0

Znacie jakiegoś ramblowicza osobiście? Bo ja znam mojego wujka, lecz na jego prośbę nie mogę podać jego nicku.

1

@VegetaPolska Hmmm, no to trudno, zawsze to jakaś nauka. Obstawiam że skoro chce nadal z tobą lecieć na urlop, to bardziej relacja koleżeńska niż taka jaką byś chciał.

0

@BorzyKrzys Idź sobie posłuchaj Michała Wiśniewskiego.

2

@Roobo To prawda, nie dość że duma dla Ciebie to i dla rodzica, że twój syn/córka został wyróżniony za wzorowe zachowanie i dobre wyniki w nauce. To też kwestia mentalności ucznia, jeden wyjdzie z założenia że jak chodzi do tej szkoły codziennie to niech chociaż coś stąd wyniesie, a drugi będzie miał wszystko w dupie.

0

@BorzyKrzys Śmieszna sytuacja, ale mam fotę ze Skrzypasem, spotkałem go w Krakowie XDD

0

@AmigoBlancos Pamiętajcie że gry hazardowe są tylko dla pełnoletnich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Roobo W podstawówce miałem pasek w każdej klasie, jak ktoś go po prostu nie miał, to albo mu się nie chciało, albo był poszkodowany przez nauczycieli (co też jest często winą ucznia). Nie sprawiało mi to trudności, ale to jak w życiu, jeden lepiej się uczy drugi lepiej jeździ samochodem. Nie mniej jednak, uważam że likwidacja tego jest po prostu średnia, dążymy do wychowywania debili.

0

1

@michaleu Hmmm, miejsce zamieszkania się zgadza, ona jest ode mnie starsza i ma inaczej na imię, wątpię że jest tutaj aż taka konspira ;) Choć przyznam, że to byłby naprawdę zabawny scenariusz.

2

Słuchacie polskiego rapu? Czy może stronicie od tego? Ja np. jestem fanem Quebo, choć zaraz ktoś mi powie że to nie rap.

2

@Luciano99 Zapewniasz nam tutaj peak content Lucek.

0

@VegetaPolska Zaprosiła mnie na drugą randkę, wszystko idzie w dobrym kierunku i czuję już taką aurę, że to nie jest tylko takie koleżeństwo, może będzie coś więcej jak się spotkamy. A tobie? Bo też coś planowałeś.
@July_6_BcN Nie jestem, mógłbym jakoś poręczać ale w sumie to nawet nie wiem w jaki sposób.

1

Realnie zastanawiam się ile jest tutaj ludzi którzy mają kilka osobowości i kilka kont.

2

@martusiaaaa Ja jestem z lutego, urodziłem się w tłusty czwartek ;)

1

@lithotripter Raczej to nie ona (przynajmniej mam nadzieję), ale w każdym razie to ostatnio zaprosiła mnie na spotkanie także jest progres ;)
@martusiaaaa Ufff, byłoby kiepsko xD

1

@Eklerek Cieżko w sumie powiedzieć czego się spodziewałem.

0

Jestem zszokowany jak wiele ambiwalentnych opinii pojawiło się w moim luźnym w pisie, niektóry są pomocni a inni zachowują się jak ofiary losu.

2

@esem91 Tak wiem, zazdrość i generalnie taki overthinking to straszny nawyk, staram się tak nie robić choć to ciężkie w przypadku gdy mi na niej zależy.
@Faro Szanse są małe, znam wielu kibiców Barcelony którzy nawet nie słyszeli o tej stronie, a co dopiero ona. A czy stracił bym w jej oczach? Nie wiem, nie robię nic złego, nie podaje naszych danych, nie daję szczegółów ani nic, tak naprawdę to może być sytuacja dowolnej dwójki osób.

2

@majkiii @Alvarinho Większość tutaj pisze o aspektach łóżkowych, a prawdę mówiąc nawet o tym nie myślałem, to jest coś więcej dla mnie, ciężki mi to wytłumaczyć.

0

@NeroTFP1 Dzięki, niby to tylko internet i nie znam tutaj ludzi, ale takie słowa dodają mi otuchy i pewności siebie.

0

@19xavi93 I tak nie mam nic do stracenia, a sporo do zyskania, jak nie partnerkę to wyciągnę z tego wskazówki i doświadczenie.

0

@Agrafka Jak przeczyta to pewnie się ucieszy, zobaczy, że faktycznie mi na niej zależy. A propos niej jej ulubionym piłkarzem jest Pedri, nawet za etui trzyma jego kartę piłkarską.

9

@Zbyszard @ranger3120 @Luciano99 Wspominała mi, że rodzice wyjeżdżają na wakacje na 2 tygodnie do Chorwacji, zobaczymy jak sytuacja się do tego czasu rozwinie.

@July_6_BcN @NeroTFP1
Ale tak całkiem poważnie, to po prostu będę sobą, pomimo tego że jestem młody, to uważam że nie ma sensu budować jakiejś relacji na kłamstwach czy fałszywych upodobaniach. Nie mniej jednak, mam wrażenie że jest ona coraz bardziej zauroczona we mnie, może jeszcze nie tak mocno jak ja w niej, ale jednak postęp jest.

8

Aktualizuję sytuację z tą kibicką Barcelony. Spotkaliśmy się w sobotę, spędziliśmy razem 6h w Krakowie, dobrze się rozmawiało, przełamaliśmy pewne granice i generalnie uważam, że to był bardzo duży krok w przód. Po tym wszystkim napisała mi, że było bardzo fajnie i nie spodziewała się że będzie tak dobrze (bała się, że będzie niezręcznie). Aktualnie piszemy już codziennie, z tej mąki może być chleb, pytanie co robić teraz? Robić to co robię i po prostu przesuwać relację do przodu?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16891231#comment-16891231

4

@Jakchcesz Aż tak źle nie będzie, wiem że jej rodzina kibicuje realowi, ale ona kibicuje Barcelonie. W sumie to nie spodziewałem się tak szybkiego obrotu spraw, piszemy od niedzieli a w weekend się spotkamy, byle tylko tego nie spieprzyć.
@VegetaPolska Powodzena.

8

Jakiś czas temu pisałem tutaj na temat pewnej osoby spotkanej na Klasyku, w ten weekend się widzimy, to w zasadzie pierwsza taka mocniejsza interakcja z dziewczyną, strasznie się jaram, życzcie mi powodzenia.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16874508#comment-16874508

1

@DragonxNF Teraz weszło to już na wyższy poziom, piszę z nią od dwóch dni naprawdę mamy dobry wspólny język, myślę że coś z tego będzie.

1

@mr Barca @DragonxNF Rozmawiałem, później napisałem na telefon jak wróciliśmy do domu, w zasadzie teraz dalej piszemy. Była głównie zaskoczona i jednocześnie taka jakby zaintrygowana. Dała mi kilka wskazówek i powiedziała że może mi skołować numer jak chcę ;D

0

0

Taka ciekawostka o mnie, nie pamiętam kiedy ostatni raz Barcelona wygrała LM, miałem wtedy 5 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?