Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Jest Lehecka, ale no Mensik ma spory potencjał.
1
@FutureFCBarcelona Może ale gdyby nie faul Lehmana to pewnie byłoby 1-0 i Barca mogłaby grać dużo inaczej.
3
@FutureFCBarcelona oni tacy nie są. Nie szczują jak PiS, chcą wprowadzić mowę nienawiści do kodeksu karnego :D
10
@shahman Valdes był kozakiem w tym finale LM. Henry nie mógł znaleźć sposobu na bramkę i chyba do dziś się mu śni ten finał.
1
@NeroTFP1 sprawił że zakochałem się w Barcelonie. Magik.
8
Będzie się działo na granicy, bo rolnicy i inne osoby wspierające ich, pewnie nie zejdą, nie odpuszczą.
1
@Arden czyli nawet zdjęć nie będzie można zrobić tam? Oby nie było jak lata temu za czasów Platformy gdy strzelano do górników..
14
@Kgorecki2500 Oni tacy nie są..
13
@Kgorecki2500 tak choć dopiero po burzy na Twitterze i groźbach wyboru sądowej drogi przez samego Wiplera.
0
@mrboom niestety efekt varu. Było mówione że sędziowie liniowi mają puszczać stykowe sytuacje a najwyżej var skoryguje. Tylko że teraz większość puszcza nawet metrowe spalone i większe a czekają czy w słuchawce pojawi się głos o spalonym. Brak słów.
1
@Rewolucja123 kolego to nie balet. Zawsze jakieś szarpanie jest i popychanie. Pewnie tu uznali że właśnie za mało aby odgwizdać faul. I ja po tej powtórce przychylam się. Jakby odgwizdał nie protestowałbym, ale w drugą stronę to samo.
63
@Safrani zwykły błąd XD login chłopwciąży. Malutko obserwujących i puszczasz taki materiał gdzie obejrzy go milion ludzi. No tak, ale to tylko niedopatrzenie. Daj spokój.
40
Nowe rzetelne TVP.
7
@KrwawiaceoczyVEB coś tam można się przyczepić ale ja osobiście nie zagwizdał bym. Za mało aby Inigo przewrócił się jak zapałka.
1
@FcPortoFan1999 życzę Porto zwycięstwa w tym dwumeczu. Brameczka ładna :-)
0
Ale orany Kołodziejczak. Ma racje ta babeczka że rozporządzenie na embargo podstawowych produktów można zrobić w krótkim czasie a nic nie jest robione w tej kwestii.
0
@msbigd Zdecydowanie Eto'o. Bardziej wszechstronny a nawet na obronie zagrać potrafił :P
2
No ciekawe czemu nikogo z PO nie było.
6
XD
Szkoda, bo oboje powinni być.
0
@FcPortoFan1999 To co widzisz we wpisie powyżej. Obowiązki ministerialne mimo że chwilę wcześniej zapewniał że dostosuje się do godziny i dnia programu. Pewnie mówił wtedy szczerze ale przyszło odgórne postanowienie aby nie występował w debacie w której będzie 'ostrzeliwany' ;)
4
Anna Bryłka (Konfederacja) zastąpi dezertera Kołodziejczaka. Z jednej strony fajnie, bo Bryłka zna się na rolnictwie, zna się na prawie unijnym i potrafi w debaty. Z drugiej strony chyba nie będzie nikogo z rządu, więc nawet nie dowiemy się jakie jest stanowisko, plan działania rządu i argumenty w dyskusji z rolnikami na żywo. Szkoda.
0
@insp1re ciężko powiedzieć. W takim wieku mogą być spore przestoje w formie, liczbach. Wahania formy się pojawią. Zresztą już były u Yamala w tym sezonie. Dużo też zależy od formy partnerów z boiska ;)
3
Hehe wojenka
0
@Panpiwkarz rewanż pewnie będzie taki sam. Czyli Atletico broni 1-0 dla Interu a po 70 minucie zaczyna śmielej atakować xd
1
@Kratos1990 Tylko żeby właśnie to czekanie nie było na marne. Niech choć dziś pokażą kawał dobrej piłki i serce zostawią..
5
@Ziemny no może to że analizy to prawdopodobnie hejt, obrażanie przeciwników politycznych w tym Hołowni. Przynajmniej tak twierdzi wp.
Niezła szczujnia więc :)
0
@Dari0G Język faktów, pozdrawiam.
4
@Forsyth mówiłem że groźniejsi od fanatyków PiSu.
0
@Gall @norbi77 ale jest po części powodem protestów. Nie tylko w Polsce. Poczytajcie.. wiadomo że bliżej Ukrainy kraje mają ten problem większy. Jak my, Czechy, Słowacja czy Węgry. I co to przypadek?
9
@tbas czyli nie potrafisz przyznać się do błędu, przyznać komuś racji a brniesz dalej. OK.