2

Za co mu tą piłkę dali ?? Za dreptanie ? Już bardziej zasłużył James.... miałby chociaż chłopak pocieszenie bo biegał i walczył do ostatnich minut nie tak jak niektórzy będąc w finale i stali

5

Messi ostatecznie pokazał, że się wypalił...

0

W następnym sezonie zobaczycie brak pracy Alexisa... Suarez nie będzie pracował na konto Leo a Leo dalej będzie truchtał :)

1

No właśnie dawny niestety

1

Było sprzedać za 250 mln i przebudować skład to nie.. Ciekawe kto teraz będzie pracował dla niego w Barcelonie... zawsze to robił Alexis

0

Do widzenia Messi :) Stój dalej na środku boiska

2

Messi dalej czeka na karne :) Oby się nie przeliczył...

0

szkoda, że mu kręgów nie połamał ....

0

Messi ma 15 min albo na zawsze pozostanie "frajerem" bo nie wygrał MŚ mimo że w piłce klubowej osiągnął wiele....

0

Wie ktoś jak z wszystkimi bramkami na MŚ ? Padł rekord czy jeszcze brakuje ?

0

"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy"
Niestety tak będzie i tym razem

1

Niestety chyba tak... tyle, że jak przyjdzie grać w sezonie to Aguero się w CIty obudzi a u nas Pedro dalej będzie grał to samo g*wno

0

Argentyna 8 strzałów wszystkie niecelne, Niemcy 9 z czego 4 w światło bramki

0

Boże Palacio geniusz... zamiast huknąć po ziemi to ten podnosi piłke

1

Tak ten sam, w którym za niedługo Niemcy strzelą gola a Messi dalej będzie stał... ciekawe kto za niego będzie teraz w Barcelonie pracował.. Alexis odszedł a Suarez na pewno nie będzie pracował na konto Leo

1

Messi jest wgl na boisku ?? On chce być stawiany na równi z Pele i Maradoną ?? Nie wiem czeka na karne ??

0

tartaku braknie :)

1

Jezus jaki Aguero słaby a Hummels profesor co znów wygarnął i wy będziecie pisać, że za słaby na Barce

0

Teraz albo nigdy Messi... chcesz zostać legendą MŚ to zacznij biegać i pokaż tą magię

0

Co z tego jak to raczej Niemcy podniosą puchar

0

Jpdl te pudła Messiego i Igły... nie mogę przeboleć... przecież Leo takie okazje z zamkniętymi oczami kończył

1

Nie ma szans... ja teraz coś nie wcisną to w dogrywce na pewno nie...

0

No i po co to podaje... nie dość, że źle bo powinien grać do nogi to jeszcze człapie... zaraz Muller albo Szyrle dołożą noge i nic nie będzie z tego truchtania Messiego... tu się nie ma już co oszczędzać ...

1

Niestety jak dojdzie do dogrywki to Niemcy będą górą.. a tu po raz kolejny wszyscy Argentyńczycy w polu karnym a przed 16 x2 szwabów którzy mają miejsce do strzału... wgl nie myślą

2

Zemści się, zemści... zamiast wybijać to Masche i reszta czeka aż któryś ze szwabów się przewróci i gwizdną karnego

0

I na co ten Palacio zostawiał Messiemu ? Dobiec, strzelić i cieszyć się ze zwycięstwa a nie zostawiać....

1

Messi niestety wypalony jak kiedyś R10

0

Muller potrzebuje x2 bramek...
Muller 5 bramek i 2 asysty
James 6 bramek i 2 asysty

0

Jak zawsze tak MŚ nie wygra

0

Tak MŚ nie wygra.... poziomu reprezentacyjnego Pele czy Maradony nie osiągnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?