Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BezglutenowyPedri farbuje się
1
Ciężki mecz do ogląania.
0
@Esteban_ albo jak nam nie chcieli zrobić
2
Szamię kebab pod kinem Relax. Pozdrawiam :)
0
@daniel32778 taa, na pewno xD
0
@Popitek12 powiedz goatom, że są owcą
0
@gumaz w tomb raider
0
@Azazel_Pazuzu widzę humor dopisuje od rana panie Boczku
0
@FcPortoFan1999 w sumie to strzelił kiedyś gola ręką
0
@DamianBarcaCule może dojdzie sporo nowych kibiców? albo jak przegramy, to przerzucisz się na real?
0
@Kgorecki2500 tylko ja się nie pytałem co to oznacza, bo doskonale o tym wiem
1
@RoberDzik o, naprawdę? dzięki, bo nie wiedziałem.
1
W Barcelonie funkcjonuje salon manicure i pedicure, który nazywa się "La manita".
0
@marcin62 ale się wyspała
2
@Bzyczekk puta madrid i nada mas
0
@noface ja 92 :P
2
No i wyłączam ten szajs XDD ale drukarnia
0
@FcPortoFan1999 obejrzymy kiedyś razem mecz ekstraklasy?
1
@Encore żarty się skończyły XDD
1
@noface Ahh ta nostalgia ;)
0
@Seneka a mnie obchodzi akurat
0
@AmigoBlancos Brahim tez coś ustrzeli, nie?
1
@Eklerek wystarczy Sinirsey
0
A idź pan z tym fiatem multiplą w pip.
3
Te szony tak mają. Trzymaj się tam Vitor.
1
@Pnog37 jak to brzmi w ogóle xD "Messi kąpał Yamala"
0
@Jackazz za rozwinięcie skrótu grozi ban na tej stronie
0
@Seledynowy Realowi tak nie cofali xd
0
@Kasy Było, minęło.
0
@LionelM95 ranga meczu zupełnie inna