Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi mistrz !
0
MEsssssssiiiiiii!!
0
Villa !
0
Song pięknie wyszedł zagrożenia :D
0
Xavi i spowalnianie gry
0
Aż mnie to tak mega irytuje jak ktoś cały czas minusuje !
0
Sorry ludzie ale to nie jest Barcelona to przez tito jest teraz taki przeciętny klub że masakra ;(
0
Messi wchodź !
0
Wiedziałem !
0
Poprzeczka :(
0
@jarjar04 śmiecie w białych koszulkach zapewne ;D
0
Białe śmiecie wywalać na własną stronę i sobie tam zgłaszajcie do administracji o minusy
0
Ale mamy napad
0
Kto tak cały czas minusuje ! ?
0
Kto cały czas minusuje wszystkie posty ?
0
Tutaj dobrze się Villa zachował :D
0
Ale wypier*olił :D
0
Pinto nas ratuje ;o
0
Jak bardzo bym chciał żeby Xavi miał z 28 lat ;D
0
Trzeba nam napastnika ! bo nasz atak to marność bez Messiego życia nie mamy ;/
0
Villa ;(
0
Villa dwie 90 % akcje i dwie zrypał . Why ?
0
I tak najlepiej całe to zakichane spotkanie zagrał Song ten błąd to nie jego winna bo gdzie była obrona !
0
Dawno nie były takie złe czasy :(
0
Kto mówił że Pique gra dobrze ? ;>
0
A co z Songiem on nie walczy ? Według mnie najlepszy zawodnik tego spotkania ;/
0
Jakby(niemożliwe) że Messi by odszedł to co by się z nami działo ;o jakie to smutne ale prawdziwe ;(
0
W tak bardzo ciężkiej chwili kocham być kibicem.
Wrócimy silniejsi z nowymi świeżymi graczami.
VeB !
0
Według mnie Alvesa i Pedro już w tamtym sezonie nie powinno być w Barcelonie
0
Song najgorszy transfer ? pfffff widać teraz że to trener skazał go na takie o nim zdanie że go nie wystawiał. Tito out !