Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 no właśnie. Ja jestem zdania, że w końcu trzeba odpuścić i dać im się rozwijać, trenerowi, piłkarzom, sztabowi... a my pchamy niepotrzebnie wynik, mimo że nie mamy zoptymalizowanej do tego kadry, a do tego trener niewiadoma, który się zatrzymał prawdopodobnie w rozwoju przez to...
0
@norbi77 Ja nie byłem co do tego sezonu optymistą. Zobaczymy jak to będzie w przyszłym sezonie, po okienku na nowo ocenić szanse trzeba. Ja po okienku letnim twierdziłem, że trzeba zgarną PK lub SPH i jak najlepiej sobie radzić w lidze i UCL, bo ciężko będzie o sukces tam. Xavi przez to, że trzyma się swojej wizji mocno skrzywdził ten zespół, bo profilami piłkarze nie pasowali do tego, co skutkowało słabym sezonem. Do tego postawił na zmasowaną ofensywę, a nasi marnowali seriami okazje, bo w wielu spotkaniach naprawdę dużo dobrych okazji było.
1
@norbi77 zapomnieć tak samo, jak w 22/23? Real póki co regularny nie jest, przeplatają od tytułu w 19/20 sezony ligowo na dobre i gorsze. 20/21 gorszy, 21/22 dobry i tytuł, 22/23 przeciętny, teraz znakomity sezon i tytuł. Nie są aktualnie regularni na przestrzenii całych sezonów i stawianie ich jako pewnych faworytów, to przesada. Faworytem nr 1 są, ale nie pewnym.
0
@Destroyer_of_Worlds tym razem to nie pasuje tutaj.
0
@Bajson Mendes to może nas wykorzystywać do własnych interesów. Klubem ponoć za to rządzi szwagier Lapcia, czy ktotokolwiek jest.
9
@Arden Priorytetem powinno być pozbycie się Frenkiego, finansowo zyskamy na tym najwięcej. Cena, pensja...
0
@Commandement zespół z piłką traci mniej energii, niż ten bez, bo to nie jest zwykła murowanka. Zwiększa się poziom koncentracji, asekuracji, a do tego jesteś zmuszony do biegania za piłką, rywalem, trzymanie linii w odpowiedni sposób. Murowanie jest cięższe od gry piłką. W dogrywce oba zespoły były wykończone, piłkarze łapali skurcze. A Bellingham parę minut grał nawet z dyskomfortem.
1
@Commandement Przecież z City, to oni oddychali przez rękawa, nim doszło do dogrywki.
0
Dwa kocury.
https://www.instagram.com/reel/C6XFsg6L755/?igsh=MW9oZG1hMTJxNzc0MQ==
2
@mientusek1407 Ale zmiana poszła. XD
0
@mientusek1407 po prostu mam lekkie deja vu. Nogłem napiaać, że "chyba" w pierwszej odpowiedzi.
0
@doc dokładnie.
0
@mientusek1407 Wydaje mi się, że tak.
1
@TheNekro94 W dodatku z Interem sędzia nas wycyckał.
2
@Kidd niżej napisałem. 1-0, minuty od awansu, w dodatku 11v11 i frajerzysz w ile, 2-3 minuty i tracisz awans. Gorzej jak my z PSG.
1
@pozor jedynie City ich zajechało i to szybko, bo oni całego meczu nie byli w stanie wybiegać, a w dogrywce już powinien być koniec, ale City wówczas powoli zaczęło siadać.
0
@mientusek1407 już to kiedyś pisałeś.
0
Bayern się sfrajerzył jeszcze bardziej, niż my. Byli minuty od finału.
0
@Emhyr zdezorientowała piłkarza/y. Jeden z zawodników nawet wybiegł za nią, Real w tamtym sektorze miał przez to przewagę i doprowadził do sytuacji.
2
@Emhyr słupek Viniego w pierwszej, gdy dwie piłki były na boisku.
3
@Emhyr dwie piłki, Nacho bez kartki. Faktycznie, perfekcyjnie.
2
@norbi77 Xaviego mogliśmy stworzyć, to postanowiliśmy go wrzucić na głęboką wodę. Problemy finansowe dalej są, a w dodatku wizerunkowo się kompromitujemy... klęski jak były, tak dalej są, a potem się powiększyły. Do tego dosłownie nastawianie mediòw na atakowanie własnych pracowników...
3
@norbi77 To nie trener jest problemem, a prezydent i jego ludzie w zarządzie.
0
No cóż, oby biali dociągnęli, to będzie jakaś wygrana chociaż. :D
0
@mekston No wylew Neuera tutaj był kluczowy. Jakby się nie wylał, to by nie wcisnęli.
1
@Kidd Polacy ogółem chyba są kojarzeni jako rasiści. :D
0
I kolejna sytuacja, ale chłopaki w bialych marnują.
0
@mekston Wierzę.
0
@mekston Anuluje gola.
0
Dobra chłopaki, zw, idę się umyć. Oby nikt nic już nie wcisnął.