O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna , sport .
  • Ulubiony zawodnik Messi, Fabregas, Reus, Goetze, Lewy
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Arsenal, Borussia. Legia
  • Barcelonie kibicuję od ponad 5 lat ,

Statystyki

  • Dni w serwisie 5132
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

czy to basen Narodowy w Warszawie ? ... / xd

0

10 , 12 , 13 , 15 . + Chciałabym żeby powrócił ten Messi z 2011 roku . Kiedy umiał bez problemu minąć najlepszych obrońców Realu i najlepszego bramkarza na świecie . : )

0

fajnie by było gdyby nazwali je Diego . : )

Zobacz wszystkie

0

fajnie by było gdyby nazwali je Diego . : )

0

10 , 12 , 13 , 15 . + Chciałabym żeby powrócił ten Messi z 2011 roku . Kiedy umiał bez problemu minąć najlepszych obrońców Realu i najlepszego bramkarza na świecie . : )

0

czy to basen Narodowy w Warszawie ? ... / xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?