0

@Comentateiro Rosjanie przegonili Nazistów ?.

Oni byli z Niemcami ugadani od samego początku o najeździe na Polskę , to ruscy razem z Niemcami byli ugadani jak podzielą sobie Polskę między sobą , Stalin we wrześniu w liście pisał że im to na rękę żeby Niemcy i Polska się wzajemnie osłabiły a Polskę nazwał krajem faszystowskim .

A kiedy weszli do Polski to dalej ją oslabili , mordując dowódców, gwałcąc i torturując ludzi .

Rosjanie nigdy nie myśleli o dobrze Polaków i nigdy ruskim na Polakach nie zależało . Oprócz strat poniesionych w wojnie byliśmy kulawi przez to jak nas oslabili swoimi decyzjami .
Bogu dzięki że naziści z ruskimi zdradzili się w nawzajem .

1

@Luciano99 ktoś kółeczka musi pokręcić.

2

@fart pomidorowe , dobre czasy .
Jeszcze były hypery później .

3

@Fabik87 nic odkrywczego . Sam jak gra na 9tce to wygląda cienko .

0

@Bernard777 jak z Newcastle daliśmy radę to i z nim Cubarsi zawali na bank xd

1

@robsesh Malcom był wporzo , akurat oglądałem z San Siro jego bramkę z Interem xd

2

I dlatego ściągnie Alvareza , który nie jest 9tką.

0

@lucca87 nie gdzie Barcelonę do półfinału z tą obroną.

3

@betonito wybitny nie był ale zagrał prawie 400 spotkań dla Barcelony i jako piłkarz 16 trofeów zdobył .

12

Niemiec płakał jak strój oddawał.

0

@Comentateiro widzę tą stronę że Rosja z Niemcami chciały rozbioru Polski na pół i miały w dupie dobro Polski , mimo że z oba krajami mieliśmy podpisany pakt o nieagresji . Tyle że tego że Niemcy niedotrzymana umowy Polska była niemal pewna .
Rosjanie gwałcili , rabowali i mordowali Polaków a co gorsze weszli sobie do kraju udając sprzymierzeńców a na boku dokonywali mordów na Polakach .
To oni aresztowali ok pół miliona Polaków, oni zsyłali ludzi na Sybir , oni pozbawili życia może nawet więcej niż 300 tysięcy Polaków.
To Rosjanie po drugiej wojnie światowej usuwali wszystkich niewygodnych jak leci ,oni pozbawiali bohaterów narodowych polskiego obywatelstwa.
To oni nie wypłacili nam reparacji za szkody spowodowane podczas drugiej wojny światowej i to oni zdecydowali że Polska nie mogła skorzystać z planu Marshalla i nie dała rady się odbudować.

Dlatego każdy kto mówi że pomogli Polsce to znaczy że musi jeszcze sporo książek przeczytać .

0

@Comentateiro Rosja nas nie uratowała , uratowało nas to że biznesy między nimi a Niemcami nie ułożyły się tak jak się ugadali .
Ruscy działali czasami nawet bardziej bestialsko niż Niemcy o czym można przeczytać w opiniach ludzi , którzy żyli w dzisiejszych granicach z Ukrainą.
Nie wspominając już o Katyniu czy ogólnej próbie rusyfikacji kraju .

Ogólnie opinia że Niemcy czy Ruscy nas uratowali to po prostu tak jak wyżej napisano naplucie w ryj poległym rodakom.

0

Ty serio porównałeś sytuację młodego obiecującego Bernala ze starym ter Stegenem , którego to nie pierwsza poważną kontuzja i który w najważniejszych meczach najczęściej zawodził? XD
Z niego taki kapitan drużyny jak z rezerwowego Sergiego Roberto . Nie dziwię się że Pique i Suarez tak się z niego śmiali że chłop nic nie potrafi obronić.

1

@Comentateiro dlatego że nie grali przeciwko tak słabym obrońcom jak Cubarsi .

0

@Encore szkoda że w Barcelonie tak nie umiał .

0

@karci0 ale Real musiał dalej lecieć i dlatego mniej odpoczywał .
A pogoda bez znaczenia , stadiony i murawę mają ogrzewaną.

0

@4Fabregas4 wymysły prasy xD
Niemiec sam w wywiadzie przed sezonem podkreślił w lato że z tego co wie to on i Inaki Pena będą rywalizować o skład , olewając Szczęsnego i udając, że nic nie wie o transferze nowego bramkarza .
Wcześniej płakał w biurach już na samym początku, kiedy nie mógł wygrać rywalizacji z Bravo . W biurach mu się udało .

Laporta go nie szanował bo chciał się go pozbyć? Serio ? Gość ma już swoje lata , prime już dawno za nim , po dwóch ciężkich kontuzjach .
Zarząd ma myśleć przede wszystkim o klubie bo to on jest najważniejszy a nie zraniony milioner ,bo klub chce się pozbyć wraka piłkarza , który miał max dwa super sezony u nas .

0

@filip73 w UJ pieniędzy panie .

2

@4Fabregas4 a myślisz że nawet jak uważa go za słabego to powiedziałby to na konferencji? XD

6

Ale to będzie wtopa , już to czuję.

0

@Fake69 oczywiście że tak i on możliwe że był ostatni taki przypadek xd

0

@qbsonFCBarca tak słabego w obronie obrońcy pierwszego składu Barcelony nie pamiętam od dawna . Pewnie musielibyśmy się wrócić do lat 2000.

0

@Sergio_Devils on jest cieniem samego siebie od dwóch miesięcy po swoim debiucie , obecność Inigo nie ma tu nic do rzeczy .

0

@cules100pro Labamba w pigułce, pozbywamy się 22 letniego wychowanka żeby ściągnąć emeryta z Arabii.
Brzmi jak dobry deal.

0

@Criss18Barca przecież murawa i wszystko jest podgrzewane , to z czym niby będzie problem?

0

@cules100pro Alvarez jest warty max 50 mln

0

Gdzie ten gość do Barcelony.

5

@Karol145 ogólnie warto przypomnieć że w tamtym sezonie kiedy mieliśmy najtrudniejszy tydzień w sezonie czyli Bayern , Sevilla , Real to Casado grał i oprócz tego że w środku walczył to jeszcze asysty zaliczał .
Nie rozumiem odstawienia chłopa na dobre który ma 22 lata i potrafił grać bardzo dobrze mimo że był to dopiero jego pierwszy profesjonalny sezon .

0

Olmo lepszy o 0.5 od tragicznego Cubarsiego ? Nieźle.
Cubarsi do Barcy B powinien trafić.

10

Nawet gdyby hattricka strzelił to później przez 10 spotkań nie wyjdzie w podstawie.

Ale jak potem trzsba będzie ratować wynik to będzie go wpuszczał .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?