SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No na razie nikt nie jest nim zainteresowany... była mowa o Interze ale oni już chyba kogoś kupili a poza tym były Barcelonista Icardi świetnie się sprawuje..
Bojan ma iść do Anglii,
Tello na wypożyczenie do Porto,
z Kłenką rozwiązali kontrakt i odszedł do Deportivo La Coruna,
no a Alexis sami wiecie
0
Która będzie grała na skrzydle bo tak na prawdę gramy stylem w której mamy fałszywą 9
0
A ja się zastanawiam jak nie daj Boże kontuzji dostaną nasi podstawowi napastnicy to kto ich zastąpi w np. ważnych meczach... Pedro, Gerard i Afellay (bo Alexis, Cuenca, Tello i Bojan odchodzą)... nie mamy porządnej ławki... a 60 meczy w sezonie jedną 11 nie wypali...
0
Ville najlepszego środkowego napastnika w reprezentacji Hiszpanii usadzili na skrzydle to czemu nie Llorente i Suareza... Gryzoń pana Lenia nie "wygryzie"
0
Uważaj bo jeszcze Suarez za bardzo sobie weźmie tą motywację do serca...
2
Jaka prezentacja ? Chyba na łące koło domu Zubiego... on nie może przebywać na obiektach sportowych przez 4 msc
2
Raczej Neymar - Messi - Suarez który się zmarnuje na skrzydle
0
Tak apropo to Nike nie będzie zadowolone... do klubu przyszli prawie sami zawodnicy sponsorowani przez Adidasa i tylko jedynie Gerard reprezentowany jest przez koncern z USA a Alexis odszedł do Arsenalu...
0
Ah piękny rekord króla strzelców... ciekawe ile tam jest drużyn z pierwszej 6 którym strzelał ??
1
Ostatnio tanio nie sprzedają bo Perez zobaczył, że można zacząć odzyskiwać to co stracił, szczególnie po sezonach bez pucharów... Ale np. transfer Kaki to był mega :D
1
Przereklamowany to jest Suarez :)
Tak apropo to mój 33-letni kuzyn, który już ponad 25 lat jest wiernym kibicem Man Utd i mieszka w Manchesterze marzył aby Alexis dołączył do Czerwonych Diabłów. W Anglii dobrze się mówi o Chilijczyku a po tym jak w meczu Anglia - Chile na Wembley Sanchez rozbił Lwy Albionu to Angole oczarowali się jego osobą.
3
A ja myślę, że to najtrafniej opisuje waszą wiedzę o piłce nożnej :)
0
Tello idzie na wypożyczenie do Porto
0
Haha :D I to jest właściwe podejście :)
2
Ale niektórzy tu na forum uważają, że Christo zbzikował :D
1
Barça powiedziała 'nie' dla transferu Kroosa (El periodico; 11:20)
Barça dwukrotnie odrzuciła możliwość podpisania umowy z Tonim Kroosem. Zawodnik preferował dołączenie do katalońskiego klubu, jednak Luis Enrique odrzucił tę propozycję, uważając, że nie potrzebuje zawodnika o jego profilu. Po tej decyzji agent piłkarza złożył nową propozycję Barcelonie. Kross miałby zostać w Bayernie jeszcze przez rok, by wypełnić kontrakt i w następnym sezonie dołączyć do Barcelony na zasadzie wolnego transferu. Barça odrzuciła także i tę propozycję, argumentując swoją decyzję tym, że nie chce psuć swoich stosunków z Bayernem, biorąc pod uwagę fakt, że zawodnik mógłby odejść za darmo. Po dwukrotnej odmowie Barçy Kroos zdecydował się podpisać umowę z Madrytem za 25-30 milionów euro, która będzie obowiązywała przez pięć sezonów.
Reus zdziwiony decyzją Barçy (Mundo Deportivo; 11:33)
Marco Reus nie rozumie decyzji katalońskiego klubu w sprawie transferu Luisa Suáreza. Zawodnikowi nie podoba się fakt, że Barça postanowiła wyłożyć tak ogromną kwotę na transfer Urugwajczyka, który jest od niego dwa lata starszy, tym bardziej, że w ostatnich miesiącach Barcelona wielokrotnie kontaktowała się z jego agentem - Volkerem Struthem. Kolejny raz wydaje się, że była to decyzja nowego trenera – Luisa Enrique, gdyż Reus był faworytem Zubizarrety. Sam piłkarz także chciał dołączyć do katalońskiego klubu, zwłaszcza teraz, gdy został ogłoszony transfer jego przyjaciela – ter Stegena, z którym dzielił szatnię w Borussii i młodzieżowych reprezentacjach Niemiec.
