La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

1

Nie wiem czemu cieszycie się, że Real trafił Chelsea. Przecież to najłatwiejszy przeciwnik (z kolosów). Uważam, że raczej Madryt to przejdzie bez problemu. Z City byłoby ciekawie.

1

@Sau_Ron Zawsze mogli dostać Benfice albo Villareal

0

@Sau_Ron a mi się wydaje że trochę masz zamazany obraz Realu po wyrzuceniu Psg :) wiadomo Real to Real ale jakoś nie imponują formą i z Psg byli gorsi ale nie zawsze lepszy zespół awansuje. Moim skromnym zdaniem będzie to wyrównany dwumecz i nie zdziwi mnie dogrywka czy karne.

2

@Hubsao To nie ta sama Chelsea, co wcześniej. Oczywiście, Madryt był gorszy od PSG, ale jednak to on awansował. Pokazał, że potrafią pójść za ciosem i z przegranego meczu, dosłownie w moment obrócić obraz gry o 180 stopni. Ja wiem, że ich gra nie powala i pewien "fart" w postaci błędu bramkarza drużyny przeciwnej, zadecydował o dalszych losach, ale uważam, że dobrze trafili w losowaniu. Chelsea według mnie już w pierwszym spotkaniu narobi sobie dużo problemów, a rewanżu będą odrabiać.
Niestety, jak na razie każda moja myśl, dotycząca wyników w LM się sprawdza, więc trzymajmy kciuki, żeby było inaczej :DD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?