0

7-7 ... :d

0

Smutno mi z powodu Villi ale mam nadzieje że w innym klubie jeszcze strzeli nie jedną bramkę :D

0

Podoba mi się jak Song przyśpiesza akcje... Ale drużyna oczywiście ją spowalnia ;)

0

Czy wynik jest 2-0 czy ja mam przewidzenia ?

0

Ale akcja dobra :D

0

Dobra skończcie piperzyć że grają piach a taka prawda że Fabregas i Villa zaraz po Messim mają największy bilans strzelonych bramek ;)

0

Deulofeu jak Messi schodził do boku :D

0

Jaki wynik ?:D I jakie zmiany były ?

0

Ładnie na pamięć zagrał :D

0

Aż tak bardzo zależy Ci na tym pucharze ? Bo mi bardziej żeby się młodsi ogrywali a pieprzyć ten puchar :D

0

Nic się nie dzieje :D jeszcze się wyrobicie :P

0

True :D

0

To Pedro podawał do sędziego ?

0

Wgl Barca tak ma wpojone że jak mają sytuacje strzelecką to nie oddają strzałów, ciężko im się wyprowadza kontry bo nauczeni są że musi być ktoś ustawiony zamiast ktoś iść inwidualnie to się boją ;)

0

Oby :d

0

Nie wiem czy to ma wpływ ale pamiętam że CR7 założył wcześniej Facebooka niż Leo mogę się mylić o ile też mówimy tutaj też o Fb :)

0

Teraz to bym chciał Hummelsa i Silve żeby do nas przyszli, ale czy to możliwe to nie wiem

0

Ulubione napoje Realu Madryt:Mirinda i Coca cola:Zero xD
Ulubiony napój CR7:Reed's :D

0

Ja tam bym się napił pół litra z 2010 :D

0

Real:Jaki trener tacy zawodnicy, jacy zawodnicy tacy kibice ... :)

0

CR zrobił więcej żółta i czerwona :D Messi na takie podarunki po prostu nie zasługiwał ale ten Cristiano Ronaldo to jest gość ...

0

0

Yeaa ::D:DD

0

0

A mówią że Messi jest arogantem i bucem...

0

0

0

Kurde zawał :D

0

Haha :D podoba mi się taka sytuacja :D wchodzę tutaj mamy beke :D a wchodzę na rm.pl i chcą się tam pozabijać xD

0

Coś czuje że krysia nie wytrzyma i jeszcze pobije własnych kolegów ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?