Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston No to robi wrażenie ale jednak strzelić w La Liga i to Realowi to większy wyczyn chociaż dublet starczy byleby utrzymali wynik.
2
Dublet Juliana Alvareza? Dawaj na hat tricka bo Alex Sorloth kiedyś jebnął im czteropaka.
0
@Comentateiro Ja to rozumiem tylko to jest zabawne ile karnych w ostatnim czasie ma Kane i Mbappe.
Cristiano Ronaldo swego czasu był z tego wyśmiewany choć te karne wtedy też z czegoś wynikały.
1
@Kgorecki2500 Zaraz Erling Haaland może zrobić podobnie choć to już bez znaczenia.
1
@Kgorecki2500 Jeśli to wygrają będzie królem Madrytu.
0
Strzelił. Obawiałem się żeby znowu czegoś nie odstawił jak w Lidze Mistrzów w poprzednim sezonie.
1
Tylko nie Julian Alvarez.
0
@Derpowsky Nie mam pojęcia.
1
La Rambla w strachu przed Alexandrem Sorlothem, a czy Cafe Bernabeu jest w strachu przed Norwegiem? Wie ktoś?
@mekston
1
@Sysia11 Bartosz Kurek był tutaj bardzo dobry, jak można mówić, że blokuje miejsce i jest w kadrze za zasługi?
1
@Sysia11 Tak, Aleksander Śliwka z kontuzją. Szkoda, że nie wziął Bartosza Bednorza kosztem Artura Szalpuka z którego nie za bardzo skorzystał.
0
@Litman Bułgaria jutro ich ogrywa i zostają mistrzami świata.
1
@Forza_Juve Bardziej chodzi o grę, przegrać można ale tak grając to nawet nie ma czego szukać w półfinale MŚ.
0
@Xxxbarca4ever Ale finał przegraliśmy. Chodzi o sam wynik.
Srebro IO tak, jest sukcesem ale nie można mówić o zwycięstwie skoro tamten mecz przegraliśmy.
1
@FCBparasiempre Po prostu by do niego (półfinału) nie awansowali. Nie awanuejsz, nie przegrywasz. Proste?
0
@mekston Tak, Iga Świątek z Wimbledonem zdobędzie tytuł Sportowca Roku 2025.
3
Finał MŚ 2022 - porażka
Finał IO - 2024 - porażka
Półfinał MŚ 2025 - porażka
Nikola Grbić to świetny trener. Medal z każdej imprezy w tym złote medale ME i LN ale znowu najważniejsza impreza bez złota. Trochę za dużo, dzisiaj wielka porażka zespołu i trenera Grbicia.
0
Czym się różni reprezentacja Polski w piłce nożnej od reprezentacji w siatkówce?
Nasi piłkarze nigdy by nam tego nie zrobili i by nie odpadli w półfinale MŚ.
To jest ta różnica. To są te detale.
5
Włochy w finale MŚ w siatkówce!
Polska zagra w meczu o brąz.
Mecz o 3 miejsce: Czechy - Polska
Finał: Bułgaria - Włochy
Zagraliśmy fatalny mecz. Dla mnie ten turniej to wielka porażka. Jeden poważniejszy przeciwnik i od razu mocno w dupę. Już nawet nie chodzi o wynik ale i samą grę, która była na poziomie dzieci w gimnazjum albo gorzej.
Medal jest medal ale ten brąz nic nie zmieni. Porażka na całego.
W finale kibicuję Bułgarii. Bracia Nikołov muszą to zrobić, muszą wrócić Bułgarię do wielkich triumfów.
Jestem mocno rozczarowany, wkurzony i po prostu uważam ten turniej w wykonaniu naszej drużyny jako wielką porażkę. Dramat.
0
@Eklerek Varują, jeszcze mogą zabrać. Jednak nie, gol.
0
I już 18-18. Dlaczego tak łatwo się dajemy, no jak dzieci w gimnazjum.
1
@ArcziArtt Jeszcze gdyby pieniędzy nie mieli to rozumiem ale wydają masę kasy i nic to nie daje.
1
@Eklerek Ciekawe kto szybciej zdobędzie mistrzostwo Anglii - Manchester United czy Arsenal?
1
@Forza_Juve Może będę musiał to odszczekać ale załamałem się tymi dwoma setami.
2
Jak nasi jeszcze z tego wyjdą to wielki szacunek ale ja tego nie widzę. Wstyd się przyznać ale zacząłem wątpić.
5
Odrobinę szczęścia nam potrzeba bo mam wrażenie, że Włosi mają go aż nadto.
0
@Xxxbarca4ever Lepszy Bednorz na pół meczu niż Szalpuk, który nie gra.
0
@michal26 Szkoda, że z całą resztą jest gorzej.
0
@Pawlak1992 Nie tyle budzą co po prostu serwują.
1
@Recha_0684 Nikola Grbić najpierw powołuje Szalpuka kosztem Bednorza, a teraz nie daje mu grać jak trzeba ratować seta. Pomylił się i to zdrowo z tym wyborem.