Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19cukier48 wszystko zależy jak chcemy podejść do następnego sezonu. Jeśli chcemy wygrać od razu to nie możemy opierać swojej gry na dwóch 18 latkach w srodku pola. Moriba Pedri De Jong to może byc naprawdę fajny srodek pomocy ale za 2-3 lata. Aktualnie Pedri De Jong Wijnaldum moze byc ciekawym rozwiązaniem o ile odstawimy na dobre Busquetsa.
Na koniec dodam ze szczerze myślę ze nie stać nas na ściągnięcie Holendra, zwyczajnie inne kluby dadza mu wiecej plus premia za podpis. Ogólnie radziłbym byc ostrożnym w temacie transferów bo bez solidnej wyprzedaży nikogo nie ściągniemy a zawodnicy na których mozemy zrobić sa nie na sprzedaż. Ciężko będzie nawet Antka za 80 mln sprzedać.
1
@Ramek fajnie, ale nie zagra dla nas bo nie mamy 100mln na sam transfer a gdzie pensja
9
Patrzę tak sobie na te koszulki i się zastanawiam... Czy oni sobie jaja robią czy coś z nimi jest nie tak. Przecież te koszulki to jest jakaś tragedia, co to w ogóle ma być? Mam nadzieję że nowy prezydent będzie miał coś do powiedzenia i powie basta. Jakby mi takie coś projektant przedstawił to bym zerwał kontrakt i jeszcze sądził się o odszkodowanie...
0
@bernardFCB widzisz, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki dlatego że nie da się wejść dwa razy do tej samej rzeki :) taki częsty błąd z tym przysłowiem. W każdym razie nie ma co się martwić na zapas, wiadome jest jedno, w końcu jest prezydent i gorszy niż bandyta Bartomeu nie będzie.
6
Według mnie, najważniejsze co przemawia za Laporta to jego znajomości. To nie jest facet znikąd, agenci i prezesi innych klubów go znają a w piłce jak dobrze wiemy znajomości są bardzo ważne.
4
Najgorsze: ciągłe narzekanie na Koemana i drużynę
Najlepsze: widać że jest więcej niż jeden pomysł na grę i udaje się zaskoczyć przeciwnika
4
@Comentateiro tradycji stało się za dość. Wszyscy cacy tylko trener winny. Piłkarze są super, oni tak słabo grają bo im trener każe. Rzygać się chce od tego wiecznego narzekania na trenerów i usprawiedliwiania piłkarzy. Busquets, Pjanic, Dembele, Umtiti, Lenglet, Mingueza, Firpo nie prezentują aktualnie poziomu do siedzenia na ławce a co dopiero do gry. Ale winny trener bo bo bo bo bo co? Za Valverde chciałem wyrzucić telewizor przez okno po 10 minutach meczu a po kolejnym wymęczonym zwycięstwie 1:0 po jakimś kosmicznym rajdzie Messiego albo Suareza miałem kaca przez tydzień i 3 razy musiałem się zastanowić czy w ogóle chce warto odpalać następny mecz.
Koeman dostał najgorszą kadrę od lat, nie ma prezydenta, pieniędzy, transferów, są za to długi i obietnicę Haalandow i innych Mbapow od kandydatów którzy nie mają 5mln euro na Garcię, ale znowu winny Koeman bo gdyby to był Valverde to by... To by się zesrał tam samo jak z Romą i Liverpoolem.
22
@Comentateiro hahahahahahahahaha, trener niszczy zawodników bo każę im marnować setki i walić karne w trybuny? Koeman świetnie buduję zawodników i wporwadza ich do zespołu. Ja Ci przypomnę że inni trenerzy byli tak dobrzy że Dembele był 3/4 sezonu kontuzjowany, takie miał przygotowanie fizyczne. Prawda jest taka że Dembele zwyczajnie jest za głupi na Barcelonę. To jest typowy zawodnik do kontry, wypuszcza piłkę na 30 metrów i się ściga. Dla Griezman nie ma miejsca na boisku a przez brak typowego lewek skrzydłowego i dziewiątki atak jest niezbalansowany. Wina starego zarządu i ich budowania kadry a nie trenera. Już nie wspomnę że gdyby Koeman miał normalnych stoperów a nie takie drewno jak Lenglet i Umtiti to dzisiaj pewnie mielibyśmy superpuchar, dobry wynik w Sevilli i lidera pomimo tego dna w ataku.
0
@wojopancer A co ma pokazywać z tym składem? Mylisz trenerkę z grą w fife, jak się nie ma napastnika, stopera i DM'a to jest jak jest. Spójrz na Liverpool, rok temu zdominowali PL a w tym sezonie wypadło 2 stoperów i wypadli z top 4...
0
Wiem że ciężko to wszystkim zaakceptować ale czy nie uważacie że my naprawdę jesteśmy w sezonie przejściowym i nie ma co narzekać na drużynę że nie daje rady w rywalizacji z najlepszymi.
