Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz tez tak uwazam. Ale tak czy siak bedzie mu ciezko to wyrac, socios idacy na wybory beda kierowac sie raczej tym ze "on duzo dobrego zrobil dla klubu, za jego kadencji byl sekstet, no i go znamy juz "
0
@Arekvip a to Laporta ma teraz jakis projekt ? Jeszcze nic niewiadomo kogo planuje zatrudnic itd itp dziwne xd
0
@Magicc89PL projekt Laporty: .... (nic niewiadomo, nawet kto bedzie trenerem jak Keomana zwolnia)
0
@Murazor co w projekcie przedstawil Laporta ? Kogo da na trenera jak Koeman polegnie ? Kto dyr sportowym ? Jacys znani lekarze ? Nic nie ma. Nic niewiadomo. Font juz przedstawil kto bedzie lekarzem dyr sportowym itd itp. Socio poki co to sa glupi (wg mnie) ze w sondazach wygrywa Laporta ktory nie przedstawil nic szczeholneho tylko ze "bedzie ok" i "Messi napewno zostanie" xd
4
@lukas10 tylko poki co to wychodzi na to ze Laporta to jest kot w worku. Laporta jeszcze nic nie przedstawil, kto bedzie trenerem jak Koeman nie wypali, kto dyrektorem sportowym. Nic niewiemy. U Fonta wiadomo ze maja wrocic Ramon Cugat i Emili Ricart. Do tego ma wrocic Pani psycholog co kiedys Don Andresem sie zajmowala. Wedlug mnie poki co Font jest pewniejszym punktem, wiecej wiadomo, projekt jest przejrzysty bo widac co chce zrobic. A Laporta narazie nic w sumie nie powiedzial nic nie przedstawil.
1
@Cobra303 i kim bedziesz pozniej grac na wiosne ? Mecze co 3-4 dni a ty chcesz 3 sprzedac zeby 1 kupic i na pensje bedzie xd
1
@norbi77 jestem za. Szkoda ze Jarek nie..
4
@Devvixx daj im kase na pensje xd
1
@Dalhi trener zakomunikowal ze o mistrzostwo bedzie bardzo trudno takze niewiem gdzie ty sie doczytales "nie bedzie" chyba na jakims wp czy onecieczy innym gownie
1
Mokre sny maja czy jak ?
1
@Coutinho007 a no racja.
0
@Coutinho007 jakby nie patrzec mial jakby wolne wiec sobie odpoczal a ci 2 ww zawodnicy ciupią mecze za meczem co 3-4 dni praktycznie.
0
@Kettger pewnie za Fernandesa xd
0
@RobiS mlody jestes, umiesz biegac wiec w czym problem. Niz oni wysiada z samochodu to was juz nie bedzie widac xd
1
@LuisSalvano no ja tez mysle ze jak juz prezydent bedzie to przemysli to i zauwazy ze mamy 5obroncow i ze najpierw trzeba bedzie podreperowac atak a dopiero pozniej obrone
0
@Rewolucja123 aaa racja. Umknelo mi, dzieki
0
@Rewolucja123 chyba 2. Ta bomba zza 16 co przeszla obok bramki i sam na sam po podaniu Pedriego. Takze na 3 strzaly 1 akcje wykonczyl. Jezeli dobrze pamietam
0
@BarcaInfo ciekawe czemu o tego Depaya nie chca sie postarac w 1 kolejnosci... obroncow mamy jakby nie patrzec az 5 jak Geri wroci i zaden sie nie polamie no to jest 5. A kalectwo w wykonczeniu akcji nadal bedzie kuleć... moze ten Depay cos by wniosl zeby jednak te wyniki byly inne
1
@marcin_114 ale to nadal nie jest gwarancja tego ze tym razem sobie poradzi. Fakt, doswiadczenie w tym ma to jest oczywiste, ale to nadal niewiadomo jak to bedzie
0
@pikass14 elektrykiem nie jestem, ale na moje to to nie da rady. Cos sie moze pojsc nie tak
0
@LukaszUH to jest tak przykre ze go oddali za nic... i to jeszcze do rywala co walczy o LL.... ja rozumiem ze trzeba bylo zmian ale Bartek tu przekozaczyl z taka hojnoscia.. bo za niego spokojnie jeszcze z 30 baniek mozna bylo zarobic
0
@tobiasson92 czyzby sie wlaczyl Bartek ?
0
@marcin000019 ciekawe co bys pisal jakby Haalandy i Mbappe sie u nas popaliły. Tego nikt nie mogl przewidziec ze Dembus sie bedzi łamać co zwód... a Cou zapomni jak sie gra w pilke. Griezz to faktycznie przyszedl jako zapchaj dziure i szkoda mi go, Bartek dzialal z chlodna glowa nie ma co..
0
@ShinobiQWE jasne, ja zdaje sobie sprawe ze juz kiedys kryzys zazegnal i ze ma doswiadczenie, ja to wiem i nie podwazam tego. Mam tylko nadzieje ze socios wyciagna wnioski po rzadach Bartka i na nastepnych juz sie bardziej zastanowia
1
@Marjando no jest odwazną decyzja i to bardzo. Ciekawe wybory beda. Pewnie socios postawia na Laporte, ale ciekawy tez jestem jakby sobie Font poradzil. Moze byc na styku, ale moze tez byc pogrom w wynikach koncowych.
0
@ShinobiQWE a Laporta na kogo postawi ? Tez byla wzmianka o Xavim ale jakos nie bylo slychac ze jak Koeman polegnie to jakie ma opcjr
0
@AlexDark00 ja tak samk chyba xd. Az mi sie chce to wszystko przypomniec xd
1
@Tridente2015 mam nadzieje ze socios tego nie kupia i nie beda zaslepieni takim gownem bo to bedzie podsumowanie tego wszystkieho jak wybiora kolejnego pionka z schedy Rosella i Bartka
1
@Marjando tylko jaka historie ma Font na CN a jaka Laporta. Jezeli Font zawini to zostanie zmieszany z gownem jak Bartek a jak zawini Laporta to cala jego historia i wyniki beda zapomniane i beda mu tylko wypominac to co zrobil zle
5
Przeciez ten Rousaud byl z Bartkiem w zarzadzie i dobrze wie jak wyglada sytuacja a on pieprzy o Haalandzie i Mbappe ? Amigosi Bartka nie przestana zaskakiwac