0

Może ktoś z Opola? :D

1

Alles Gute! :D :D :D

1

Looo, ale sucho. :D

0

W Polsce sporo ludzi mówi, że Lewandowski to najlepsza 9 świata. Myślisz, że gdyby w Barcelonie nie grał Suarez, to Lewandowski byłby dobra opcją?

13

Czy znasz jakiegoś polaka mieszkającego w Barcelonie? Co myślisz o Polakach?

7

Fakt Pogba jest świetny, ale czy aż tak bardzo potrzebny?

0

Wie ktoś czy gdzieś w Opolu będzie można zobaczyć El Classico?

0

My do seven Legnica chyba :D

1

Wybiera się ktoś dziś do jakiegoś klubu poimprezowac? :D

0

Ja nie byłem, ale spotkałem całkiem spora grupę w KFC przy autostradzie. Wyszedłem głodny, bo chyba bym się nie doczekał na jedzonko. :D

3

Podobno władze klubu już potwierdziły, że przed el classico będzie mozaika na cześć Johana Cruyffa.

55

Śp. Johan był legenda naszego klubu, ale Camp Nou moim zdaniem powinno zostać przy aktualnej nazwie. Myślę, że akurat na ten pomysł zarząd się nie zgodzi, ale w inny sposób oddadzą mu hołd i też to będzie coś wspaniałego.

2

Komentarz usunięty

40

To chyba najkrótszy, ale najbardziej wymowny przegląd prasy.

0

0

No atmosfera w Sevilli fantastyczna, jeszcze ten znakomity hymn śpiewany przez kibiców. Coś pięknego. ;)

0

Co to za tabela?

0

Jest kilku za którymi się tęskni.. Ja od siebie dodam Eto'o. ;)

0

Znalazłem ciekawy komentarz. Na oficjalnej stronie Bayernu na Fb zapytali na kogo najlepiej ma trafić ekipa z Bawarii. W jednym komentarzu ktoś napisał, że najlepiej trafić na Barce, bo tylko oni są w stanie powstrzymać Katalonczykow przed zwycięstwem w Lidze mistrzów i tym samym pokazać, że nikt nie może wygrać tego turnieju dwa razy z rzędu.
Jutrzejsze losowanie będzie bardzo ciekawe. ;)

0

Nic bardziej mnie nie denerwuje jak ciągły płacz o wojnie. Tak wiem, że to były okropnie straszne czasy dla naszego kraju, ale się skończyły! Znam ludzi którzy nie lubią Niemców ot tak dla zasady, bo tak się przyjęło. To jest śmieszne.

1

I co z tego? Ja mam pochodzenie niemieckie i całkiem mi z tym dobrze.

12

Nie rozumiem skąd ta niechęć do Bayernu. Tak wiem, że polskie media przesadzaja z tym wszystkim, ale koniec końców gra tam reprezentant naszego kraju i źle tam mu się nie układa. Ja zawsze będę Lewemu życzył sukcesów. Oczywiście nie kosztem Barcy. Nie wiadomo kiedy znów będziemy mieli w naszej kadrze piłkarza takiego formatu.

0

Nie, wolę być na bieżąco. ;)

0

Cześć! Mam trochę nietypową prośbę. O 19 zaczynam trening i raczej nie zdążę na pierwszą połowę Barcy. Jest ktoś kto mógłby mi wysłać sms jeśli będzie się coś konkretnego działo?

0

Wiadomo kiedy jest premiera tej książki?

0

Też planuję się wybrać tylko mam taki problem, że w mojej okolicy mam do wyboru tylko Helios i Helios. Do multikina mam około 100km. ;/

0

To znaczy, że nic nie zacina? Dobrze się ogląda?

10

Nie żebym się czepiał, ale Bayer. ;)

3

A ja Ci powiem, że dziewczyna może z czasem się przyzwyczaić do tej naszej barcelonskiej pasji. ;) Na początku gdy chciałem obejrzeć mecz to sam oglądałem później już coraz częściej oglądaliśmy razem a nawet czasami sama mi proponowala żeby obejrzeć wspólnie mecz. Wiem, że może trochę się nudziła, ale jak zaczynam opowiadać o tych wszystkich ciekawostkach to nawet jest w stanie się zainteresować. Nie chodzi o to żeby dziewczyna kochała Barce jak my tylko żeby to akceptowala. ;) ja mimo wszystko najbardziej lubię mecze oglądać sam, bo mogę się w 100% skupić na grze Barcelony.

2

Mnie trochę rozczarował Obecność. Miał być naprawdę straszny, ale jakoś zbyt wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?