1

Szkoda z nie pod 140

0

Brawo Pawel!!!kurła

0

@Prorokk Takich z Syberii, pracowici. Kilka pociągów można wysłać po nich

0

@VegetaPolska w czym niby Ty jesteś doświadczony? Chłystku, nawet nie liznąłes prawdziwego związku, a Twoje pytania są na poziomie podstawowym

0

@Kgorecki2500 kotecek? first

1

@Andi18 Napisze więcej. Mioduski mu dał taka sama kasę jaka zarabiał w Rakowie. Chciał Legie to niech się papra w tym gownie

0

Tobiasz klasa, jak zawsze

1

@FcPortoFan1999 czyli domy na GKS

2

Z Sakkari jak już przegrywa to nie jest dobrze

1

Po pijaku jeżdzo?

1

@Criss18Barca i spartolił całą resztę

1

Psuj to szwabie!!!

1

Brawo młody!!!!

3

Co ten siusiak zrobił z Waskiem...

0

@CurryTheGoat30 nie wiem czy już ktoś pisał. Rashford?

1

@Dieselzor Nie wyszli na boisko. Protest przeciwko sędziom

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Sms męża do żony:
- Kochanie, zostanę z chłopakami na jeszcze jedno piwo.
Jeśli za pół godziny nie wrócę przeczytaj smsa ponownie.

0

@Eklerek ale tu się ogląda somsiadow. Za co kartka, więcej szczegółów

0

@APTAPT Szkoda strzepić ryja. Obejrzec tylko ciekawe pojedynki innych drużyn które tyle

9

@AmigoBlancos a tu jeszcze Benfica w 1/16.

7

@michal26 Całą karierę Radwańskiej oglądałem a tu przychodzi guwniara z paletkom i 6 szlemów? Wynik i tak kosmiczny

4

Somsiad sobie głupi ryj rozwalił? Oby tak dalej

1

@Sinirsey i tylko brakuje żeby meteoryt jebnał i można zaczynać od nowa

1

@Szmulek poczekaj... Już jedzie Fulham

1

Moze ten jeden kibic United pójdzie do fryzjera w końcu? Ale to jeszcze daleka droga

0

@Wittgenstein Też jestem, a czekam z niecierpliwością

2

@Kessie Walcz o nia. Edit: o Arsenal też:D

0

@Ricardinio14 City w kratkę grają. Mozolnie będą doczłapywac po tego mistrza

1

ManU idzie na miszcza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?