SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A nie mówiłem, że trzeba nam mocnego napastnika co będzie walił z daleka i przebijał się jak czołg ?? A Leo z Neymarem na skrzydłach żeby ściągali uwagę obrońców ?? To znnowu bedziemy tak klepać przed polem karnym
0
Nasza obrona jak dzieci we mgle ... albo kupmy stopera albo mega bramkarza żeby nie truchleć przy takich sytuacjach
0
Jakieś jaja kur** to my skończymy w 10 a nie rzeźnicy
0
No oliwa zawsze sprawiedliwa hehe :D
0
hahahha bez jaj.... Costa cwe**
0
Kurde Ney !!! Mógł strzelać
0
Tak pressing... 3 leci do jednego a ten jednym podaniem ich mija i już została tylko obrona... a tu trzeba sie cała drużyna przesuwać i jeden wybiega do jednego i nastepny a nie
0
Gimby śpio ?
0
Obrona .... -.- .... cud.... w LM nie będzie czegoś takiego
0
Alba chciał zaczarować piłkę jak Peszko gdy grał w Lechu :D Centrostrzał haha :D
0
Kur** jaki autobus -.- a 0:0 i tak nam daje puchar .... jpdl co to się dzieje teraz w tym futbolu vs Barca
0
Ty weź wyjdź... pewnie fanboj Pedro albo Tello hahah
0
Za mocno Alba....
0
Simełone już pajacuje... w du*** mu się poprzewracało po tym jak wygrał CdR
0
Gdzie Song i Iniesta ?? Idealny skład to oni w miejsce Busiego i Xaviego, który znowu będzie stopował akcje
0
Dobiją okrągłą rocznicę i może wtedy coś się ruszy :D Legia myślała, że już im oddadzą awans hahah o LM trzeba walczyć, biegać i się starać ... a jak nie to wypier***** ! :D
0
Tylko Fabs z Iniestą (który co prawda formą nie szaleje ale jednak to Andres zawsze może czymś błysnąć) a Xaviemu czas już powoli zejść ze sceny... strasznie żałuję, że odszedł Thiago... na autobusy potrzebny nam szybki i nieprzewidywalny duet a w ostatnich meczach Xavi tak się długo zastanawia nad podaniem, robi bez sensu te kółeczka, nie dostrzega wybiegajacych skrzydłowych tylko zaraz oddaje najbliższemu koledze ... dobrze, że już do Valdesa nie podaje...
0
Jeżeli Pique a przede wszystkim Masche powrócili do swojej optymalnie dobrej formy to obrońcy nie trzeba... wpuszczać wtedy Bartre i Kapitana ale co jak tej formy nie będzie + dopadną jakieś kontuzje ... nawet nie musi być coś dłuższego tylko nawet jakies miesniowe sprawy ... przynajmniej jeden KLASOWY obrońca w Barcy być powinien ... i takim jest T. Silva ale niestety mogliśmy go mieć 2 lata temu to Rosell myślał, że poczeka aż skończy mu sie kontrakt i może odejdzie do nas za darmo hahaha
0
Zobaczymy co Martino powie jak znowu dostaniemy 7:0 z Bayernem czy z jakim innym zespołem co zmiażdży fizycznie Barcę.... ale nie po co kupować obrońcę ... wgl napastnika nam też nie trzeba .... Messi na środku sam będzie tyrał a jak coś mamy Cesca ŚRODKOWEGO POMOCNIKA... a skrzydła ?? Pozezja po prostu... Pedro, Tello i parę ogóków z La Masii .... Barca powinna mięć jednych z najlepszych skrzydłowych na świecie i parę stoperów nie do przejścia... ale z takim sztabem i prezydentem to dajcie spokój... na chwilę obecną możemy jedynie konkurować w Hiszpanii i liczyć że Real dalej będzie grał tak słabo.... ale o LM zapomnimy szybko
0
Ku*** nie nauczycie się wreszcie, że Athletic jest z Bilbao a Atlético z Madrytu ...
0
Mata tak Torres nie :D A to nie słyszeli o Rooneyu ? Skoro PSG chce Pedro to niech go biorą a na środek ściągnąć Wazze :D Leo na skrzydło jak za dawnych lat a na drugiej stronie Neymar... Real chyba by popuścił totalnie
0
http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/34393/nowa-umowa-z-aon-i-zaskakujace-nowe-warunki/
I jest mowa o 180-200 mln (piszą ludzie w komentarzach bo w newsie nieuwzględniona suma) za 8 lat a do tego dochodzi umowa z DHL, GM i Chevrolet gdzie też małe sumy to to nie są + kasa za BPL, LM itd ...
A my nie dość, że tanio to jeszcze arabom się sprzedaliśmy ... dobrze, że chociaż nazwy stadionu nie chcą zmienić.
0
Jakiś czas temu krążyła informacja o tym, że Man Utd ma masakrycznie wysoką ofertę chyba od jakieś amerykańskiej korporacji ...
0
Słabo... tylko 100 mln ? Ciekawe ile do kieszeni dostał Rosell .... tak Man Utd potrafił wynegocjować coś chyba ponad 200 mln od sponsorów.. wiadomo na dłuższy okres czasu ale i tak dużo wiecej kasy niz my dostaniemy
0
Kurde a Man Utd chce sprzedać Rooneya do innego kraju niż Anglia.... Zubi działaj !!! Brać tą ofertę z pocałowaniem ręki i od razu po Wazze !!!
0
40 mln ?? Hahahahahahahahahaha nie no mózg rozje**** !!! Przecież ja za to coś nawet 10 bym nie dał ... A poza tym nie ma szans.... pupilek dalej będzie grał piach i dalej niestety w Barcelonie .... przecież jeszcze nie tak dawno temu taki piłkarz który ponad 2 lata gra piach wgl by nie miał miejsca w Barcelonie. A teraz łamaga zostaje a taki piłkarz jak np. Villa idzie za 2.1 mln do Madrytu nie mówiąc o Thiago A. czy innych zdolnych piłkarzach których oddaliśmy/sprzedaliśmy ....
0
Kurcze jakby Barca kupiła Rooneya.... to wtedy Leo na skrzydło a Wazza jak czołg na szpicy ... niestety mamy beznadziejnego prezydenta, żeby zrobić taką bombę na koniec okienka, która by przyćmiła tą całą Sagę (Zmierzch) Bejla....
0
Co nie zmienia faktu, że Mou i tak go nie chce ale do Barcy go nie puści :P
0
Iker na ławie.... Luiz nawet na ławce nie ma hahah mógł przejść do Barcy to niech teraz ogląda z trybun "szlagiery"
0
Możesz trochę dokładniej przybliżyć o co chodzi ?? Niestety nie mam jak oglądać meczu a ciekawi mnie co pokaże Cwelsi