Trzeba czekać na nowego prezydenta i zmiany, spójrzmy na nasz skład. Dest dopiero co wraca po kontuzji, środek obrony to jest po prostu tragedia, aktualnie jedynie Araujo nadaję się do gry. Busquets nie nadaję się do gry kiedy nie mamy pełnej kontroli nad meczem a nie mamy żadnego lepszego DM'a. Atak czasem daję rade ale tutaj również nie ma za grosz równowagi. Griezman często schodzi na skrzydło gdzie jest zwyczajnie nieefektywny, Dembele to zwyczajnie transferowa wtopa, spójrzmy na jego statystyki i porównajmy z ceną i pensją ... Chłopak jest tragiczny nawet jeżeli czasem wyjdzie mu jakiś mecz, to przepraszam ale to nie ten rozmiar kapelusza. No i oczywiście brak typowej 9. Moim zdaniem Koeman naprawdę wykręca wyniki ponad stan, bo pomimo tego że jest sporo wartościowych zawodników to trzeba również spojrzeć na to jak oni się uzupełniają wzajemnie.
Pytanie więc do was, czego realnie oczekujecie od tej drużyny w tym sezonie?
0
Ech ech ech... Z taką obroną to my możemy co najwyżej walczyć o puchar Gampera... Dodatkowo Dembele jest tak irytujący w ataku se brak słów a Busi chyba już na emeryturze
8
Powiem tak... Koeman już kilka cudów w tej drużynie dokonał. Facet odpalił Trincao, nie mam pojęcia jak tego dokonał. Chłopak był tak irytujący że po pół roku byłbym szczęśliwy gdyby odszedł za darmo, tymczasem aktualnie to jest całkiem inny zawodnik. Nauczony przypadkiem Trincao nie zamierzam skreślać już nikogo, nawet Umtitiego. Holender potrafi zrobić coś z niczego. Przyjemnie się to ogląda.
4
Temat jest o wiele bardziej złożony bo debata zwyczajnie Laporcie się nie opłaca. Facet ma w sondażach pewną wygraną, nawet jeżeli wygra debatę to nic to nie zmieni. Tymczasem jeżeli ją przegra może stracić sporo.
12
Ale mnie bawią teksty typu "jakby nie strzał życia, jakby nie gol w końcówce, gdyby Messi nie strzelił" no **** to może w drugą stronę? Stwarzamy sobie często w meczu po 15 dogodnych okazji do strzelenia, wykorzystujemy 2-3, rywal w tym czasie oddaje dwa strzały na bramkę i 2 razy trafia a durne trole pierdziela że mamy farta bo okazuje się że jak zwykle nie mieli racji.
7
@bebeto77 a co to w ogóle za brednie? No popatrz jakby nie 0:4 na anfield to by Liverpool nie wygrał LM... Wygrany mecz to wygrany mecz a jeżeli drużyna potrafi odwrócić wynik w końcówce to brawa dla nich. Myślisz że Real płakał jak ładował bramkę na 1:1 w ostatnich minutach finału LM z Atletico?
3
JA CHYBA ŚNIE!!!
1
Chryste Panie co ten Koeman ma zrobić jak Busquets i Lenglet zwyczajnie sabotują drużynę a nikogo innego zdrowego nie ma...
0
@La Pulgaa a ja mam wrażenie że Puig tak bardzo chcę piłkę że wychodzi ze swojej strefy, pląta się innym pod nogami i przeszkadza w rozgrywaniu.
1
Nie będę skreślał za wcześnie ale póki co okazuję się że największą krzywdę jaką mógł wyrządzić Puigowi Koemam to wystawienie go od 1 minuty. Chłopak fajnie biegnie z piłką ale jak przychodzi do gry bez piłki, ustawianie się i kontrolowanie tempa akcji to niestety jest dramat. Wygląda trochę na jeźdźca bez głowy. Mimo wszystko liczę że się chłopak obudzi bo talent jest.
1
Ech... Jak pech to pech, nie dość że najlepszy stoper out to jeszcze De Jong nie odpocznie
1
@Atraud wymień mi proszę zawodnika klasy światowej na pozycji wysuniętego napastnika, prawego i 2 środkowych obrońców i lewo skrzydłowego
5
Patrzę na statystyki, skład, oglądam mecz i myślę sobie. Koemam to jednak kawał dobrej roboty robi. Nie ogarniam ludzi którzy narzekają. Gramy lepiej niż w ostatnich latach a mamy najgorszą kadrę od lat.
1
@jakub1906 Koemam mówił że u niego nie będzie podziału na puchar / liga
30
@babic111 zgodzę się, musimy jednak pamiętać że Mingueza to jest opcja awaryjna. Myślę że kiedy zdrowy będzie Dest i Roberto to Oscar za wiele nie pogra.
28
Nie wiem czego wy ludzie oczekujecie od trenera. Jakie on ma zmiany robić? Ma sobie wyczarować zmienników czy jak?
29
Niemożliwe, Puig zagrał od pierwszej minuty i nie był najlepszym zawodnikiem w środku pola?? Przecież eksperci z la rambli mówili że będzie inaczej!
19
Panie i Panowie, PAN PIŁKARZ FRANKIE DE JONG. Proszę więcej nie kwestionować tego kto jest numerem jeden w środku pola.
40
De Jong robi akcję meczu, wchodzi w pole karne jak Morawiecki w oszczędności Polaków a ludzie robią gwiazdę z Puiga który dostawił głowę... No fajnie ze strzelił ale może pamiętajmy kto zrobił akcje.
3
@Artur97 kurde dobrze ze Moriba nie wiedział że nie może się pokazać z dobrej strony na tle 3 ligowca.
14
@campleo trzeba było zaksięgować przychód z Artura na już żeby się wszystko w papierach zgadzało. Tylko po to był Pjanic.