0
Także ten....
Barça powiedziała 'nie' dla transferu Kroosa (El periodico; 11:20)
Barça dwukrotnie odrzuciła możliwość podpisania umowy z Tonim Kroosem. Zawodnik preferował dołączenie do katalońskiego klubu, jednak Luis Enrique odrzucił tę propozycję, uważając, że nie potrzebuje zawodnika o jego profilu. Po tej decyzji agent piłkarza złożył nową propozycję Barcelonie. Kross miałby zostać w Bayernie jeszcze przez rok, by wypełnić kontrakt i w następnym sezonie dołączyć do Barcelony na zasadzie wolnego transferu. Barça odrzuciła także i tę propozycję, argumentując swoją decyzję tym, że nie chce psuć swoich stosunków z Bayernem, biorąc pod uwagę fakt, że zawodnik mógłby odejść za darmo. Po dwukrotnej odmowie Barçy Kroos zdecydował się podpisać umowę z Madrytem za 25-30 milionów euro, która będzie obowiązywała przez pięć sezonów.
Reus zdziwiony decyzją Barçy (Mundo Deportivo; 11:33)
Marco Reus nie rozumie decyzji katalońskiego klubu w sprawie transferu Luisa Suáreza. Zawodnikowi nie podoba się fakt, że Barça postanowiła wyłożyć tak ogromną kwotę na transfer Urugwajczyka, który jest od niego dwa lata starszy, tym bardziej, że w ostatnich miesiącach Barcelona wielokrotnie kontaktowała się z jego agentem - Volkerem Struthem. Kolejny raz wydaje się, że była to decyzja nowego trenera – Luisa Enrique, gdyż Reus był faworytem Zubizarrety. Sam piłkarz także chciał dołączyć do katalońskiego klubu, zwłaszcza teraz, gdy został ogłoszony transfer jego przyjaciela – ter Stegena, z którym dzielił szatnię w Borussii i młodzieżowych reprezentacjach Niemiec.
3
Barça powiedziała 'nie' dla transferu Kroosa (El periodico; 11:20)
Barça dwukrotnie odrzuciła możliwość podpisania umowy z Tonim Kroosem. Zawodnik preferował dołączenie do katalońskiego klubu, jednak Luis Enrique odrzucił tę propozycję, uważając, że nie potrzebuje zawodnika o jego profilu. Po tej decyzji agent piłkarza złożył nową propozycję Barcelonie. Kross miałby zostać w Bayernie jeszcze przez rok, by wypełnić kontrakt i w następnym sezonie dołączyć do Barcelony na zasadzie wolnego transferu. Barça odrzuciła także i tę propozycję, argumentując swoją decyzję tym, że nie chce psuć swoich stosunków z Bayernem, biorąc pod uwagę fakt, że zawodnik mógłby odejść za darmo. Po dwukrotnej odmowie Barçy Kroos zdecydował się podpisać umowę z Madrytem za 25-30 milionów euro, która będzie obowiązywała przez pięć sezonów.
Reus zdziwiony decyzją Barçy (Mundo Deportivo; 11:33)
Marco Reus nie rozumie decyzji katalońskiego klubu w sprawie transferu Luisa Suáreza. Zawodnikowi nie podoba się fakt, że Barça postanowiła wyłożyć tak ogromną kwotę na transfer Urugwajczyka, który jest od niego dwa lata starszy, tym bardziej, że w ostatnich miesiącach Barcelona wielokrotnie kontaktowała się z jego agentem - Volkerem Struthem. Kolejny raz wydaje się, że była to decyzja nowego trenera – Luisa Enrique, gdyż Reus był faworytem Zubizarrety. Sam piłkarz także chciał dołączyć do katalońskiego klubu, zwłaszcza teraz, gdy został ogłoszony transfer jego przyjaciela – ter Stegena, z którym dzielił szatnię w Borussii i młodzieżowych reprezentacjach Niemiec.
2
Och chciało ci się przeglądać statystyki i tak dalej ! Och to takie dojrzałe !
Pamiętam wszystkie mecze i w wielu ratował pkt jak chociażby mecz z Valencią, Espanyolem czy Realem i po odliczeniu wszystkich pkt które wyszarpał dla drużyny to okazałby się, że moglibyśmy wylądować nawet na x4 miejscu....
