@Emhyr Czyli dobrze rozumiem, że chcesz 17latka i 19latka dać na szczyt drabinki płacowej wiedząc, że oni jeszcze minimum 5 razy będą renegocjować kontrakty w trakcie kariery?
@Bykunn no ponoć z tego 6,5 netto spora część to bonusy, tak jak w przypadku Kessiego. Liczę że Alemany nie odwala Bartomeu i te zmienne to nie w stylu "wejdź 5 razy z ławki w trakcie sezonu" i jak je dostaną to znaczy że faktycznie zasłużyli. Co do zarobków Araujo, obaj wymienieni wyżej mają sporo większe doświadczenie i są w zupełnie innym momencie swojej kariery. Nie wiem ile ostatecznie ma Pedri po przedłużeniu umowy, ale mówi sie o kwocie rzędu 3-5mln, zależnie od źródła. Nie uważam że Ronald powinien mieć więcej, nawet nie uważam że zasługuje na taką samą pensję co Pedri. A Gavi powinien dostać jeszcze mniej bo nadal ma mleko pod nosem. Araujo ma prawo chcieć być docenionym, ale jeszcze za wcześnie dla niego na stawianie ultimatum klubowi, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego dotychczasową podatność na kontuzje.
@truqsi Może mam mylne wrażenie bo to tyle co pamiętam z meczów, nie po grubej analizie. Natomiast gdyby tak nie było to myślę, że grałby trochę więcej niż po 15 minut na mecz od ponad trzech tygodni i trenera też nie przekonuje.
Strzelił dwa gole, ale trzeba przyznać że po powrocie wygląda fatalnie. Co odegranie to niecelne. Nie wiem czy dostanie sporo minut na próbę odbudowania, mam wrażenie że Xavi też jego fanem w swojej taktyce nie jest.
@ViscaelBarca2007 Trochę natomiast martwi fakt, że on ma taką średnią bo potrafi strzelić 4 gole w jednym meczu, a potem kolejne 3 mecze przejść totalnie obok spotkania.
@puyol_presidend5 Większość laptopów ma wyłączenie wifi przez kombinacje na klawiaturze FN+F1-12 (na klawiszu pewnie widać który to). Zobaczy czy sobie nie wyłączyłeś :P
@Emhyr Znając życie i wątpliwej jakości tłumaczenia na powyższym profilu, to Laporta miał po prostu na mysli to, że są transfery których nie dokonasz choćbyś miał miliard euro, bo zawodnik wybierze inny klub. Co po prostu znaczy tyle, że nie może zagwarantować przyjścia Haalanda nawet jak mają na niego pieniążki :)
@Transu96 De Ligt ma chyba od tego lata klauzulę 150, a mi się nie wydaje że Juventus go wypuści dobrowolnie za mniej, jeżeli poważnie nadal myślą o sukcesie w Europie. Jak już to próbowałbym go ściągnąć w 2023, kiedy zostanie mu rok do końca umowy.
@Sulimo I ile chcesz dać takiemu Gaviemu żeby go udobruchać? 17 lat ma, w swojej karierze będzie renegocjował umowę jeszcze z minimum 5-6 razy, za każdym razem chcąc podwyżkę. Jak w tym wieku nie przyjmie przeciętnych zarobków, wiedząc że za jakieś 3 lata (a nadal będzie miał dopiero 20) znowu będzie czas na negocjacje, a Barcelona będzie w lepszej kondycji finansowej, to nie świadczy o nim za dobrze. Jeżeli to jest kwestia 2mln oferty klubu vs 3 żądania agenta to spoko, ale jeżeli on chce nagle z 5 baniek to z konia spadł. Oczywiście zakładając że sie nie dogadają, bo to że negocjacje trwają to nic dziwnego, każdy walczy o swoje :)
25
@Emhyr Czyli dobrze rozumiem, że chcesz 17latka i 19latka dać na szczyt drabinki płacowej wiedząc, że oni jeszcze minimum 5 razy będą renegocjować kontrakty w trakcie kariery?
1
@analitykTaktyki Idź tam taktyke analizowac a nam daj sie ekscytowac meczem marudo
4
@barcelonaLM Ten pisze że Świątek o 19, na flashscore jest 20, a Canal+ Sport pisze że 21. I weź tu bądź mądry.
1
@Bykunn no ponoć z tego 6,5 netto spora część to bonusy, tak jak w przypadku Kessiego. Liczę że Alemany nie odwala Bartomeu i te zmienne to nie w stylu "wejdź 5 razy z ławki w trakcie sezonu" i jak je dostaną to znaczy że faktycznie zasłużyli. Co do zarobków Araujo, obaj wymienieni wyżej mają sporo większe doświadczenie i są w zupełnie innym momencie swojej kariery. Nie wiem ile ostatecznie ma Pedri po przedłużeniu umowy, ale mówi sie o kwocie rzędu 3-5mln, zależnie od źródła. Nie uważam że Ronald powinien mieć więcej, nawet nie uważam że zasługuje na taką samą pensję co Pedri. A Gavi powinien dostać jeszcze mniej bo nadal ma mleko pod nosem.
