UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda z nie pod 140
0
Brawo Pawel!!!kurła
0
@Prorokk Takich z Syberii, pracowici. Kilka pociągów można wysłać po nich
0
@VegetaPolska w czym niby Ty jesteś doświadczony? Chłystku, nawet nie liznąłes prawdziwego związku, a Twoje pytania są na poziomie podstawowym
0
@Kgorecki2500 kotecek? first
1
@Andi18 Napisze więcej. Mioduski mu dał taka sama kasę jaka zarabiał w Rakowie. Chciał Legie to niech się papra w tym gownie
0
Tobiasz klasa, jak zawsze
1
@FcPortoFan1999 czyli domy na GKS
2
Z Sakkari jak już przegrywa to nie jest dobrze
1
Po pijaku jeżdzo?
1
@Criss18Barca i spartolił całą resztę
1
Psuj to szwabie!!!
1
Brawo młody!!!!
3
Co ten siusiak zrobił z Waskiem...
0
@CurryTheGoat30 nie wiem czy już ktoś pisał. Rashford?
1
@Dieselzor Nie wyszli na boisko. Protest przeciwko sędziom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Sms męża do żony:
- Kochanie, zostanę z chłopakami na jeszcze jedno piwo.
Jeśli za pół godziny nie wrócę przeczytaj smsa ponownie.
0
@Eklerek ale tu się ogląda somsiadow. Za co kartka, więcej szczegółów
0
@APTAPT Szkoda strzepić ryja. Obejrzec tylko ciekawe pojedynki innych drużyn które tyle
9
@AmigoBlancos a tu jeszcze Benfica w 1/16.
7
@michal26 Całą karierę Radwańskiej oglądałem a tu przychodzi guwniara z paletkom i 6 szlemów? Wynik i tak kosmiczny
4
Somsiad sobie głupi ryj rozwalił? Oby tak dalej
1
@Sinirsey i tylko brakuje żeby meteoryt jebnał i można zaczynać od nowa
1
@Szmulek poczekaj... Już jedzie Fulham
1
Moze ten jeden kibic United pójdzie do fryzjera w końcu? Ale to jeszcze daleka droga
0
@Wittgenstein Też jestem, a czekam z niecierpliwością
2
@Kessie Walcz o nia. Edit: o Arsenal też:D
0
@Ricardinio14 City w kratkę grają. Mozolnie będą doczłapywac po tego mistrza
1
ManU idzie na miszcza