0

Jasne Pawłowski zagrałby lepiej niż Messi gdyby grał od 60 min...

0

Ku*** Pawłowskiego nie ma już od jakiegoś czasu a oni dalej się nim srają

0

Song ^^

0

Song ^^ już nigdy nie chcę widzieć Sergio w podstawowej 11 ...

0

Weźcie precz z boiska tego Xaviego.... co to był za wolny ?? Znowu oddał piłkę... nie podaje od razu tylko czeka aż go dorwie potrójne krycie

0

Alves ???? Nie no Martino nawet mnie nie wkur****... Pedro i Xavi niech uciekaja z boiska czym prędzej

0

Coś mi się wydaje, że skończą się manity na wyjeździe.... bo każda drużyna będzie wystawiać autobus bo to działa... w poprzednim sezonie było podobnie... jedynie trener Rayo pamiętam powiedział, że było by mu wstyd żeby jego drużyna się tylko ciągle broniła i że nie będą siedzieć "jak mysz pod miotłą" czy coś takiego... wtedy pamiętam, że wróciła we mnie wiara w to, że Barca nie gra tylko ciągle z antyfutbolem ...

0

Zastanów się co napisałeś.... mowa o Red Bull Salzburg a nie o New York Red Bulls

0

Adriano + charakterystyczne zejście = cudny gol :D

0

Weź maść na ból dupy i WEŹ SPIER***** !!!

0

Kurde co mecz to Caballero wali takie robinsonady .... szkoda, że Valdes tak nam dupska nie może uratować raz na czas tylko co x2 strzał to gol

0

Złe kołki w podeszwie wybrał i tyle... może zmieni w przerwie :D

0

Xaviemu już czas zawiesić buty na kołku... jakie kiedyś on i Iniesta piłki rzucali do Leo i Henryego ... aż się chciało oglądać... jedno podanie i cała obrona minięta a teraz tym klepaniem się rzygać chce... trzeba kupić jakiego tarana do ataku a Leo niech idzie na skrzydło.... Podobno Man Utd dał zgodę na transfer Rooneya ale tylko za granicę

0

No miszcz po prostu ....

0

Wy chcecie pressing jak za Pepa... haha kto wam będzie biegał w pomocy ? Xavi staruszek, Iniesta bez magii czy Cesc co wgl biega jak żółw ? Nie są przygotowani fizycznie wgl... dobrze że Alexis z Pedro cokolwiek biegają... żeby ładnie rozbijać ataki rywali i odciążyć stoperów muszą zapieprzać w pomocy a jak widac tego nie ma to znowu stoperzy będą mieli ciężko

0

Niestety ale prawdziwą 7 sprzedali...

0

Iniesta znowu jak amator....

0

Ku*** Martino.... wszyscy się już śmieją, że kupiliśmy rezerwowego za 60 mln ....

0

A ja właśnie liczyłem już od 2 sezonów, że trafimy na City... ale teraz nie chciałbym na nich trafić :D

0

Śmiejecie się z ceny ale wiecie, że jak Bale do nich dołączy to sobie możemy wykreślić już Mistrzostwo Hiszpanii z listy na potrójną koronę... z tak chu***** obroną nawet nie ma na co liczyć :D

0

Nie... Neymar najlepiej czuje się na lewym skrzydle a za to Alexis jest dużo lepszy na szpicy niż na skrzydle i to wiele razu pokazywał :D Chociaż ja bym wolał spróbować takiego wariantu : Neymar - Dongou - Alexis

0

No z trzeba uważnie go oglądać a ja liczę też na Chilijczyka Bryan'a Rabello

0

Niech uważa, żeby ten pociąg się nie wykoleił jak w Madrycie :D Na Malagę Neymar - Dongol - Alexis :)

0

Mogli by go kupić i wypożyczyć do Borussi dopóki Valdes nie odejdzie... a tak zobaczycie, że go nam sprzątnie klub, który wyłoży więcej kasy za niego ... Dość dużo dobrych klubów ma już wykupionych młodych bramkarzy... Kurtuła gra już chyba 3 rok na wypożyczeniu w Atletico przez co stał się prawie najlepszym bramkarzem La Liga.. a jak odejdzie Czech to zaraz się Chelsea po niego zgłosi, Man Utd ma Davida De Gea i rezerwowy też nie taki cienki, w City rządzi Hart ale też już mają dobre zastępstwo, Arsenal swego czasu chwalił się naszym Wojtusiem ale od poprzedniego czasu Nieszczęsny siadł na laurach i jest angielskim średniakiem, Liverpool też już załatał dziurę po Reinie tylko u nas RoSELL dalej czeka że może Valdes zmieni jeszcze decyzje pfff... a tu z bramkarzami trzeba szybko... mało się teraz trafia perełek a przeciętniaka nam nie trzeba bo już jednego w 11 mamy...

0

Po woli wychodzą na wierzch te lata tyrania i braków kontuzji... nie wiem czy są źle przygotowani do sezonu czy to może Leo nie doleczył kontuzji z kwietnia ... niepotrzebnie go wpuszczali w którymś to meczu LM co prawie nie mógł wgl biegać... a jak wiadomo niezaleczona w pełni kontuzja to udręka dla piłkarza... oby Leo wrócił na właściwe tory i odpoczął ... bo Leo z końcówki poprzedniego sezonu i z teraźniejszego początku to chyba jeden z najgorszych epizodów Leo w Barcy

0

Tak samo jak jakaś włoska prasa napisała o domkniętym transferze... co do tego transferu ma włoska prasa ?? Prędzej bym uwierzył jakby to napisał jakiś szmatławiec z anglii albo hiszpanii

0

No i po woli wychodzą na wierzch te lata gdzie tyrał bez odpoczynku i bez żadnej kontuzji.... oby nie musiał kurować się długo... ale nie najgorzej bo jak widze to lewa noga a ostanie 2 kontuzje co miał to na prawą były przecież

0

Co mówił ? Bo już nie oglądam ....

0

Przy 1:1 jaki wynik w następnym spotkaniu daje zwycięstwo Barcelonie bez dogrywki ??

0

Czyżbym słyszał jakieś przezwiska do Alexisa na trybunach ? coś śpiewali o "Czileno"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?