0

Buczenie jak najbardziej zasłużone, nie raz udowodniono, że doping działa na tyle długo, że do końca kariery będzie dawał przewagę.

0

Z tym ustawieniem zjedzą Barcelone.
Skrzydłowi musieli by się wracać do obrony, już widzę jak Griezmann zajmuje pozycje lewego obrońcy.

1

Nie no ale jak powiedzial ze jest radykalnym wyznawca islamu to wiele osob go tak odebralo. Poza tym ludzie buczeli nie tyle na niego co na wynik dwoch ostatnich walk. A w tej wczesniejszej tez walczyl z wyznawca islamu i na tamtego nikt nie buczal.

1

Mi sie marzy co innego. Mianowicie jest mecz z PSG i nastpca Neymara obojetnie kto nim bedzie strzela zwycieska bramke. Po meczu robia slyny trojkowy uscisk z Messim i Suarezem a Neymar zaczyna plakac bo zdaje sobie sprawe co stracil.

0

Widziałem Rakiticia i gdyby nie jego gol z realem pewnie mówił byś co innego. On powinien tak jak Xavi czy Iniesta utrzymywać się przy piłce i rozgrywać, a wtedy z tych okazji już Messi czy Suarez zrobią co trzeba.

0

Ja uważam, że klauzula nas uratowała bo inaczej tatusiek i Ney wymusili by transfer za 150mln.
A co do klauzul realu nikt im tego nie da, a to co wpisali jest bo jest.
Powiedz mi jaką klauzule miał James i mimo tej klauzuli ile na nim real straci jeśli bayen wykupi.

1

Skończyło by się na plotkach i użeraniu z tatuśkiem.
Na razie i niech nie wracają. Sam Ney może by nie był zły, ale niestety jako dwupak z ojcem to najgorsze co spotkało Barcelone w ostatnich latach.

0

Pogram z Tobą w jakąś grę. Tylko Ty grasz normalnie a ja na kodach i różnych dopalaczach. Ciekawe czy wtedy będziesz mówił, że to normalne.

0

To co Alves świrował z Juve to akurat będzie robił zabawy z Neyem, kogoś sobie powyzywają i poszarpią. Ja nic nie odszczekam, Alves jest za słaby na PO w Barcelonie, w Juve grał skrzydłowego a to całkiem inna bajka bo nie miał tylu zadań w defensywie.

0

Tak mogą wpłacić więcej i w sumie jeśli to zrobią to każdy na tej stronie będzie nazywał Barto królem negocjacji ;)

0

Tu chodzi o dobra wole Barcy, nie musi byc mniej, moze byc nawet rowne 222mln albo i wiecej, ale bez uzycia klauzuli.

0

Ostatniego dnia okienka to sie faks nam zepsuje, albo cala zaloga klubu wezmie dzien urlopu xD
A co do tego kto ma kogo w garsci, juz widze jak Ney sie tlumaczy skad wzial 300mln€.

0

Tebas miesza bo jak juz nie raz wspominalem nie jest mu na reke 222mln€ na koncie Barcelony.

1

Dlatego powinniśmy się pozbyć wszystkich Brazylijczyków i właśnie trzeba się zastanowić co będzie z Cou. Wszędzie jest tak, że nie każdy jest zły i wydaje mi się ze nie będzie stwarzał takich problemów jak Ney.

1

Jesli niebylby to final to tylko za Realem. Jesli final to bym nikomu nie kibicowal bo kazde rostrzygniecie byloby dla mnie zle.

1

Ciezko pojac, ze skoro Cou mial przyjsc bez wzgledu na to co zrobi Neymar jakies fundusze musialbyc. Pewnie mieli tyle ile wynosila pierwsza oferta 80mln, teraz dokladaja bo jest z czego. Czyli z Neymara doloza 40mln do Cou a za 100-120 mozna jeszcze kogos kupic. I tak wydadza z kasy za Neya Twoje obliczone 160mln.

1

Bylo Messiego sprzedac co?

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Ja bym bardzo chcial, ale jak Arsenal chce 50mln to niech spadaja :-)

0

To bylo by najglupsze na co mozna wpasc. Dac za Alexisa 50mln jak za rok konczy sie mu kontrakt. Arsenal to wieksi nieudacznicy niz ten znienawidzony zarzad Barcy. Powinni brac 20mln i calowac po rekach a nie ceny z kosmosu wymyslac.

1

Czlowieku wierzysz w Mou, ten czlowiek sam nie wie co kupil. On by kupil gowno w papierku, aby tylko Barcelona nie dostala a potem wmawialby ze to najlepsze co jadl w zyciu i normalnie powinno kosztowac duzo wiecej.

1

No to nie jest flimik z ostatniego miesiaca, szejkowa kasa robi pranie mozgu.

0

Spokojnie w razie czego mamy juz nastepcow, Arda Deulofeu D Suarez od biedy takze Iniesta i Rafinha zagraja na lewym skrzedle. Naprawde jesli mamy kupic kogos na szybko i wywalic kade w bloto to juz wole zeby oni grali. Oczywiscie ciagle licze na Dembele albo Lemara chociaz o dziwo tylko ta Barca jakas slepa i nie pojechala na zakupy do Monako, a tam wszystkie kluby od razu ruszyly po wzmocnienia.

16

Nie za bardzo zrozumiałem jakich pieniędzy on nie chce przyjąć.
Transfer się uda a ten cwaniaczek niech się zamknie bo on by chciał aby Neymar odszedł za darmo. To nie jest problemem, że Neymar odchodzi im jest to na rękę. Problemem jest, że Barcelona może przytulić 222mln€.

0

Jak 2/3 okienka za nami ?
Jak jest otwarte od 1 lipca do 31 sierpnia więc dopiero połowa za nami ;)

0

Jedyna opcja, zeby tu zostal to pozbycie sie ojca, na niego zrzuca wine za cale to zamieszanie, inaczej niech spada i zabiera tego pasozyta.

7

Dlatego nigdy nierozumem jak każdy się jara Atletico i Simeone. Każdy zawodnik, który wpadnie w jego łapska jakby tracił mózg i zamienia się w rzeźnika, a modnie na to się mówi, że cierpią na boisku xD

2

Piękne zachowanie zarządu, nawet jeśli w końcu będziemy musieli tę kwotę wypłacić, to przynajmniej stary przez jakiś czas będzie w stanie przed zawałowym, że może kasiorki nie powąchać.

0

Arsenal woła kasę a na koniec i tak wszyscy odejdą za darmo.

0

Pewnie wpisują tę kasę jako spłata długu, albo odkładanie na nowy stadion.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?