SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Za co mu tą piłkę dali ?? Za dreptanie ? Już bardziej zasłużył James.... miałby chociaż chłopak pocieszenie bo biegał i walczył do ostatnich minut nie tak jak niektórzy będąc w finale i stali
5
Messi ostatecznie pokazał, że się wypalił...
0
W następnym sezonie zobaczycie brak pracy Alexisa... Suarez nie będzie pracował na konto Leo a Leo dalej będzie truchtał :)
1
No właśnie dawny niestety
1
Było sprzedać za 250 mln i przebudować skład to nie.. Ciekawe kto teraz będzie pracował dla niego w Barcelonie... zawsze to robił Alexis
0
Do widzenia Messi :) Stój dalej na środku boiska
2
Messi dalej czeka na karne :) Oby się nie przeliczył...
0
szkoda, że mu kręgów nie połamał ....
0
Messi ma 15 min albo na zawsze pozostanie "frajerem" bo nie wygrał MŚ mimo że w piłce klubowej osiągnął wiele....
0
Wie ktoś jak z wszystkimi bramkami na MŚ ? Padł rekord czy jeszcze brakuje ?
0
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy"
Niestety tak będzie i tym razem
1
Niestety chyba tak... tyle, że jak przyjdzie grać w sezonie to Aguero się w CIty obudzi a u nas Pedro dalej będzie grał to samo g*wno
0
Argentyna 8 strzałów wszystkie niecelne, Niemcy 9 z czego 4 w światło bramki
0
Boże Palacio geniusz... zamiast huknąć po ziemi to ten podnosi piłke
1
Tak ten sam, w którym za niedługo Niemcy strzelą gola a Messi dalej będzie stał... ciekawe kto za niego będzie teraz w Barcelonie pracował.. Alexis odszedł a Suarez na pewno nie będzie pracował na konto Leo
1
Messi jest wgl na boisku ?? On chce być stawiany na równi z Pele i Maradoną ?? Nie wiem czeka na karne ??
0
tartaku braknie :)
1
Jezus jaki Aguero słaby a Hummels profesor co znów wygarnął i wy będziecie pisać, że za słaby na Barce
0
Teraz albo nigdy Messi... chcesz zostać legendą MŚ to zacznij biegać i pokaż tą magię
0
Co z tego jak to raczej Niemcy podniosą puchar
0
Jpdl te pudła Messiego i Igły... nie mogę przeboleć... przecież Leo takie okazje z zamkniętymi oczami kończył
1
Nie ma szans... ja teraz coś nie wcisną to w dogrywce na pewno nie...
0
No i po co to podaje... nie dość, że źle bo powinien grać do nogi to jeszcze człapie... zaraz Muller albo Szyrle dołożą noge i nic nie będzie z tego truchtania Messiego... tu się nie ma już co oszczędzać ...
1
Niestety jak dojdzie do dogrywki to Niemcy będą górą.. a tu po raz kolejny wszyscy Argentyńczycy w polu karnym a przed 16 x2 szwabów którzy mają miejsce do strzału... wgl nie myślą
2
Zemści się, zemści... zamiast wybijać to Masche i reszta czeka aż któryś ze szwabów się przewróci i gwizdną karnego
0
I na co ten Palacio zostawiał Messiemu ? Dobiec, strzelić i cieszyć się ze zwycięstwa a nie zostawiać....
1
Messi niestety wypalony jak kiedyś R10
0
Muller potrzebuje x2 bramek...
Muller 5 bramek i 2 asysty
James 6 bramek i 2 asysty
0
Jak zawsze tak MŚ nie wygra
0
Tak MŚ nie wygra.... poziomu reprezentacyjnego Pele czy Maradony nie osiągnie :)