3

@Joe_Pesci
Fakt, fajnie to zrobił, ale tutaj to co zrobił Neuer troszkę mnie rozśmiesza. W ogóle nie przewidywał, że ta piłka może pójść górą, co jest troszkę dziwne, no bo jak inaczej miałby w takie sytuacji strzelić gola zawodnik z Japonii.

3

Pierwsza kolejka jak na razie naprawdę zaskakuje. Podoba mi się dotychczasowy przebieg mundialu. Na brak bramek nie można narzekać. Mecze da się oglądać nie czując przy tym nudy. Niektórzy wielcy się potykają, a ci mniejsi wygrywają. Fajnie to wygląda jak na razie.

11

Wczoraj: Argentyna 1-2 Arabia Saudyjska
Dzisiaj: Niemcy 1-2 Japonia
Jutro: Portugalia 1-2 Ghana?

Nie miałbym nic przeciwko takiemu wynikowi w meczu Portugalii :D

1

@Kidd
Gratuluję, to poprawna odpowiedź :)

1

Słówko (22.11.2022). Co to za słówko z języka angielskiego? Wczoraj nie było, więc dziś będą dwa. Jedno teraz, drugie później :P
-ED--HO-

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.

G,C,A,E,H,Y

4

Piękne zwycięstwo Francji.

0

Dobra, niech Francja dokona formalności i to wygra. 3pkt. na start, a potem mecz o 1 miejsce z Danią.

0

Ale powiem wam, że coś czułem, że ten Ochoa to wybroni. Wiem, że Lewy z karnych to bestia, a przynajmniej przed dwoma karnymi był, ale ten bramkarz na MŚ jest niesamowity i można spodziewać się po nim rzeczy wręcz niemożliwych.

0

@Ascend
I tak i nie. Tak jak mówisz, prawda jest gdzieś po środku, ale na koniec to właśnie Arabia wygrała i za to szacunek dla niej.

0

@GeraltzKatalonii
No ja ich nie śledziłem, bo też mało interesują mnie wyniki Arabii, ale po meczu z Argentyną muszę powiedzieć, że mi zaimponowali i aż nabrałem do nich większego respektu.

3

No ale w sumie, jakkolwiek by to nie brzmiało - w końcu nie przegraliśmy meczu otwarcia MŚ. To jakiś malutki sukces jest. :D

18

Ale w sumie piękne jest to, jak jedno spotkanie może odmienić postrzeganie danej drużyny. Przed mundialem wszyscy, a jak nie wszyscy to większość wskazywała, że Arabia to generalnie pustynne dziadki i są dostarczycielami punktów, a teraz wygrywają z Argentyną i stali się poważnym przeciwnikiem. :D Lubię takie niespodziewane zwroty akcji.

1

@Janiama
Francja dziś 3pkt.
Francja 2-0 Australia

1

@wasacz
Po dzisiejszym meczu, to jednak śmierdzi mi tu 4 :D

2

@wasacz
No dokładnie, ale nas to dziś przerosło.

1

@wasacz
No i taki trzeba dodać, ale nikt mi nie powie, że z taką ekipą, to my nie możemy liczyć przy odpowiednich przygotowaniach i odpowiednim trenerze na wyjście z np. takiej grupy.

5

No tak, no to czas na małe podsumowanie meczu.

Z grą gdzie:
- nie potrafimy prosto podać piłki
- nie potrafimy wykonać przerzutu na drugą stronę boiska
- nie potrafimy oddać celnego, groźnego strzału
- nie potrafimy zrobić akcji przez środek boiska
- nie potrafimy przyjąć piłki z powietrza
- boiskowa inteligencja leży
- stoimy w obronie i modlimy się, by żaden przerzut za obronę nie wyszedł Meksykowi
- nie potrafimy wykorzystać karnego
- wyglądamy jakbyśmy nie wiedzieli co tak naprawdę robimy na boisku

... nie idzie wygrać niczego na mundialu. Za przeproszeniem, ale to jest takie pieprzenie, że my jesteśmy ograniczeni, mamy ograniczony potencjał, nie gramy fajnej dla oka piłki.
Ograniczeni? Ograniczeni to oni są chyba w swojej inteligencji. Powiedzcie to piłkarzom Arabii Saudyjskiej, Ekwadoru, Tunezji... każda z tych ekip ma gorszych zawodników, ale oni jakoś nie są ograniczeni. Po prostu mają pomysł i przed mundialem rzeczywiście ćwiczyli to, co obecnie grają. Z takim podejściem, jakie my mamy, to co najwyżej nadajemy się do tarcia chrzanu.

PS: a do tego typa co gadał, że jesteśmy najsłabsi obok Walii, to mam złą informację - Meksyk nie jest jakoś super lepszy, skoro nie potrafi z nami wygrać :D

11

Przecież my z Katarem byśmy remisowali po tej pierwszej połowie xD

2

@Deeespacito
To tak jakby przed imprezą :D Teraz wygrajmy tam :)

1

Wygrajmy coś w końcu na wielkiej imprezie.

1

@Bocheno1
Chłop pomylił odwagę z odważnikiem ;)

2

Nagadaliście mi, że Dania taka potężna, a oni tracą punkty już w pierwszym meczu. Francja bierze tą grupę łatwo.

1

@Janiama
Polska 0-2 Meksyk

3

Fajnie na razie układa się mundial. Jestem zadowolony z jego przebiegu.

1

@Janiama
Dania 3-0 Tunezja

5

Jutro dzień rozpoczynamy meczykiem Argentyny, później wchodzimy w duński klimat. O 17:00 nasze orły, a zaraz potem do boju wkracza Francja elegancja.

1

@Janiama
Oj to ciężki mecz do wytypowania wyniku. Postawię na Walia 2-1 USA

0

Senegal- Holandia na TVP Sport.

0

Ciekawe do ilu goli dzisiaj dobijemy? :D 13-15?

0

Na brak goli nie możemy jak na razie narzekać. 10 bramek po dwóch meczach :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?