Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wossi61FCB Teraz to sobie może. Swoją drogą ciekawe jaki miał kontrkat i czy nie mógłby iść z Napoli na wojnę za niezarejestrowanie w rozgrywkach.
17
Śmieszna sprawa, brak Puyola który wygrał wszystko co wygrać się dało ale za to znalazło się miejsce dla Marcelo, który jeszcze przed trzydziestką spadł drastycznie z formy a do tego najbardziej znany jest z bycia obrońcą, który dobrze radził sobie w ataku ale kompletnie nie wie jak się gra w obronie... Taki to dream team złotej piłki, założę się, że do pomocy wepchną Modrica.
0
Gra zdecydowanie za wolna. Nie atakujemy gdy Sevilla jeszcze się nie ułoży w obronie, zaczynamy naciskać gdy już całą 11 jest we własnym polu karnym. Fair play, ale tak się meczów nie wygrywa.
0
Co się może podobać w Pjanicu, że ma ten przegląd pola i potrafi posłać z każdego kąta daleką piłkę czego brakuje naszym chłopakom. Dobre do rozciągania.
0
Uspokójcie się. Alba złapał kontuzję, Dest może grać na obu skrzydłach a na lewą nikogo innego nie mamy. Roberto nie jest rozwiązaniem, pomocnik grający na obronie niech gra przynajmniej na znanej sobie stronie.
0
@Szicek10 A kogo tam dasz? Messiego? Alba ma kontuzje.
1
Powtarza się to co za Setiena. Messi NIE MOŻE schodzić do defensywy. Nic to nie daje, nic to nie robi, nic na tym nie zyskujemy a tracimy przewagę w ataku. Piłka powinna ze środka szybko znikać a nie być tam trzymana bez sensu przez De Jonga, Busquetsa czy na doczepkę Messiego.
2
@FioletoweOczy Ale to nie jest ta Sevilla którą tak jechaliśmy. Oni się mocno ogarnęli, z Bayernem grali jak równy z równym.
15
Moim zdaniem Messi zepsuł dziś Fatiego. Nałożył presje tymi krzykami i teraz Ansu zbyt kombinuje zamiast dać się ponieść.
0
Dobry kumpel Liverpool chce na nowe otwarcie Barcelony zamazać jej ostatni blamaż.
1
Nie no, albo Messi zrekompensuje tą irytującą grę albo jutro piszę do Bartk żeby go sprzedał za darmo gdziekolwiek.
1
Czemu Messi te rogi za każdym razem bije do bramki? Czasami jak tak walnie to spoko, ale jak raz za razem prosto w ręce bramkarza, co to ma dać?
0
@SinMistico No właśnie pomysł na strzał miał bardzo dobry, gdyby tylko trafił w światło bramki to byłby gol bo bramkarz był gotowy bronić drugi słupek i w momencie strzału ciężar ciała miał na lewej nodze i by to wpuścił. Problem w tym, że źle przyjął.
0
@kuz To był inny Bayern i inna Barcelona. Dziś takiego gwałtu by już nie było a może i nawet nasza wygrana.
0
Jak to działa, że pierwsi pod bramką byli Alba z De Jongiem a Araujo z Pique gdzieś daleko w tyle?
0
I to jest właśnie TO. Szybka odpowiedź, bez spuszczonej głowy, bez traumy że ktoś nam strzelił.
4
Po jaki wuj oni zawsze strzelają w górę? Czibo ma 2 metry wzrostu przez co zajebiście prosto bronić górne piłki ale problemy ma z obroną dolnych a oni każdą jedną muszą walić w górę gdy widzą, że bramkarz łbem zahacza o poprzeczkę...
1
@Bobo25 Tam była walka bark w bark, tutaj Ramos po prostu łapami pchnął typa w powietrzu
0
Jak to uznają to xD znamy mistrza w tym sezonie. Przecież w powietrzu odepchnął obrońcę, bez szans na wygranie główki jak lecisz na ryj bo cie ktoś pcha.
