0

@BezglutenowyPedri farbuje się

1

Ciężki mecz do ogląania.

0

@Esteban_ albo jak nam nie chcieli zrobić

2

Szamię kebab pod kinem Relax. Pozdrawiam :)

0

@daniel32778 taa, na pewno xD

0

@Popitek12 powiedz goatom, że są owcą

0

@gumaz w tomb raider

0

@Azazel_Pazuzu widzę humor dopisuje od rana panie Boczku

0

@FcPortoFan1999 w sumie to strzelił kiedyś gola ręką

0

@DamianBarcaCule może dojdzie sporo nowych kibiców? albo jak przegramy, to przerzucisz się na real?

0

@Kgorecki2500 tylko ja się nie pytałem co to oznacza, bo doskonale o tym wiem

1

@RoberDzik o, naprawdę? dzięki, bo nie wiedziałem.

1

W Barcelonie funkcjonuje salon manicure i pedicure, który nazywa się "La manita".

0

@marcin62 ale się wyspała

2

@Bzyczekk puta madrid i nada mas

0

@noface ja 92 :P

2

No i wyłączam ten szajs XDD ale drukarnia

0

@FcPortoFan1999 obejrzymy kiedyś razem mecz ekstraklasy?

1

@Encore żarty się skończyły XDD

1

@noface Ahh ta nostalgia ;)

0

@Seneka a mnie obchodzi akurat

0

@AmigoBlancos Brahim tez coś ustrzeli, nie?

1

@Eklerek wystarczy Sinirsey

0

A idź pan z tym fiatem multiplą w pip.

3

Te szony tak mają. Trzymaj się tam Vitor.

1

@Pnog37 jak to brzmi w ogóle xD "Messi kąpał Yamala"

0

@Jackazz za rozwinięcie skrótu grozi ban na tej stronie

0

@Seledynowy Realowi tak nie cofali xd

0

@Kasy Było, minęło.

0

@LionelM95 ranga meczu zupełnie inna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?