0

@mekston No to robi wrażenie ale jednak strzelić w La Liga i to Realowi to większy wyczyn chociaż dublet starczy byleby utrzymali wynik.

2

Dublet Juliana Alvareza? Dawaj na hat tricka bo Alex Sorloth kiedyś jebnął im czteropaka.

0

@Comentateiro Ja to rozumiem tylko to jest zabawne ile karnych w ostatnim czasie ma Kane i Mbappe.

Cristiano Ronaldo swego czasu był z tego wyśmiewany choć te karne wtedy też z czegoś wynikały.

1

@Kgorecki2500 Zaraz Erling Haaland może zrobić podobnie choć to już bez znaczenia.

1

@Kgorecki2500 Jeśli to wygrają będzie królem Madrytu.

0

Strzelił. Obawiałem się żeby znowu czegoś nie odstawił jak w Lidze Mistrzów w poprzednim sezonie.

1

Tylko nie Julian Alvarez.

0

@Derpowsky Nie mam pojęcia.

1

La Rambla w strachu przed Alexandrem Sorlothem, a czy Cafe Bernabeu jest w strachu przed Norwegiem? Wie ktoś?

@mekston

1

@Sysia11 Bartosz Kurek był tutaj bardzo dobry, jak można mówić, że blokuje miejsce i jest w kadrze za zasługi?

1

@Sysia11 Tak, Aleksander Śliwka z kontuzją. Szkoda, że nie wziął Bartosza Bednorza kosztem Artura Szalpuka z którego nie za bardzo skorzystał.

0

@Litman Bułgaria jutro ich ogrywa i zostają mistrzami świata.

1

@Forza_Juve Bardziej chodzi o grę, przegrać można ale tak grając to nawet nie ma czego szukać w półfinale MŚ.

0

@Xxxbarca4ever Ale finał przegraliśmy. Chodzi o sam wynik.

Srebro IO tak, jest sukcesem ale nie można mówić o zwycięstwie skoro tamten mecz przegraliśmy.

1

@FCBparasiempre Po prostu by do niego (półfinału) nie awansowali. Nie awanuejsz, nie przegrywasz. Proste?

0

@mekston Tak, Iga Świątek z Wimbledonem zdobędzie tytuł Sportowca Roku 2025.

3

Finał MŚ 2022 - porażka
Finał IO - 2024 - porażka
Półfinał MŚ 2025 - porażka

Nikola Grbić to świetny trener. Medal z każdej imprezy w tym złote medale ME i LN ale znowu najważniejsza impreza bez złota. Trochę za dużo, dzisiaj wielka porażka zespołu i trenera Grbicia.

0

Czym się różni reprezentacja Polski w piłce nożnej od reprezentacji w siatkówce?

Nasi piłkarze nigdy by nam tego nie zrobili i by nie odpadli w półfinale MŚ.

To jest ta różnica. To są te detale.

5

Włochy w finale MŚ w siatkówce!
Polska zagra w meczu o brąz.

Mecz o 3 miejsce: Czechy - Polska
Finał: Bułgaria - Włochy

Zagraliśmy fatalny mecz. Dla mnie ten turniej to wielka porażka. Jeden poważniejszy przeciwnik i od razu mocno w dupę. Już nawet nie chodzi o wynik ale i samą grę, która była na poziomie dzieci w gimnazjum albo gorzej.
Medal jest medal ale ten brąz nic nie zmieni. Porażka na całego.

W finale kibicuję Bułgarii. Bracia Nikołov muszą to zrobić, muszą wrócić Bułgarię do wielkich triumfów.

Jestem mocno rozczarowany, wkurzony i po prostu uważam ten turniej w wykonaniu naszej drużyny jako wielką porażkę. Dramat.

0

@Eklerek Varują, jeszcze mogą zabrać. Jednak nie, gol.

0

I już 18-18. Dlaczego tak łatwo się dajemy, no jak dzieci w gimnazjum.

1

@ArcziArtt Jeszcze gdyby pieniędzy nie mieli to rozumiem ale wydają masę kasy i nic to nie daje.

1

@Eklerek Ciekawe kto szybciej zdobędzie mistrzostwo Anglii - Manchester United czy Arsenal?

1

@Forza_Juve Może będę musiał to odszczekać ale załamałem się tymi dwoma setami.

2

Jak nasi jeszcze z tego wyjdą to wielki szacunek ale ja tego nie widzę. Wstyd się przyznać ale zacząłem wątpić.

5

Odrobinę szczęścia nam potrzeba bo mam wrażenie, że Włosi mają go aż nadto.

0

@Xxxbarca4ever Lepszy Bednorz na pół meczu niż Szalpuk, który nie gra.

0

@michal26 Szkoda, że z całą resztą jest gorzej.

0

@Pawlak1992 Nie tyle budzą co po prostu serwują.

1

@Recha_0684 Nikola Grbić najpierw powołuje Szalpuka kosztem Bednorza, a teraz nie daje mu grać jak trzeba ratować seta. Pomylił się i to zdrowo z tym wyborem.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?