0
Przecież to wygląda jak sabotaż, Perez posmarował Levante żeby przewalili bo chłopaki robią wszystko, żeby stracić bramkę i nie strzelić jak już się okazja znajdzie.
7
@PatrychoO Raz. A dwa razy sędziowanie.
15
@MemphisDepay00 Nawet jakby reprezentacja w makao wygrała 5-0 z Realem to jest zawsze powód do radości.
0
Błąd w artykule. Sędzią jest Jesús Gil Manzano
1
@Pawel13sz Co za zbieg okoliczności. Za 2 dni będzie rocznica wywalenia Araujo przez Lahoza za czysty odbiór piłki a następnie Dembele za faflunienie po Hiszpańsku.
0
@MESSIah16 Puchary się nie liczą? Bo jeżeli nie, to MATS będzie miał problem, wracając planowo od 1 listopada będzie miał możliwość opuszczenia tylko 2 spotkań, jeżeli się przedłuży to bez szans na kwalifikacje do nagrody.
0
@jeyx77x Dalej wracamy do początku dyskusji: Umtiti nie stracił formy tylko zdrowie. Przecież już próbowali z Umtitim działać i kończyło się zawsze tym samym, po jednym góra dwóch meczach napuchnięte kolano a chwilę później szpital. I tak w koło od 2 lat.
Powinni go ekspresem wydalić z klubu za jakiekolwiek pieniądze, żeby zluzować te 12 milionów pensji rocznie, nikt nie kupi kontuzjowanego zawodnika za gruby hajs ale trzymać go tylko po to, żeby był to też bezsens.
0
@Cobra303 Juve wolało Suareza ale przez brak czasu na załatwienie papierów odpuściło go.
0
@Makson600 Niestety uprzedzili mnie koledzy powyżej, ale i tak powiem.
Twoją logiką to sprowadźmy Ronaldinho i Eto, przecież to też świetni gracze którzy zapisali się w historii klubu, przecież co z tego, że dawno temu a teraz są starzy i hamowaliby drużynę.
A najprościej zrzucić wszystko na zarząd, bo to przecież działa w ten sposób, że jak zarząd źle zarządza, to sprawia że dobrzy piłkarze źle biegają. A może jednak problemem zarządu było to, że pozwolił takim wypalonym emerytom grać?
Ten trzeci najlepszy strzelec w historii Barcelony od kilku lat nie jest w stanie strzelić bramki na wyjeździe w Lidze Mistrzów a bez tego trudno myśleć o wygraniu pucharu.
2
Dobra, niech on już zamknie tą głowę, bo nic mądrego jeszcze nie powiedział. Tak, dużo czasu zajmie, żeby znaleźć kogoś z pensją 15 milionów kto przez większość sezonu ma problem z prostym przyjęciem piłki po podaniu a umiejętność kiwania stracił 20 kilo temu.
0
@Striker Owszem, że jest Mendy, tyle że nie ma już Marcelo bo przy kimś kto nie jest betonem, to brazol by już poleciał w zeszłe lato bo do ataku wnosi już niewiele a do obrony jeszcze mniej niż wnosił co jest prawie niemożliwe. Więc na prawą stronę mają 1,5 zawodnika. Odriozola jak sam mówisz, średnio się sprawdza, nie mają też zawodnika który choć w połowie byłby w stanie zastąpić Casemiro a od sprzedaży Navasa na bramce tylko Czibo który ma słabe zdrowie.
Militao w obronie to też zamiennik, który tak samo jak Varan - bez Ramosa staje się parodystą. A Nacho to w sumie nie wiem co tam robi, taka obronna i gorsza wersja Roberto, typ od grania na każdej pozycji i na żadnej dobrze.
Sorry, ale to nie wygląda na skład godny rywalizacji o wszystkie trofea.