Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichalZZZ rozumiem, w każdym razie tak jak wspomniałem wg mnie Kraków ma bardzo słabe kebaby i pizze na tle wielu innych miast w Polsce, ale mam nadzieję że nie będziesz zawiedziony
2
@MichalZZZ poważnie będąc w Krakowie chcesz iść na pizze lub kebaba co możesz zjeść w zasadzie wszędzie? :P poza tym szczerze mówiąc wg mnie w Krakowie są słabe kebaby i pizze. Jest mnóstwo różnorodnych kuchni ze świetnym jedzeniem, więc jest w czym wybierać i moim zdaniem warto próbować nowych smaków
0
Dzisiaj super meczyk Hiszpania Niemcy, wg mnie na miarę finału.
Jaki wynik obstawiacie? Mimo sympatii i super gry Hiszpani to Niemcy prezentują się równie mocno i co by nie mowic grają u siebie co może być dużym atutem.
1
@JimMorrisonFCB @kuz @Zoker jasne, mam znajomych którzy są organizatorami dość dużego wydarzenia w Polsce. Kasują tak, że żyją później cały rok z tego nie musząc nic innego robić w zasadzie, a jeszcze wystarczylo na dom i dość dobre samochody :) czy to ich wina? Jak Polacy lubią przepłacać to czemu nie golić ich ;) my nie potrafimy walczyć o swoje, nigdy żadnych strajków, protestów czy oburzenia w sieci na wydarzeniu, a nawet jak jakiś komentarz się przebije to zaraz w odpowiedziach ten ktoś obsmarowany jest, że "jak coś Ci nie pasuje to nie idź biedaku xD", brawo Polska :D
0
@tristan87 jasne zazwyczaj ludziom w necie się nie ufa to normalne tyle fake newsów teraz wszędzie. Natomiast byłeś kiedyś we Francji? Ja miałem te nieprzyjemność już lata temu i mimo że taka Nicea czy Marsylia to piękne miasta same w sobie tak przechodząc ulicami masz te dziwne uczycie że coś jest nie tak i co chwilę rozglądasz się na boki, bo bezpiecznie nie jest i masz to ciągle z tyłu głowy. Na każdym rogu odwala się jakaś dziwna akcja, a podejrzani czarnoskórzy patrzą się spod łba na Ciebie. Nie jest ciekawie i ja wierzę że ten wpis to odzwierciedlenie rzeczywistości. Oby u nas taka nigdy nie była
5
@usztafik po poruszeniu jakie widziałem w necie, a nawet między innymi tutaj śmiem wątpić, że Ci idioci mieszkają tylko w Warszawie.
0
@kamiVeB on tam jest co mecz, były pakiety na każdy mecz na danym stadionie
0
@Tollusiek również w pokoju na poddaszu?
0
@Katalończyk 99 bo rozbawił ludzi, robią z tego memy, przeróbki i każdy posyła to dalej? Normalne zasady w necie :P zakładam że podobnie jest z tysiącami innymych sto razy bardziej głupich i żenujących tik toków, ale pewności nie mam, bo nigdy nie miałem i nie będę mieć tej apki :) w skrócie ludzka głupota narodzona z notorycznej nudy nie zna granic :)
0
@Lucyfffer to powinno być potepiane tak samo mocno jak potepiona na imprezach sportowych została Rosja z racji najazdu na Ukrainę. Jakbym był zawodnikiem to odmówiłbym rywalizacji jeśli on nie zostanie wykluczony z igrzysk. Odbiło by się to echem, sam dałbym kilka wywiadów, że brzydzę się rywalizacji z czymś takim i honor mi na to nie pozwala. Trudno, najwyżej przepadła by mi szansa udziału w igrzyskach.
1
@RosjaninBut nie jestem za lewicom, ale dla mnie to jest kpina, że ta ustawa została odrzucona i poparta przez prawie wszystkich. No nic, większość narodu nie zwróci nawet na to uwagi, a polityka i tym bardzo zamożnym to na rękę, bo w dalszym ciągu będą mogli kupować nieruchomość pod fliperke bez żadnych konsekwencji zabezpieczający swoje majątki i kolejne pokolenia nie przejmując się sytuacja na rynku mieszkaniowym i możliwościami poprawy sytuacji młodych ludzi którzy jeszcze nie mają swojego M.
0
@KrychaFCB a to przeszła jakąś ustawa?
0
@Herato no fajny, ale co tu się nie zgadza w takim razie? :D
Edit to idąc tropem Di Marii nasuwa mi się od razu Ozil :>
0
@Herato Di Maria?
