UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Starrk
0
@Bykunn aby dwa dni na plusie i znów długo minus
0
@D10SLEO jak nikt koło niego nie stoi to owszem
1
@gumaz Na trawie oczywiście, że tak
0
@Unbe No to po maluszku!
2
Brawo Triple H!! Ogień teraz w 3 secie
0
@FcPortoFan1999 Minotaur złapał swój rytm, tie break będzie na żyletki
1
@kubix05 oglądaj i podziwiaj jak Atletico odrabia
2
@DonAndrzejos tak było, potwierdzam
0
@Nazio_87 jak gowienko
1
Bramka imienia realu zawsze pokrzywdzonego madryt
1
Ślepy kret, po raz kolejny
4
@APTAPT za Peło
1
@FCB24 to Cię poniosło teraz
0
Z tymi pajacami z Bilbo, liczę od trzech
0
@Eklerek to dziewczyny z Conegliano zatrzymały się w szałasie widac
8
@RozowaPantera ich trzeba rozjebac a nie się martwić o dogrywkę. Będzie dobrze
0
@FcPortoFan1999 a od trzynastego +15, i tak to leci
1
@Rastafarnianin w mojej rodzinie wszyscy mają nadwagę, ale ja nic nie jem
4
@Jakchcesz Poszedł po flaszkę, a chciała go podrzucić. Wielkie halo
0
@AmigoBlancos Austriak, madryciarzu.
0
@BulaKG nie wie do czego służy winda na skoczni i wchodzi z buta
1
Wąsek..... Chłopie
2
@Kapitan hawk a no ma kobitę Polke
2
@misterio Ten CD-key na pamięć. Teraz jak popatrzyłem... Dalej powtórzę:)
0
@Fabik87 to jeszcze go poznaniacy nie sklepali?
1
@michaleu co za długo to nie zdrowo
1
@Kapitan hawk Ja mam urodziny w królach. Pozwalam.
1
@Faro Mięśnia sercowego. Jak kobita zostawiła
2
@Arden To jak wygrać w totka