0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Majkel34 jesteś monotematyczny :d

0

@FcPortoFan1999 No spoko książka, czytałem.

1

@Zoker mojego posta z filmem fotrolla moderacja już usunęła

0

@Fog_W_1899 ledwo 14, a Ty już naj3bany

2

0

@draxidox to musi być AI

2

W Warszawie tylko Polonia!

0

@gumaz oby tak dalej

0

@zadafcb Axl Rose

1

@Kozinho. Ja oglądałem w 2014 roku i było całkiem ciekawie

0

W wiosce olimpijskiej zabrakło prezerwatyw. A na start było ich aż 10 tysięcy, czyli po 3 na jedną osobę

1

@kundee que si, que si, que puta real madrid!

0

@Aequlibre 13 lat temu jak musieliśmy zrobić remontade z Milanem, to też takie posty widziałem xd

0

@FCB24 Pedri który nie zagra i może Yamal by się załapał do tamtego składu

5

W sumie Atletico wykorzystało to, że mamy fatalną pierwszą połowę od jakiegoś czasu. W drugiej nie było co zbierać. Simeone nie jest leszczem jeśli chodzi o taktykę. A my niestety bez Raphinhi i Pedriego jesteśmy o dwa poziomy niżej. Cóż, na Camp jesteśmy w stanie strzelić 4, ale czy nic nie stracimy? Wątpię.

3

@Roobo prosto do pączkomatu

1

@Kozinho. la baba

3

@July_6_BcN popitek things

2

Nie ma nic gorszego niż mieć faceta za szefa

0

@Matheu12 o dzięki, bo chciałem ubrania do biegania na wiosnę tam sobie kupić niedługo

6

U mnie pączki są za 67 groszy... Wybaczcie, musiałem.

0

@draxidox Ehh, łezka się w oku kręci

3

1

@Kapitan hawk Średnio mi pasuje oglądać te mecze po nochach. Za stary jestem xd

1

@July_6_BcN gruby na bramkę xD

0

3

@FCB24 GRATULUJĘ, jesteś sławny :) Chociaz na Twoim miejscu, to chyba bym się zapadł pod ziemię.


2

@kanver_ mnie też to nie przekonuje, ale próbowałem myśleć jak sędzia z La Liga xd

2

@kanver_ Raphinha był na spalonym w momenci podania. Co prawda piłka do niego nie doszła, ale absorbował bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?