2

Tutaj ciekawa nitka. Między innymi o tym, że Gordon nie ćwiczy wcale na siłowni hmm


0

@BorzyKrzys ale co tu jest nie tak, bo nie czaję?

0

@ArterkHD to zależy...

/video/1?s=46

1

@Batys a co, jeśli Hansi jest zadowolony z obrońców?

0

@chavez Jerry Mina :)

1

@Mario96w no to wiadomo, mówimy konkretnie o Gordonie

0

@Batys Na te 3 pozycje mamy aktualnie 6 zawodników, więc nie spodziewałbym się dodatkowego transferu, chyba że ktoś odejdzie (Kounde, Araujo, Christensen)

4

@Faro do FFP nie wlicza się rata tylko kwota transferu podzielona na 5 lat.

0

@Batys w obronie jedyny transfer to będzie Cancelo

0

@BORO_12 sporo chyba zależy od tego co dalej z Ferranem - jeśli odejdzie teraz, to mogą się jeszcze zasadzić na jakąś tanią wersję typowej 9. Jeśli zostanie, ale nie przedłuży, to wtedy dopiero pewnie za rok będzie ktoś dokupiony

2

Jeśli Bayern brał na poważnie transfer Gordona, to zastanawiam się na jakiej pozycji go widzieli? 55 mln za zawodnika do rotacji z Diazem i Kane?

1

To, że Gordon po kontuzji i powrocie na ławkę cały maj nie powąchał może sugerować, że szwagry już tam coś gotowali od początku maja i Newcastle bało się go połamać

0

@Barca_Big_Moment kadra nie jest z gumy i jednak trzeba dawać grać tym grajkom żeby ich wypromować. Jakby stawiali więcej na Faye to by trudniej było ograć takich Cubarsich i Ferminów.

0

@Murazor za Martina nikt nie dawał 10 baniek jak grał w rezerwach.

0

@RozowaPantera ale jak nie odpali, to będziemy się z nim bujać. Nie ma porównania do Paulinhio bo tam jak przychodził to było wiadomo, że za rok odejdzie z zyskiem, nawet jak złamie wszystkie nogi.

0

@Comentateiro Cancelo dostaniesz

0

@michal26 w sumie to okienko jeszcze nawet się nie zaczęło więc chyba powinniśmy zaczekać dwa miesiące na podsumowania ;)

0

@Roobo Neymar 88 mln i drugie tyle dla pośredników

1

@michal26 Hansi doszedł do wniosku, że jak nie ma typowej 9 ale topowej, to musi mieć biegaczy zapierdalaczy pressujących. taki Muriqi oczywiście na ławke by sie dodatkowo przydał, ale Deco mu powiedział, że ffp nie jest z gumy.

0

@tarantino10 moje źródła twierdzą, że Raphinia w tym okienku pożegna się z Barceloną

0

@Crosby9333 jechali mnie pod każdym newsem, nie zapomnę tego nigdy XD

5

W zeszłym roku wielki był tutaj płacz, że real kupuje argentyńskiego magika masturbinio, a my się przysadzamy na jakiegoś placka diaza

3

Bardzo ciekawy transfer niespodzianka, a dla pesymistów księgowych pilnujących kasy klubowej pocieszę, że za anglika zawsze łatwiej odzyskać kasę

0

@malicinho wszyscy marzyli o tym śniadym szwedzie, że idealny do nas na 9, dzisiaj pewnie mało kto by to powiedział. prawda jest taka, ze dopóki nie zobaczysz, jak zawodnik funkcjonuje w danej grupie zawodników plus trener, to nic nie wiesz.

2

@LukaszFan zapewne Hansi chce mieć biegających pressujących zawodników także w lini ataku, w sumie nic nowego - Raphinia. Widocznie nadal nie zmienia zdania i wychodzi z założenia, co często powtarzał, że obrna zaczyna sie od ataku. Rashford w obronie gra piach.

7

@kocuur wszystko jedno, ważne co wpada na konto

0

@Lionel_Messi10 podejrzewam podstęp :) bo czym to się różni od wykupu z odroczoną o rok płatnością? Wtedy do ffp też chyba nic nie wpada za ten sezon?

1

@Vegeta88 tak własnie widzę starych dziadów wbijających sie na imprezę nastolatków XD

2

@Vegeta88 taki cringe ten wpis, ale spoko, tutaj dużo tolerujemy bo sami swoi

0

@2026Canaletes a dlaczwego pytasz o dzieci w świecie gdzie żyjesz wiecznie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?