Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Kolejny wpis do notesu. Już całą stronę mam zapełnioną, także będzie z czego rozliczać ;P
1
@Adi123456789 Jak kolega @Adi123456789 napisał, dzisiaj jest meczyk PSG, także samo się nasuwa, co tu by dziś porobić ;)
1
@Quahoo Tak samo jak 99% informacji tego świata xD
0
@Danny Gaucho Jak to 5? Ja wiem o 3, ale pozostałe 2 to?
1979
1980
1981
-?
-?
4
Sukcesy zawodników 9#: Diego Maradona @kryhaa @JohnA
Zawodnik
Boca Juniors
Mistrzostwo Argentyny: Metropolitano 1981
FC Barcelona
Puchar Króla: 1982/83
Puchar Ligi Hiszpańskiej: 1983
SSC Napoli
Mistrzostwo Włoch: 1986/87, 1989/90
Puchar Włoch: 1986/87
Superpuchar Włoch: 1990
Puchar UEFA: 1988/89
Reprezentacja Argentyny
Mistrzostwo świata juniorów: 1979
Mistrzostwo świata: 1986
Wicemistrzostwo świata: 1990
Indywidualnie
Król strzelców Primera División: 1979, 1980, 1981
Najlepszy piłkarz świata (World Soccer): 1986
Król strzelców Serie A: 1988
Złota Piłka: 1995
Ballon d'Or Dream Team: 2020
Trener
Reprezentacja Argentyny
awans do Mistrzostw Świata 2010 w RPA i ćwierćfinał tej imprezy
Dorados de Sinaloa
finał Ascenso MX: Apertura 2018, Clausura 2019
0
@FCBparasiempre Usuną Ci ten komentarz, bo za długi. Miałem tak samo z rekordami Leo, jak wstawiłem ;)
0
@PatrychoO Koeman i tak najlepiej wyglądał xD
0
Czy według was, wraz z przyjściem Xaviego, mamy jakąś szansę na 2miejsce w grupie LM?
1
@Grubson06 Ja rozumiem, że Barcelona to jego ukochany klub, ale już bez przesady. 12mln. nie leży na ulicy.
1
@DaPidejpi Czekaj, czekaj, zapiszę do notesu ;)
3
Sukcesy zawodników 8#: Xavi @kryhaa @JohnA Niech to będzie oznaka dobrego początku :)
Jako piłkarz
FC Barcelona
Mistrzostwo Hiszpanii: 1998/99, 2004/05, 2005/06, 2008/09, 2009/10, 2010/11, 2012/13, 2014/15
Puchar Hiszpanii: 2008/09, 2011/12, 2014/15
Superpuchar Hiszpanii: 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013
Liga Mistrzów: 2005/06, 2008/09, 2010/11, 2014/15
Superpuchar Europy: 2009, 2011
Klubowe Mistrzostwo Świata: 2009, 2011
Ballon d'Or Dream Team: 202ry
Al Sadd
Mistrzostwo Kataru: 2018/19
Puchar Emira: 2017
Puchar Kataru: 2017
Superpuchar Kataru: 2017
Reprezentacyjne
Mistrzostwo świata: 2010
Mistrzostwo Europy: 2008, 2012
Finał Pucharu Konfederacji: 2013
3. miejsce w Pucharze Konfederacji: 2009
Wicemistrzostwo olimpijskie: 2000
Mistrzostwo Świata U-20: 1999
Jako trener
Al Sadd
Superpuchar Kataru: 2019
Puchar Kataru: 2020
Indywidualne
Król asyst Primera División: 2008/09, 2009/10
Król asyst Liga Mistrzów: 2008/09
Najlepszy zawodnik Mistrzostw Europy: 2008
Najlepszy pomocnik Ligi Mistrzów: 2008/09
Najlepszy piłkarz świata według World Soccer: 2010
Najlepszy piłkarz świata według ESPN: 2010
Najlepszy rozgrywający według IFFHS: 2008, 2009, 2010, 2011
Drużyna gwiazd Mistrzostw świata: 2010
Najlepszy pomocnik roku w Primera División: 2009, 2010, 2011
Drużyna turnieju Mistrzostw Europy: 2008, 2012
Drużyna roku według FIFPro: 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013
Drużyna roku według ESM: 2008/09, 2010/11, 2011/12
Drużyna Roku UEFA: 2008, 2009, 2010, 2011, 2012
Drużyna dekady według Don Balón: 2010
Srebrna Piłka Klubowych Mistrzostw Świata: 2011
Brązowa Piłka Klubowych Mistrzostw Świata: 2009
Drużyna wszech czasów France Football: 2020
0
Czyli co? 30.10 ciśniemy Alaves z 4-0? xD
0
@Ronmes jeszcze gdzieś Leo upchnąć i wtedy byłby pełny skład amigosów ;)
1
@SkilledHydra16 na siłkę mr. Sztanga xD
10
Powiem tak, jeśli Xavi zostanie trenerem Barcy teraz, to znaczy, że chłop ma jaja, bo przychodzi w najgorszym okresie dla klubu i jest dla wielu prawdziwą nadzieją.
3
Kurde, ale widziałbym taki skład w klubie:
trener - Xavi
asystent - Iniesta
prezes - Pique
To byłoby piękne, choć oczywiście niczego by nie gwarantowało na 100%
1
@Kapitan hawk Wielkie umysły myślą podobnie...
1
Dobra, dobra. My tu świętujemy, ale jest jeszcze jedna rzecz do zmiany - sztab medyczny. Jak to się nie zmieni, to pozostaniemy w bagnie kontuzji na dobre
34
Jestem zdziwiony. Koeman zaliczył out a serwery się trzymają xD
0
No i teraz jest pytanie. Jak to będzie wszystko wyglądało, jeśli Xavi zostanie trenerem? Czy postawi na młodzież, czy jednak nie oderwie się od amigosów?
0
W tym szaleństwie jest metoda, jednak opłacało się przegrać ;)
6
Radamel Falcao: "Ja tam zawsze lubiłem Barcę. Trzymajcie się tam chłopaki z LR!"
0
@Mns21 Pytanie, od którego meczu zacznie swoją przygodę z Barcą?
0
Koniec! Ufff jaka ulga, że to już wreszcie się skończyło...
1
Czy to się stało naprawdę? Czy Koeman został zwolniony?
0
@maroon ale ten wpadnie ;)
2
@Piernik Nawet z handlu piernikami, z czegokolwiek... ;)
0
@maroon Real w 90min będzie miał karnego
0
@kaamil1910 No to jak my byśmy z nimi grali, to tak z 8:2 byśmy wygrali ;) ... a nie czekaj
3
Powiem tak:
Jeśli Ronald zostanie na stanowisku trenera, to będzie to znaczyć, że poruszamy się już na dużo niższym poziomie niż poziom mułu.