0

czy to basen Narodowy w Warszawie ? ... / xd

0

10 , 12 , 13 , 15 . + Chciałabym żeby powrócił ten Messi z 2011 roku . Kiedy umiał bez problemu minąć najlepszych obrońców Realu i najlepszego bramkarza na świecie . : )

0

fajnie by było gdyby nazwali je Diego . : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?