1
Żebyś ty nie płakał po zakończeniu sezonu i nie musiał zmieniać drużyny :)
2
Skończ już bo się plątasz w tym wszystkim... Alexis uratował albo wygrał nam pkt w wielu meczach a szczególnie podczas nieobecności Messiego. To dzięki niemu jesteśmy na x2 miejscu gwarantującym udział w LM bez baraży i ciągle mieliśmy nadzieję na tytuł mistrza kraju.
A tak poza tym słucham która z legend futbolu również dostała według Cb bzika bo nie wiem kogo mogę normalnie przytoczyć do komentarza. Ja się z Cruyffem zgadzam w 100%
1
Nic się nie martwcie... albo nasz kochany prezydent przeleje jakieś pieniążki pod stołem do FIFY i kara się zmniejszy albo jesteśmy w czarnej dupie... Neymar po kontuzji będzie miał rehabilitację bo urazy kręgosłupa to chyba najgorsza rzecz, Messi żygać bęczie przemęczony staniem podczas mundialu a suarez dopiero od początku listopada będzie mógł dopiero trenować. Zostają nam do grania takie tuzy tuzy jak Pedro, Deulofeu i Afellay bo reszta napastników jest już bardziej lub mniej sprzedana. A to oznacza że chyba z 7 albo 8 kolejek przewalimy wliczając do tego jeszcze LM i inne rozgrywki.
2
Skończ już... jak ci nie zależy na dobrze klubu to nic na to nie poradzę...
Tak samo pisali jak Cruyff wypowiedział się, że według niego po kupnie Neymara Barcelona powinna sprzedać Messiego i za te pieniądze przebudować drużynę. A nie zapominajcie, że bez Cruyffa nie było by tej wielkiej Barcelony w latach 2008-2012.
11
Były zawodnik Barcelony - Hristo Stoichkov skrytykował odejście Alexisa z katalońskiego klubu.
„To wina tych, którzy nie rozumieją piłki nożnej. Sprzedali najlepszego gracza, jakiego mieliśmy w Barçy. Polityka tego klubu zawsze taka była. Oni po prostu nie lubią mieć u siebie wielkich zawodników”, przyznał Bułgar.
„To najlepszy piłkarz ze względu na jego szybkość i walkę. On walczył o każdą piłkę, grał dla zespołu. Podoba mi się jego mentalność. Odchodzi z podniesioną głową”, przyznał.
~DK.pl
Tyle w temacie....
1
http://media2.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/107/605/size_640x360/2013-10-26_BARCELONA-MADRID_46.v1405009927.JPG
Nie tapeta ale obrazek, który na zawsze zapamiętam... oglądając tą bramkę zawsze będę miał ciarki na plecach
2
A za co dziękować ? Za niedocenienie i zniszczenie jego snu o barcelonie i obietnicy którą złożył ?? Dobrze, że odszedł bo się tylko tutaj marnował
7
Ja się zastanawiam kto teraz będzie pracował i walczył w ataku... bo wątpie, że tak będą robili Messi z Suarezem... a Neymar sam się zajedzie.... a tak apropo szkoda Neymara bo Alexis to był jego dobry przyjaciel od samego początku w BCN...
A zarząd co tu dużo mówić... po kolejnym blamażu w LM i tym razem również w rozgrywkach na boiskach hiszpańskich postanowili sobie, że jak przepłacą za gwiazdeczkę jak Real to kibice o wszystkim zapomną i będą szczęśliwi.. żeby po raz kolejny się nie przejechali... a następne wybory dopiero w 2016... chude lata wyczuwam...
I dziwię się socios którzy regularnie bywają na CN bo podobno w tym sezonie Alexis miał u nich poparcie i podobała im się jego zaangażowanie a mimo to nic nie podziałali na zarząd żeby zmienili decyzję jak zaczęły się plotki o sprzedaży Alexisa...
Obyście się nie przejechali na tym Lucho bo Rome to on w za dobrym stanie nie zostawił. I to samo z Suarezem... wystarczy popatrzeć na jakich potęgach zdobył tego Złotego Buta... tam pierwszej 5 w anglii raczej malo strzelał
0
Poczytaj sobie na stronach kanonierów... sami się dziwią że barcelona sprzedaje najlepszych zawodników i jeszcze w promocjach
1
Tello idzie na wypożyczenie do Porto... ale w obecnej sytuacji to już każdy lepszy niż pedro
0
To kto do cholery ma grać na prawy skrzydle ??? Alves bo chyba nie ten kaleka Pedro... przecież już dawno pisałem że w linii pomocy/ataku powinni być Neymar - Messi - Alexis a przed nimi na szpicy Suarez... i tak by było wporzadku