0

@Starrk

A tutaj się zdrzemnął?

0

@Bykunn aby dwa dni na plusie i znów długo minus

0

@D10SLEO jak nikt koło niego nie stoi to owszem

1

@gumaz Na trawie oczywiście, że tak

0

@Unbe No to po maluszku!

2

Brawo Triple H!! Ogień teraz w 3 secie

0

@FcPortoFan1999 Minotaur złapał swój rytm, tie break będzie na żyletki

1

@kubix05 oglądaj i podziwiaj jak Atletico odrabia

2

@DonAndrzejos tak było, potwierdzam

0

@Nazio_87 jak gowienko

1

Bramka imienia realu zawsze pokrzywdzonego madryt

1

Ślepy kret, po raz kolejny

4

@APTAPT za Peło

1

@FCB24 to Cię poniosło teraz

0

Z tymi pajacami z Bilbo, liczę od trzech

0

@Eklerek to dziewczyny z Conegliano zatrzymały się w szałasie widac

8

@RozowaPantera ich trzeba rozjebac a nie się martwić o dogrywkę. Będzie dobrze

0

@FcPortoFan1999 a od trzynastego +15, i tak to leci

1

@Rastafarnianin w mojej rodzinie wszyscy mają nadwagę, ale ja nic nie jem

4

@Jakchcesz Poszedł po flaszkę, a chciała go podrzucić. Wielkie halo

0

@AmigoBlancos Austriak, madryciarzu.

0

@BulaKG nie wie do czego służy winda na skoczni i wchodzi z buta

1

Wąsek..... Chłopie

2

@Kapitan hawk a no ma kobitę Polke

2

@misterio Ten CD-key na pamięć. Teraz jak popatrzyłem... Dalej powtórzę:)

0

@Fabik87 to jeszcze go poznaniacy nie sklepali?

1

@michaleu co za długo to nie zdrowo

1

@Kapitan hawk Ja mam urodziny w królach. Pozwalam.

1

@Faro Mięśnia sercowego. Jak kobita zostawiła

2

@Arden To jak wygrać w totka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?