Araujo ma prawo chcieć być docenionym, ale jeszcze za wcześnie dla niego na stawianie ultimatum klubowi, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego dotychczasową podatność na kontuzje.
0
@truqsi Może mam mylne wrażenie bo to tyle co pamiętam z meczów, nie po grubej analizie. Natomiast gdyby tak nie było to myślę, że grałby trochę więcej niż po 15 minut na mecz od ponad trzech tygodni i trenera też nie przekonuje.
2
@Bykunn Christensen noname? :V
0
Strzelił dwa gole, ale trzeba przyznać że po powrocie wygląda fatalnie. Co odegranie to niecelne. Nie wiem czy dostanie sporo minut na próbę odbudowania, mam wrażenie że Xavi też jego fanem w swojej taktyce nie jest.
0
@Szreko Kluivert 03/04. Ale dostałem ją jakoś w 2005 po starszym kuzynie :P
8
@GeneralXavi Wychodzi na to że to nie Kozłowski jest weryfikowany tylko Emhyr XD
1
@Freudysta Ja to noszę trochę gotówki zawsze na czarną godzinę, ale wszędzie gdzie tylko jest możliwość zawsze płacę kartą, ot z wygody po prostu
5
@ViscaelBarca2007 Trochę natomiast martwi fakt, że on ma taką średnią bo potrafi strzelić 4 gole w jednym meczu, a potem kolejne 3 mecze przejść totalnie obok spotkania.
1
@Vebrol Suarez nikogo nie będzie kąsał bo nie bedzie grał. A Atletico już sie nie nadaje do stawiania autobusów z tą ich glinianą obroną.
1
@Sau_Ron Zawsze mogli dostać Benfice albo Villareal
2
@Kwiatek67 Pasuje jak pięść do nosa bo wszystkich bedziemy tłukli
19
@Ali3231 Że w Shakirze? Pewnie tak
10
@Messibestplayerintheworld Żegnam.
1
@Pogba ?? Kontuzjowanego na wypożyczenie wyślesz? XD
1
@eckov Jak dadzą sie 17latkowi naciągnąć na 6M netto to dopiero bedzie porażka :P
2
@Sau_Ron Tylko w obecnym momencie to Chelsea nie może nawet nikogo sprzedać. Zobaczymy jak sie to do lipca rozwinie.
1
@puyol_presidend5 Większość laptopów ma wyłączenie wifi przez kombinacje na klawiaturze FN+F1-12 (na klawiszu pewnie widać który to). Zobaczy czy sobie nie wyłączyłeś :P
1
@Emhyr Znając życie i wątpliwej jakości tłumaczenia na powyższym profilu, to Laporta miał po prostu na mysli to, że są transfery których nie dokonasz choćbyś miał miliard euro, bo zawodnik wybierze inny klub. Co po prostu znaczy tyle, że nie może zagwarantować przyjścia Haalanda nawet jak mają na niego pieniążki :)
0
@AdamaTraore Idź sie olejkiem dla dzieci wysmaruj
0
@GeraltzKatalonii Słaba forma to jedno, ale brak nawet przeciętnego zaangażowania pobierając najwyższe pensje na świecie troche już źle wygląda.
2
@Nano22 Mam tylko czarną listę
0
@Transu96 De Ligt ma chyba od tego lata klauzulę 150, a mi się nie wydaje że Juventus go wypuści dobrowolnie za mniej, jeżeli poważnie nadal myślą o sukcesie w Europie. Jak już to próbowałbym go ściągnąć w 2023, kiedy zostanie mu rok do końca umowy.
0
@Transu96 No nie dokońca, Haaland ze wszystkimi prowizjami i bonusami to bedzie koszt pewnie ze 150 i tyle miałem na myśli xD
0
@Transu96 De Ligt spoko, ale obawiam sie że on by kosztował nie mniej niż Haaland :P
3
@IronSanHybrid Ty ty hejterze Messiego ty, ić stont
2
@Sulimo I ile chcesz dać takiemu Gaviemu żeby go udobruchać? 17 lat ma, w swojej karierze będzie renegocjował umowę jeszcze z minimum 5-6 razy, za każdym razem chcąc podwyżkę. Jak w tym wieku nie przyjmie przeciętnych zarobków, wiedząc że za jakieś 3 lata (a nadal będzie miał dopiero 20) znowu będzie czas na negocjacje, a Barcelona będzie w lepszej kondycji finansowej, to nie świadczy o nim za dobrze. Jeżeli to jest kwestia 2mln oferty klubu vs 3 żądania agenta to spoko, ale jeżeli on chce nagle z 5 baniek to z konia spadł.
Oczywiście zakładając że sie nie dogadają, bo to że negocjacje trwają to nic dziwnego, każdy walczy o swoje :)
1
@normasubiektywna Ciekawe też jest to, że on w 32 meczach zebrał ledwo 2000 minut. Średnio gra po 65 minut na mecz.