0

Messi mistrz !

0

MEsssssssiiiiiii!!

0

Villa !

0

Song pięknie wyszedł zagrożenia :D

0

Xavi i spowalnianie gry

0

Aż mnie to tak mega irytuje jak ktoś cały czas minusuje !

0

Sorry ludzie ale to nie jest Barcelona to przez tito jest teraz taki przeciętny klub że masakra ;(

0

Messi wchodź !

0

Wiedziałem !

0

Poprzeczka :(

0

@jarjar04 śmiecie w białych koszulkach zapewne ;D

0

Białe śmiecie wywalać na własną stronę i sobie tam zgłaszajcie do administracji o minusy

0

Ale mamy napad

0

Kto tak cały czas minusuje ! ?

0

Kto cały czas minusuje wszystkie posty ?

0

Tutaj dobrze się Villa zachował :D

0

Ale wypier*olił :D

0

Pinto nas ratuje ;o

0

Jak bardzo bym chciał żeby Xavi miał z 28 lat ;D

0

Trzeba nam napastnika ! bo nasz atak to marność bez Messiego życia nie mamy ;/

0

Villa ;(

0

Villa dwie 90 % akcje i dwie zrypał . Why ?

0

I tak najlepiej całe to zakichane spotkanie zagrał Song ten błąd to nie jego winna bo gdzie była obrona !

0

Dawno nie były takie złe czasy :(

0

Kto mówił że Pique gra dobrze ? ;>

0

A co z Songiem on nie walczy ? Według mnie najlepszy zawodnik tego spotkania ;/

0

Jakby(niemożliwe) że Messi by odszedł to co by się z nami działo ;o jakie to smutne ale prawdziwe ;(

0

W tak bardzo ciężkiej chwili kocham być kibicem.
Wrócimy silniejsi z nowymi świeżymi graczami.
VeB !

0

Według mnie Alvesa i Pedro już w tamtym sezonie nie powinno być w Barcelonie

0

Song najgorszy transfer ? pfffff widać teraz że to trener skazał go na takie o nim zdanie że go nie wystawiał. Tito out !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?