0

@przeminho nie zagral nic wielkiego ? 2 polowe to gral tylko Real. To bylo cos jak Real kontra City. 1 polowa wymiana ciosow a druga polowa dominacja jednej druzyny (w przypadku Meczu Real City to Real cos jeszcze ugral) nasi byli zdominowani.

0

@HubertoRoberto MaTS .? Powiem tak denerwuje mnie tylko to ze kazda akcja zaczynana jest od bramki i czasem przy wyzszym pressingu rywali MaTS wrzuca kolegi na gleboka wode. Jest ok ale meczu zycia nie zagral jak cala druzyna. Real w 2 czesci pokazal pazur i zasluzenie wygral. Powiem tak. Grizz mialby bramke na 80% gdyby pilka leciala po ziemi a nie lekkim kozlem sytuacja trudna do uderzenia. Messi przeszedl obok meczu poza tymi 2 akcjami. Arthur mogl ozywic mecz gdyby te setke trafil (to byla najlepsza okazja do otwarcia wyniku). 1 gol dla Realu to troszke wina Semedo bo go wogole tam nie bylo gdzie mial byc. A druga bramka to juz wina Alby I Pique(do 1 bramki Pique nie winie bo robil co mogl ogolnie zagral bardzo dobry mecz)

0

@damiano996 jak sezon przegrany ? Real ma 1pkt przewagi. To jak sezon przegrany ?

1

@Hushovt pomyje dzieci wylewaja. Dorosli przyjmuja to na klate.

5

No i koniec. Real zasluzenie wygral, Lahoz dzisiaj bez swoich popisow dosc dobrze posedziowal. Nie ma do czego sie przyczepic. Po tym meczu przynajmniej wiemy gdzie dokladnie sie znajdujemu czyli krotko mowiac w dupie. Tak jak bylo w wywiadach gadane ten mecz nie zadecydowal o mistrzostwie dlatego trzeba wierzyc caly czas. Takim mecze Real sie podbudowal a Barca nie. Mam nadzieje ze wybory beda w tym roku juz.

0

@TheMazixX za 1 polowe ppwiedzialbym ze powinnismy wygrywac. Ale 2 polowa zasluzenie dla Realu

0

@Ratamahatta taki Rakitic z mlodych lat. Co mial kopyto zza 16

0

@CZaras lepsza sytuacje mial Arthur. A przed strzalem Grizza pilka byla troche w powietrzu i zle trafil. Gdyby ona poszla po ziemi a nie lekkim kozlem to podejrzewam ze moglaby byc bramka

1

@kamiVeB zdecydowanie mam tak samo. Ten hymn wprowadza w taki klimat ze szok

5

I ten hymn kozacki.

0

@JordiElNino sprobuj sport365.sx

0

@hubert/messi rozumiem. Sprobuj sport365.sx

1

@Majsteer tak wiem. Sorki. Nie popatrzylem dobrze

0

@hubert/messi wez poszukaj sobie artykul. Moderacja dala artylul gdzie mozna w necie zobaczyc mecze. Dzisiaj go dodali takze nie powinno bycproblemu

0

@messiandiniesta nie przesadzam. Poprostu gdzie Arthurowi do Kroosa i Kevina

15

@draxidox xd. Ty tez wyskoczyles z Arthurem przy takim Krossie czy Kevinie. Arthur to moze Kroosa czy Kevina ewentualnie o autograf poprosic

0

Emocje gwarantowane xd.

1

@qbuteq Real ma kadre lepsza ? Chyba nie mowisz o ich "zabojczym ataku"

1

@Kamilos84 tylko to bylo wiadome ze predzej czy pozniej w tym sezonie polegna

0

@Hiacynk spoczko :d

0

@Jaca96 no i dobrze. Tak ma byc. A nie jakies 20pkt przewagi i majster w kwietniu czy marcu jakos tak.

0

@Hiacynk jesli my wygramy to bedziemy mieli 5pkt przewagi a nie 4 :)

0

@Hiacynk do tego dojdzie kto do sprzedania na wczoraj a kto do kupienia na przed wczoraj

0

Komentarz usunięty

1

@Lordzi no jasne ze bylo latwien jak mu pomagali. Gdyby Messi mial takich pomagierow jakich Ronaldo mial w Realu (mowie o czasach juz po Xavim i Iniescie) to tez by wszystko hulało lepiej

0

@FafitFCB no nie mow ze nie ma racji. Przeciez dobrze mu powiedzial.

0

@HansLanda tylko ze Klopp majac taka przewage w tabeli cos slabo rotuje

1

@Krisey Coutinho i Dembele tez mielibyc na lata

0

@Veysel a po co isc na okraglo ? Jak kazdy widzi jak jest wiec on to potwierdza bo on nie traktuje ludzi jak glupich i slepych tylko mowi jak jest i to trzeba cenic.

0

@Colon niektorzy to praktycznie wymienia pol skadlu obecnej 11 hehe. Ale moge cos dac od siebie. Nie mam 40lat wiec nie wiem jacy pilkarze grali 30lat. Hmm. Wiec tak. Ten bramkarza co broni bodajze w Espanyolu kiedys byl w Realu niewiem jak sie pisze poprawnie, Lopez (Lopes?)-Carvajal-Pepe-Ramos-Arbeloa-Casemiro-Guti-Diarra-Figo-CR (za ego). I niech bedzie jeszcze Robinho. Trener Mou. Lawki ci nie wymienie bo za duzo ich nie pamietam juz. To tylko tacy co ich jakos szczegolnie nie lubie/nie lubilem. Musialbym sobie przypomniec kto tam gral z 10-15lat temu zeby sobie dopisac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?