy. Ostatecznie gram na innym, nie dziękuj.

1

"Idźcie stąd i nie wracajcie" xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?