1
@KamQiX no ale jak to się ma do dopingu na stadionie? Dla mnie nijak :D przecież na stadionie jak się wybierze odpowiedni moment jest taki młyn i ogień, że aż ciary przechodzą podczas dopingu :D plus świetne przyśpiewki
0
@Kubix93 mam plan jechać do Łodzi na finały, więc przekonam się i trzymam kciuki żeby teraz wygrali :P
1
@KamQiX poważnie mówisz? :P ja nie jestem fanem siatkówki, więc może nie doceniam, ale pomijając sam sport to mam wrażenie że często taki wsiurski doping jest :D i nie mówię o samym odliczanie raz..dwa..trzy co jest powtarzane przez pół meczu w kółko do porzygu (xD), a o innych przyspiewkach polskich lub coś typu "Bartooosz Kuurreek Baroosz! :D no nie wiem nie mój vibe totalnie i wg mnie nie umywa się do atmosfery jaka często jest na trybunach piłkarskich ;)
2
@konajoncek no zdziwiłbys się. Wyjście zawsze jest. Mało to razy ludzie za głowę się łapali jak rządził PiS? Tam rzeczy niemożliwe, których nie popierał nikt poza ich wyborcami czyli właśnie 60-70% społeczeństwa były na porządku dziennym ;)
0
@Chaoss bo prawda taka, że większość osób sledzacych piłkę nożną przewidywało, że Austria będzie trudniejszym rywalem niż Holandia, a być może nawet niż Francja. Jedynie dla niedzielnych kanapowcow Austria to był zespół do bicia i ogrania. A wystarczyło sprawdzić flashscore i ostatnie 10/15 spotkań Austri żeby przewidzieć że mocno namieszają w grupie.
4
@Lionel_Messi10 było czasami powtarzane pewne powiedzenie. "Lepiej mądrze stać niż głupio biegać". Jestem skłonny w to uwierzyć, że gdyby Messi ciągle biegał w bezmyslnym pressingu to bardzo dużo z jego goli i pięknych akcji byśmy nigdy nie ujrzeli ;)
1
@Encore ok. Dziwny system gdzie bilans zwycięstw jest nadrzędny nad zdobytymi punktami, ale ok xd liczę na to że wygramy z Brazylia i będzie chociaż finał lub mecz o 3. Ostatni mecz co prawda przegraliśmy, ale z tego co widzę to Leon nie grał.
0
@Encore trochę nie ogarniam tej siatki. Gramy z Brazylia, bo zajęliśmy 2gie miejsce w grupie zdobywając 29pkt. Pierwsze miejsce natomiast zdobyła Słowenia z dorobkiem 28pkt.
WTF?
0
@VegetaPolska ja mam prawie ciągle ustawiona klimę na 22 stopni i niskich obrotach i jest git. Z rana po nocy czasami lekko drapie w gardło, ale przynajmniej da się spać
1
@Ojciec5tkidzieci ok dzięki za rozwinięcie i ciekawa odpowiedź :) zgadzam się co do wpisu, być może źle odebrałem Twój pierwszy wpis, teraz się wyjaśniło. Ja mam podobne zdania. Ani Ukrainy, ani Serbi w UE na ten moment nie popieram z różnych powodów. Serbia jest mocno prorosyjska i jak wspomniałem sami jak kraj i ludzie są agresywni, a nie popieram jakiejkolwiek wojny. Jednocześnie rozumiem ich niechęć do UE.
0
@Bernard777 to taki komentarz pod lajki czy co ma na celu? Pytam z ciekawości, bo widzę co jakiś czas pod wątkiem o Serbii takie głupie wpisy. To ma na celu śmieszyć czy podkreślać Twoje poglady?
0
@Ojciec5tkidzieci no to może przyblizszych trochę historii i argumenty za Serbia w UE? Skoro bliżej im do Rosji, a Rosja jest agresorem i wszczyna wojny to chyba UE tego popierać nie będzie, bo raczej chcemy spokoju na świecie tak? Zresztą sama Serbia też ciągle wojny prowadzi czy to bałkańskie czy teraz sytuacja z Kosowem.
0
@MOLESTA to jest ta afera z festynu z Sosnowca bodajże? Warto dodać że ta grupa nastolatków następnego dnia chwaliła się tym w necie wrzucając stories z emotka mi gdzie prezyli się jak to skatowali typa wieczorem
4
@Cygan BRC graliśmy bez Lewego, stwarzalismy sytuację i przede wszystkim pilka nas nie męczyła, a na luzie wymienialiśmy podania momentami nawet dominując Holandię. Mieliśmy trochę szczęścia, ale na tym polega football kto na go więcej ten wygrywa, a my byliśmy na prawdę bardzo blisko remisu. Gra odmieniła się bardzo w porównaniu z tym co Santos oferował, więc co tu się dziwić? Wiemy jak trudną mamy grupę, nikt nie nastawia się na cuda, ale nie chcemy wstydu, a jak już odpaść to po dobrej grze takiej jaka zaprezentowaliśmy wczoraj.
0
@TheNekro94 ludzie lubią przepłacać krocie na szajs czy ubrania nawet jak ich nie stać byle by się pokazać i mogli poczuć prestiż :D
0
Kolejny na Koemana się nabierają, jakie wymówki wielki holender dzisiaj będzie mieć? Pod słońce grali?