PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@katalonczyk987 wydaje mi się że ten napis był na początku sezonu a potem zmienili na same Logo
0
Real to Real. Oni nie odpuszczają
0
@Messiah10 chyba pomyliłeś storny
1
@katalonczyk987 w Barcelonie w oficjalnym sklepie koszulki w barwach meczowych były z samym Logo. Mi osobiście podoba się bardziej wersja bez napisu
1
Coś czuję że go City zgarnie nam
0
To co my jutro też piszemy petycję na arbitrów czy jak
3
Da Flick odpocząć Kounde czy będzie to zajeżdżał. W niedzielę ciężki mecz z Sevilla
2
Oni się nam chyba ewidentnie podkładają , bo innego racjonalnego wytłumaczenia nie widzę
2
NIkt się tak naprawdę nie dowie do czego tam faktycznie zaszło pomiędzy trenerem a piłkarzem.
A te pismaki to sobie mogą wymyślać artkuły z czapy.
1
@SelloutCrowd Ludzie co wy chcecie.. sami sobie głosowaliście na uśmiechniętą polskę (tak ccelowo p z małej) to teraz przestańcie narzekać.
Winszuje pewnie kolejnego wyboru tęczowego rafała na prezydenta będzie mieć jeszcze "taniej" :)
0
Jak to jest, że my takiego Nico puszczamy do Porto za marne 8 mln, a Porto potrafi go sprzedać za 60 mln... to jest niedorzeczne
1
@bulo coś w tym jest. Sam fakt tego że tylko z Barca wygrał LM i też z City. Jak na takiego trenera to słaby dorobek
1
@Kaktus3 wszytko można ogarnąć samemu. My dziś właśnie wróciliśmy z meczu. Wszytko dopinałem sam
1
@lithotripter o teraz to się popisałeś
0
Ktoś coś wie że w meczu z Alaves ma wystąpić nasz 3 bramkarz ?
0
@MiloszFCB1899 ja miałem netie i byłem też królem :D
75
Rok 2004 budzisz się rano w swoim pokoju z niebieskimi meblami, Internet zaczynał się na Gadu-Gadu a kończył na eMule. Mama zapytała czy dokończyłeś zadania z ułamków a Ty wiesz, że masz przesrane bo całą noc ściągałeś pirackie gry :D
Kto pamieta?
0
Ehh a miałem nadzieje zobaczyć jego poczynania na żywo w Niedzielę..
0
Ale że skończymy tabele ligową w LM na 2 miejscu to bym się nie spodziewał.
Aż mi się przypomniał sezon Xaviego i brak awansu z grupy LM.. i potem kompromitacja z LE
0
@SergioBusquets5 jest zapis że wzrośnie. Trzeba czytać cały tekst nie tylko nagłówki
0
@SergioBusquets5 ja też się wybieram. A A tydzień w niedzielę będziemy na meczu z Alaves
2
Zastanawiał ktoś z was co by było gdyby Rapha zdecydowałby się w tej ostatniej sytuacji wyłożyć patelnię Lewemu bo tam wbiegał dobrze na wolne pole. Min zdaniem Lewy by nie strzelił, a Rapha z tego sezonu jest pewien swoich umiejętności. Sezon wstecz myślę że by chciał wykładać Lewemu w takiej sytuacji
0
@ElKamil jak dla mnie Szczena tu przyszedł dla beki, i żeby sobie mógł wpisać w CV że był graczem Barcy. A i że jeszcze zagrał w wielkim El Clasico. Jego styl zupełnie nie psuje do gry w Barcy.
0
@Odcinkowy o ile prędzej sodówka nie odbije
10
Jutro reaktywacje sprawy Negreiry mamy gwarantowaną
5
A nikt tu nie wspomina o dzisiejszym irytującym i słabym meczu w wykonaniu Yamala?
Yamal dziś był straszne niechlujny i nie dojechał na ten mecz
1
Szczena kolejny mecz odwala
0
Tak na chłodno:
Ludzie trochę pokory. MY cały mecz mieliśmy pod kontrolą , cały mecz na nich siedzieliśmy. Nie nasza wina, że Ci skurwiole postarali autobusie jak mur chiński. My nie potrafimy grać przeciwko takim drużynom, tak było od zawsze. Tutaj nawet nie było miejsca na jakiś strzał z dystansu, pozatym nie mamy takich ludzi którzy potrafią ładować z daleka.
Również nasza 9 nie popisuje się niczym wielkim a do strzelania bramek to mu daleka droga. To tylko pokazuje, że na nie może Flick budować na nim drużyny
Ps. Mam nadziejje że 02.02
Z Alaves to się bardziej postarają i wygrają bo będę ich oglądał na żywo z bliska
3
Ludzie trochę pokory. MY cały mecz mieliśmy pod kontrolą , cały mecz na nich siedzieliśmy. Nie nasza wina, że Ci skurwiole postarali autobusie jak mur chiński. My nie potrafimy grać przeciwko takim drużynom, tak było od zawsze. Tutaj nawet nie było miejsca na jakiś strzał z dystansu, pozatym nie mamy takich ludzi którzy potrafią ładować z daleka
0
chciałem tylko wspomnieć, że tutaj się go już każdy chciał pozbyć :)