0

@tbas szesnaście

0

Aktualizuję trochę sprawę tej relacji. Szczerze mówiąc pierwszy raz mam tak mocny kryzys i zawahanie co do czegokolwiek związanego z nią.

Z jednej strony ona sama zaproponowała kolejne spotkanie w przyszłym tygodniu, pisze z większą czułością i widać między nami coraz większą bliskość. Z drugiej strony ostatnio zacząłem patrzeć na to, co repostuje, polubia itd. i mocno mnie to zatrzymało.

Wiedziałem już wcześniej, że ona nie wierzy w Boga. Ja jestem osobą mocno wierzącą, ale przyjąłem to z szacunkiem i nie skreślałem jej przez to. Natomiast teraz widzę u niej sporo treści związanych z LGBT, gender, osobami trans itd. i mam wrażenie, że jej światopogląd może być bardzo daleki od mojego. Nie chodzi nawet o jednego posta czy jedną playlistę, tylko o szerszy obraz, który zaczął mi się układać.

I teraz mam mętlik, bo z jednej strony jest chemia, bliskość i realne sygnały z jej strony, a z drugiej zaczynam się zastanawiać, czy nasze fundamenty nie są po prostu zbyt różne. Mam nawet w głowie scenariusz wycofania się, bo nie wiem, czy byłbym w stanie wejść głębiej w relację z osobą o tak innym spojrzeniu na świat.

Nie chcę jej zranić ani robić żadnej dramy, ale też nie chcę udawać przed sobą, że coś mi nie przeszkadza, jeśli realnie mnie to mocno odpycha. Nie wiem szczerze co powinienem zrobić.

16

Straszne rzeczy dla klubu i reprezentacji. Oby tylko wyzdrowiał na nowy sezon i już nie łapał tak często tych kontuzji. Mam wrażenie że sztab medyczny trochę niedomaga, skoro zawodnik ma taki nawrót tej samej kontuzji.

0

@tadzik447 To strasznie mi przykro w takim razie.

0

@Kgorecki2500 Nie napisałem że to coś złego, ja po prostu kupuję, bo zawsze tak robiłem.

1

@bartekvisca Smutek, współczuję.

1

@DragonxNF Nie wiem o co chodzi, @Moderacja

1

@tadzik447 Nie wiem czy jest z czego się cieszyć, relacja z Tatą jest bardzo ważna. Chyba że po prostu nie dajecie sobie prezentów to ok.

0

Pogra do października i wypadnie do lutego, będzieMY tam.

1

@DragonxNF Wiertarko wkrętarkę dostał rok temu, teraz mu może jakieś bity kupię.

0

We wtorek dzień ojca, jak zwykle dylemat.

2

@Zoker Jak mi się zepsuje/spadki wydajności uniemożliwiające komfortowego korzystania, czyli może to być co rok, a może co 6 lat.

1

@gumaz Ja bo mamusia mnie zje

0

@tomek8756 Cała nitka brazylijskiego twittera o Endricku już nawet weszła do Polski XDDD

0

@clyde To się ładuj w Spider-Many bo są w plusie wszystkie, Astro Bot, Stare GTA do odświeżenia przed 6stką. Hollow Knight jest spoko, Horizony ale to pewnie ograłaś. Dying Lighty?

0

@clyde Ja teraz Eldena platynuję, pewnie GOWy ograłaś, Yotei, KCD2, ta mafia to bardziej film niż gra. Zależy czego szukasz, mogę pomóc.

5

Jak nie chcecie słuchać Borasa to na stronie TVPSPORT macie kilka opcji transmisji, jedna fajna analityczna, atmosfera stadionu i takie bzdety.

0

Śmiesznie się patrzy jak 90% osób tutaj ma wwierconego tego Viniciusa w głowę.

3

Slavko dalej w formie

1

@KrwawiaceoczyVEB Rapha już mógł mieć asystę, cała pomoc i obrona znacznie gorsza.

0

@tribo Ale Raphinha nie daje tylko liczb, ale tytaniczną pracę w pressingu, on jeszcze z 3 lata będzie bardzo przydatny, dopiero potem będzie gorzej.

2

XDDD Travis Scott jaka podnieta na trybunie

0

@VamoSBarca88 Ostatnio Vini zerwał z kobietą, także każdy scenariusz jest realny

0

@Gibbon_FCB Szwajcaria powinna wygrać z Katarem jakieś 4-0, a zremisowali po jeden. Zawsze tak jest.

0

@Sulimo Cały Raphinha, zawsze daje 110%

2

@VamoSBarca88 Przed meczem cały czas gadał o Viniciusie, może wie coś więcej

0

@July_6_BcN No timing niekorzystny xD

0

Vini to zrobił dla Raphinhi, wierzę w ten zespół.

1

Jedynie Raphinha biega w pressingu, Vini zrobi 3 kroki i na tym koniec.

1

Hakimi dwa strzały w 30 minut, to już dużo mówi o grze Brazylii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?